2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar,

Bana dun doktorum dediki birkac damla kan geldiginde panik yapmaniz ve doktora gelmeniz bebege daha cok zarar verir dedi.

Kalk giyin doktora gel bekle ve bunun stresini yasamak yerine evde yatsan sana daha faydali olacaktir dedi. Bebek iyi mi illede ultrasonda gormek istiyolar gorunce ne oluyo degisen hicbisey olmuyo zaten bebek dusecekse biz seni burda altin yataklarda yatirsak onu icerde tutamayiz kendini atar zaten dedi. Ilacini icip yatacaksin baska bir cozumu yok hastane seni yatirsada aynı seyi yapacak zaten dedi. Oyle aşırı kanama olmadigi muddetce hastane ortamina gelmeyin dedi hakli oldugunu dusundum..

Bu arada kahverengi eski kanamanin kapandigini gösterirmis onu hic takma dediler...

Tebrikler sag kasıgımda agrı, goguslerim şişti ve agrıyo, beyaz akıntım var baska bi belirtim yok sende nasıl gidiyor ne belirtiler var?
Teşekkür ederim canım benimde göğüslerim hassas arada sizlama var ve bazen rahimde iğne batmalari gibi bazende hafif bi ağrı yani bişeyler hissediyorum ama baskada belirtim yok. Haftaya randevum var inşallah herşey yolundadır

Evet benimde sag kasıgımda agrı var, hafif ama var, İnsallah canım dikkatli olalım ki hersey yolunda gitsin

Canım bnm tansiyon cok düşüyor. Sen tuzlu yeme tabi. Ayranların da hazırlarında tuz oluyor dıkkat et. Tuzsuz ekmek alırsın bastırır. Deneye deneye bulunuyor. Bazen limonata iyi geldi bana, bişeyler yerken. Bi de tuzsuz leblebi deneyebilirsin.

Midem bulanmiyoda yaniyo benim arada. Hiç rahatım olmuyo bazen. Hele hava sicaksa vay halime. İyice kötü oluyo midem

Kızlar konuyu açan arkadaş pek girmiyo topige galiba? Niçin girmiyo bilginiz varmı?

Herkesin bir olmazki canım bunyeler farklı sonuçta. Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba hanımlar Allah nasip ederse ben de Mart annesi olacağım 6+6 yiz bugun aynı zamanda 2015 ekim annesiyim 10 aylık kızım var biraz şaşkın biraz tedirgin ama çok mutluyum Allah hepimize sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin inşallah

Kizlar eve geldim simdi testlerimi verdim muayene de etti kalp atisini duydum cok sukur. Ama benim dr.um minicik kanama alanin var demisti bu daha buyuk bir alan gosterdi kafam karisti. Yarin zaten kendi dr.um cagirmisti ona sorcam bakalim.

Bana da doktor hamurişi ve şekerden mümkün mertebede uzak durmalısın dedi ama ne yiyebiliyorsam onu yiyorum ne yazık ki sağlıklı beslenemiyorum
Kızlar konuyu açan arkadaş pek girmiyo topige galiba? Niçin girmiyo bilginiz varmı?
Ben de merak ediyorum onun aşırı kusma problemi vardı sanırım bebeği için riskli olacak derecede, inşallah sıkıntı yoktur

tuzsuz ekmek derken tam buğdayli ekmek yiyorum.onu da çok az. günde üç ince dilim. doktorun verdiği listeye göre yiyorum.
yemeklerde tuzsuz ama bi çay kaşığı zeytinyağı kullaniyorum. herşeye tuzsuz yiyorum alışırdım kendimi..
maalesef kilo vermişim.. bide az kustum..
şeker yok hamurişi hiç yok.... şeker derken meyve şekerinden.. karpuz yiyebilirsin doktor yiyebilirsin dedi. şeftali muz yiyebilirsin dedi bana. onda sıkıntı yok ama fazla kaçirmamak gerek.

canim bebeginiz düşün..
yemegini ye.. hamurişi yeme sakin..
ilerde sıkıntı yaşarsin ayaklarim sistiği çok iyi bilirim ilk hamileliğimde..
ikincisinde çok ama çook dikkat ediyorum ki sizde dikkat etmelisin.
rabbim sağlık sihhatle kucagimiza almaya nasip etsin inş.

Dikkat etmeyi ben de çok istiyorum, bu kusmalar başlamadan önce beyaz ekmeği falan hep çıkarmıştım hayatımdan mesela. Zaten şeker de tüketmiyorum ama işte yiyebildiğim şeyler o kadar nadir ki, artık aç kalmamak adına sadece yiyebiliyorum yoksa mide hep boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…