2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Can'ım ben de gördüm bugün keseyi. Karından görülmedi. Vajinal ultrasonla görüldü. 8.3 mm kese. Haftasına göre uyumlu ama kese de bir düzensizlik var gibi dedi. Progestan ve decavit verdi. 10 gün sonra tekrar gideceğim. Biraz tedirgin oldum ben:cry:
Bnde bol bol su icip idrarim skisikken girdim oyle gorundu simdiden nasil anliyorlarmis ki var mi ultrason goruntusu canm

Kizlar bi doktorun istedigi testleri hastanede hangi bölümde yaptiriyorsunuz benm doktor özel.kagida yazdi ne istedigini.
Hastanede yaptr demisti ama hangi bölüm de yapablrm diye sormayi unuttum ya

Ben doğruca kayıta gidip gösterdim kağıdı. Onlar işaretleyip direkt laboratuvara yönlendirdiler.

Bnde bol bol su icip idrarim skisikken girdim oyle gorundu simdiden nasil anliyorlarmis ki var mi ultrason goruntusu canm
Ben de aslında alttan baktırmak hiç istemiyordum henüz görünmeyeceğini bildiğim için. Ama doktor çok olumsuz konuştu. Dış gebelik olabilir vs. Alttan bakalım dedi. Sonra da düzensiz kese görüyorum falan baya moralimi bozdu.Ultrason görüntüm bu canım.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 57
Ben de aslında alttan baktırmak hiç istemiyordum henüz görünmeyeceğini bildiğim için. Ama doktor çok olumsuz konuştu. Dış gebelik olabilir vs. Alttan bakalım dedi. Sonra da düzensiz kese görüyorum falan baya moralimi bozdu.Ultrason görüntüm bu canım.

Alttanda bi sey olmaz ya doktorlar zarar verecegini bilse bakmazlar bnmkide boyle sanki canm eger icine suphe dustuyse baska doktorada git istersen

Icinde yolc sac bile gorunuyor ya masallah erkenden gozukmus. Bana normal kese gibigozuktu. Dr.lar korkutmayi cok seviyor. Burda bi arkadas az daha gereksiz yere kurtaj olacakti

Alttanda bi sey olmaz ya doktorlar zarar verecegini bilse bakmazlar bnmkide boyle sanki canm eger icine suphe dustuyse baska doktorada git istersen
Zaten doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. 2- 3 gün geçsin başka doktora gideyim bakalım o ne diyecek. İnşallah güzel şeyler söyler de biraz rahatlarım.

Icinde yolc sac bile gorunuyor ya masallah erkenden gozukmus. Bana normal kese gibigozuktu. Dr.lar korkutmayi cok seviyor. Burda bi arkadas az daha gereksiz yere kurtaj olacakti
Sağol canım. Aynen doktorlar çok negatif. Eşimin işi nedeniyle buradayım . Sağlık açısından maalesef çok gelişmiş bir yer değil burası. Bu ikinci doktorum henüz aradığım doktoru bulabilmiş değilim. İnşallah dediğin gibidir. Çok sağol yorumun için

ben çok erken öğrendim gebeliğimi 2-3 haftalık demişti dr. ama keseyi hemen gördü. Kalp atışını 6. haftada duyduk. Mide bulantım, halsizliğim 5.haftada başladı halen devam ediyor. Ağzımda acı acı tat, yediğim hiç bir şeyden zevk almıyorum.9. haftadayım kaldı 3 haftam daha... Ondan sonra normale dönücem inşallah :) İlk gebeliğimde de aynısı olmuştu
Benim adetim 5 gun gecikti evde test yaptım pozitiv cıktı sonra kan testi verdim degerim 518.1 cıktı. Sence kac haftalık oluyor degerime bakınca? Ben daha doktora gorunmedim erken oldugu icin İnsallah bende kalp atıslarını duyarım:anneadayı:

Devletteki dr sorun etmez mi ozele gidiyon test için geldin demez mi ben yarin gidicem devlete ama cekiniyorum..

Ben önceki hamileliğimde bütün testlerimi devlete yaptırdım öyle bir şey diyen olmadı zaten demeye hakkı da yok. Özel doktorları bile diyor devlete yaptırım burda pahalı diye

X