2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ozaman bebeğiniz ıbugun düne göre idrarda koyulaşma ve renk değişikliği var
adetim yaklaştı ondanolabilir mi

ozaman bebeğiniz ıbugun düne göre idrarda koyulaşma ve renk değişikliği var
adetim yaklaştı ondanolabilir mi
O belirti mi hiç bilmiyorum :/ pek tecrübem yok da bu konularda :) benim sağ tarafımda batma var en belirgin belirti olarak. öğrendiğim zamanlardan beri ağrıyor.

sağ taraf derken belin mi kasığın mı canım ?
kasığımda batma vardı, böyle elektriklenir gibi kaşınır gibi bi değişik :) şu sıralar da kafamı koyduğum yerde uyuyup kalıyorum :) şüphen varsa bir test yap derim, ona göre kan verirsin, stres de yapmamış olursun

mide bulantısı olur diyorlar ya sende oldu mu bende hiç yok aksine dünyaları yiyesim geliyor:)
Yok hiç midem bulanmıyor, aksine yiyorum bolca :) yani kötü koku almadıkça. Burnum hassastı zaten iyice hassaslaştı. Dediğim gibi sen bi kaç test al derim. Ben 2 normal, 1 erken gebelik testi aldım 3ünde de silik çizgi olunca gittim hemen acilden kan verdim 25 çıktı değerim, 2 gün sonra da 80di :)

benim adetim 3 haziran da başladı 7 haziranda bitti. bizde 11 haziranda ve 16 haziranda ilişkiye girdik sonrada bişi yapmadık

Canim benim de sat 1 haziran:) doktora ne zaman gideceksin kese icin?
Hesaplarına göre 6 temmuzda değerler 2000i geçiyor ama bayrama denk geliyor, ben de işten izin alamıyorum kolay, cumartesi gününe bırakırım herhalde ama çok heyecanlıyım da :) Aynı aşamaları yaşıyoruz o zaman. İnşallah güzelce artar değerler ya, birden bire sürpriz yaptı çıktı geldi hiç anne olmayı düşünmezken şimdi onun için nasıl endişeliyim.

Bana da dr 6 temmuzda gel ultrasonla bakicaz dedi. Bem gidicem bayramda canim cunku adete 1 2 gun kala peceteye kirnizi leke gelmisti ondan suphelenip test yapmistim dr da rahat tutunmasi icin igne verdi biraz tedirginim anlayacagin cok meraktayim gidicem o yuzden. Iki gun once gittim iste idrarda cikinca 290 cikti dr testi tekrarlama dedi ama acaba tekrarlasam mi diye de dusunuyorum

Yerleşme kanaması değil midir ki acaba. İnşallah sıkıca tutunur bebeğin :) Biz bayramda başka şehirde olacağız o yüzden gidemeyebilirim diyorum ama çok da aklım kalıyor belki orada giderim yine de. Her gün idrar testi yapıyorum koyulaşıyor mu diye ben de, aklım kalıyor çünkü. Bana da kan vermene gerek yok artık dedi. İlk öğrendikten sonra değerin düşük demişti, bata 9 gün var diyince gayet iyi o zaman tekrarlayalım dedi, 2 gün sonra 3 katından fazla çıkınca da sıkıntı olmadığını söyledi artık keseyi bekleyin beslenmeye suya dikkat edin dedi. Ama insan rahat duramıyor tabi, çok merak ediyorum değer kaç oldu Eşim de ben de hala şaşkınız bir de, ne yapacağımızı bilemiyoruz. Doktor araştırmamız lazım daha.

Benim bat 26 mayıs, 27 haziranda doktor baktı ultrasonla, keseyi gördük ve yolk kesesini de gördük. Kalp atışı için erken dedi. Bayramdan sonra bakıcak, kan testine gerek yok dedi, benim de barsaklar çok çalışıyo, bir zararı yoktur umarım, ilkinde hiç böyle olmamıştı. Kalp atışını duymayı heycanla bekliyoruz. Çin takvimine baktınız mı hanımlar, benimki ilkinde tutmuştu

Ne güzel inşallah sağlıkla alırsın kucağına :) Bende de bağırsak hareketi fazla ama ne zararı olabilir ki? Erkek çıktı bana takvimde ama bence kız olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…