2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Senin de bebeğin hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın :)
Teşekkür ederim canım sağol. 2 günde 3 kattan bile fazla artmış beta hcg normal de 2 günde en fazla 2 kat artar yani 7 gün kala en fazla 50 hadi 60 olurdu bence kesin ikiz:)))) allah sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin canım.

Ay keşke dün de baktırsaymışım bari ne kadar artmış belki o bi seferliktir hani

Selam guzel annelerr bende sanirim aranizdayim artikkk ama benim degerim dusuk gibi geldi sizlere gore ben bugun kan verdim ilk kez 65 cikti... Catlatma ignemi 14 haziranda vurulmustum satimda 1 haziran... iyi mi sizcee??????

Selam guzel annelerr bende sanirim aranizdayim artikkk ama benim degerim dusuk gibi geldi sizlere gore ben bugun kan verdim ilk kez 65 cikti... Catlatma ignemi 14 haziranda vurulmustum satimda 1 haziran... iyi mi sizcee??????
Merhaba, doktor ne dedi değer için? İki günde bir ikiye katlamasıymış sanırım önemli olan :)

İğneden yaklaşık 36 saat sonra yumurtanın çatladığını düşünürsek 16 Haziran ovulasyon tarihi olur.yani yumurta çatladıktan sonraki 13. Gün aşağıdaki verilere göre değerin ortalamanın üstünde gözüküyor tabi önemli olan iki güne bir ikiye katlaması.hayırlı olsun cnm

Kullanıyoruz canım ama inan ı da fayda etmiyo.. kakasi çıkmasın diye ikiniyo yaaa fitili sokmayinca yapmiyo o halde bile fitil sokmasam 56 gün oluyo busefer poposu catliyo kanıyor... Çok zor gerçekten

Sagol canim.simdi daha iyi anladim

sagol cnm aynen simdiden basladi heyecan sabah aksam kk da okumadigim konu kalmadi Seninde bebisin hayirli olsun

kizlar bide oruc tutuyomusunuz ?
Ben de kafayı bozdum her şeyi okuyorum Ben oruç tutmuyorum doktor bol su içmemi ve 4 saatten fazla aç kalmamamı söyledi.

Selam kizlar ben de doktordan geldim az önce, kese göründü 10mm kalp atışı için bayramdan sonra gel dedi.. günümü bilmedigimi söyledim 5 haftalık bu bebis dedi daha önceki yaşadığım sıkıntıları anlattım ilk 3 ay dikkat et ilişki yok ağır kaldırma yükseğe uzanma yok dedi.. bakalım bayramdan snra duyulur inşallah kalp atışları..

çok sevindim adına canım.gözün aydın...

Hayırlı olsun, hepimizin gözü aydın. Neden ilişki yok dedi?

çok sevindim adına canım.gözün aydın...
Çok sağol canım, ya bide folbiol vereyim dedi bende evde folikasit var onu kullanıyorum dedim hangisi üzerinde pembe bebek resmi olan küçük kutuysa 3 tane al günde dedi.. baktım bu kutunun üstünde bebek resmi yokmuş ve 400mglik günde kaç mg alınmalı acaba

Hayırlı olsun, hepimizin gözü aydın. Neden ilişki yok dedi?
İlk 3 ay düşük tehilesi olabilir diye canm

Çok sevindim canım. Darısı başımıza inşallah.

Günde 400 MG alınacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…