2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar ben daha doktora gitmedim ramazan bayramında öğrendim hamile oldugumu. Başka varmı gitmeyen ben gibi :) çarşambaya aldık ilk randevuyu. Heycandan vakitte gecmiyorki aynı ilk hamileligim gibi heyecanlı geçiyor 2. Hamileligim
Ben varim canim.bende bayramda öğrendim perşembe günü gidecegim inşallah

Bu arada 3. Ayda yapılan ikili testleri ben oglumdada yaptirmamistim hani dese doktor engeli var aldir dese içiniz el verirmi? Ben tevekkeltu alalallah dedim elhamdülillah evladim sağlıklı dünyaya geldi. Hem çoğu kişiden duyuyorum bi sorun olduğunda sıvı vs aliyolarmis sağlıklı bebeklere bile yanlış teşhis koyuyorlarmis. Zaten hamilelik zorlu bir süreç ne diye stres altına sokuyorlar anlam veremiyorum
Ben o testlerin yapılmasını aldırmak için istemiyorum, o şekilde düşünmemek lazım. Öyle bi ihtimal varsa doğuma kadar koşullarımı ona hazırlayabilmek için çünkü çok farklı bir bakıma ihtiyacı olur o zaman. Engeli de olsa allah o canı bize vermiş emanet etmiş, en iyi koşulları sunabilmeliyim diyorum.

Kızlar ramazan öncesi bogazım agırmıstı ve doktora gıdıp antıbıyotık kullanmadan gecmemişti şimdi aynı bölge tekrar şişti ilacsız gecmezse antibiyotık kullanırsam zararı olurmu diye dusunmeye basladım :KK43:

Kızlar ramazan öncesi bogazım agırmıstı ve doktora gıdıp antıbıyotık kullanmadan gecmemişti şimdi aynı bölge tekrar şişti ilacsız gecmezse antibiyotık kullanırsam zararı olurmu diye dusunmeye basladım :KK43:
Ilk uc ay antibiyotik vermemwye calisiyorlar. Adacayiyla gargara yapabilirsin ya da tuzlu suyla. Ama adacayini yutmaman lazim.

X