2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
4+4 kese 6+5 kalp atisi izlendi bende ama herkeste farkli ilerliyo gidişat 9. Haftada kalp atımini alanlar var arkadaslar rahat olmak lazim yoksa kendinize ve bebegide strese sokysunuz.rabbim hepinize nasip etsin insallah kalp atimiylada malesef bitmiyo kucagimiza alana dek sorunsuz bi gebelik nasip etsin rabbm insallah

Ben erkek hissediyorum ilk günden berii tüp bebek tedavisi sırasında rüyamda görmüştüm bi oğlum olmuşş çok tatlıydı.. İnşallah gerçek olur rüyamm:dua: :emir_bebek: Bendede yok mide bulantısı falan anneme sordum onunda hiç olmuyomş hamileyken. Bide Kız bebeklerde mide bulantısı çok olur dedi.. Alakası var mı bilemiyorum kii :KK76:

Evet oyle derler canim benm icin farketmiyo ilk bebis yari yariyayim :KK70:

Yarin belli olur o zaman gec falan onemli degil 17 18 le ogrenip karni burnunda olanlar var :KK66:
Bi arkadaşım var âdeti 3 gün geçmesine rağmen 19 çıkmıştı değeri. Şuan bebeği doğdu kucağında. Onu düşünüp teselli buluyorum aslında. Bi de banyolara sarmış durumdayım dip bucak temizliyorum :temizlik:

Ya son adet tarıhınden itıbaren degılmı kızlar netten hesaplayınca 7 hafta 1 gun ama gecen hafta doktor 5 haftalık dedi neye istınaden ? Cuma gunu gıdınce soracagım doktora benım de kafam karıstı

Ben geçen sene rüyamda gormustum. Rüyamda kızım olmustu. Beşiğin içinden boncuk boncuk gözlerle bana bakıyordu . Beyaz yüzlü . Kırmızı dudaklı. Kırmızı yanaklı. Bana benziyordu. Gozleri Yanakları ve dudakları. Ben hâlâ kırmızı yanaklı yım. Rüyayı gordugum zaman eşime dedim ki . Bu evladımız olursa dışı bana içi sana benzesin. Eşim daha sakin herkesle daha güzel geçinir. Ben biraz sivri dilli yım. Ona ceksin huy olarak isterim. Ana yüreği iste şimdiden evladıma zarar gelsin istemiyorum :anne::olamaz::ıslık:

Kızlar benim karnım çok şişti neyle alakalı acaba ya daha bebek oluşmadı bile niye bu kadar büyür karın? Normalde bu kadar yoktu. Bi de hemen 1 kilo aldım ben

Gaz ya da ödem olabilir mi? :KK58:

Ya son adet tarıhınden itıbaren degılmı kızlar netten hesaplayınca 7 hafta 1 gun ama gecen hafta doktor 5 haftalık dedi neye istınaden ? Cuma gunu gıdınce soracagım doktora benım de kafam karıstı

Ultrason ölçümüne göre değişiyor sanırım

Benimki tup bebek cnm sat 7haziran
Aaa öyle mi hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.
Benimde sat 7 haziran 33 35 günde bir adet oluyorum bazen de 40 günde bir o yüzden adetin ne kadar geçtiğini anlamıyorum.
Dün kan testi yaptrdim 21 cikti. Senin kaç çıkmıştı Nekadar da bir adet oluyorsun

Aaa öyle mi hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.
Benimde sat 7 haziran 33 35 günde bir adet oluyorum bazen de 40 günde bir o yüzden adetin ne kadar geçtiğini anlamıyorum.
Dün kan testi yaptrdim 21 cikti. Senin kaç çıkmıştı Nekadar da bir adet oluyorsun
Benm 1084 cikti canim transferin 12.gunu 29,30gunde bir oluyordum

Kizlar saglik ocagindaki doktor bana ne hissediyosun cinsiyet dedi. Bilmem herkes erkek diyo ama bana kiz gbi geliyo dedim. Kizin olacak senin dedi. Sanirim kan gruplarmizi soyledikten sonra bu kaniya vardi :KK70: nerden anladinz dedim o kadar gebe takip ediyoruz birakta bilelim dedi :KK70:
Bence doktor bilemez sadece tahmin etmiş %50zaten ya kiz ya erkek

Benim iki kızım var bu benim 5 inci gebeligim geçen ay kimyasal gebelik geçirdim geçen senede oğlum 4 aylıkken karnında kalbi durdu şimdi çok korkuyorum insallah hayırlısıyla kalp atışını duyarım bende pazartesi doktora gidecem hayırlısıyla sürekli kabuslar goruyorum

X