2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Mıde bulantın varmı Can'ım benım de yok daha kalp atışı ıcın doktora gıtmedım sımdı strese gırdım acaba Bebek ıyı mı herkezın mıdesı bulanıyo benım Nıye bulanmıyo dıye bebegı görene kadar rahat yok

Benimde bulanma yok canım cok şukrediyorum. şüphe etme. İnşallah kalp atışlarınida duyucaz tasalanma sakın.

Mıde bulantın varmı Can'ım benım de yok daha kalp atışı ıcın doktora gıtmedım sımdı strese gırdım acaba Bebek ıyı mı herkezın mıdesı bulanıyo benım Nıye bulanmıyo dıye bebegı görene kadar rahat yok
Ya bence takılmayın her hamilelik aynı olmaz, sevin bence mide bulantın olmadığı için, ne güzel beslenebilirsin, su içebilirsin, inan bulantıyla daha kötü her şey :KK43:

Benim taşikardi problemim var.:KK51: İlacım da yasak malûm. Ne yapicam bilmiyorum. Yarın izin alabilirsem sağlık ocağı na gidip danisayim. Sabahtan beri kalp çarpıntısı var biraz. Çok olmasada . Neyse elişi yapayım. Kafam dağılır biraz :KK69:

Birde benimkini yorumlayin bakim kızlar

Eklentiler

• 20160714_130132.jpg
    20160714_130132.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 70

Bulantım yok. Yiyecek seçiyprum. Tatlı şeyler yiyemiyorum. Tatlı, bisküvi, çikolatadan tiksinti var 2 haftadır. Sadece tuzlu yiyorum. Peynirle aram iyi bu ara.

Kizlar saglik ocagindaki doktor bana ne hissediyosun cinsiyet dedi. Bilmem herkes erkek diyo ama bana kiz gbi geliyo dedim. Kizin olacak senin dedi. Sanirim kan gruplarmizi soyledikten sonra bu kaniya vardi :KK70: nerden anladinz dedim o kadar gebe takip ediyoruz birakta bilelim dedi :KK70:

Kizlar saglik ocagindaki doktor bana ne hissediyosun cinsiyet dedi. Bilmem herkes erkek diyo ama bana kiz gbi geliyo dedim. Kizin olacak senin dedi. Sanirim kan gruplarmizi soyledikten sonra bu kaniya vardi :KK70: nerden anladinz dedim o kadar gebe takip ediyoruz birakta bilelim dedi :KK70:
Kan gruplarıyla ne ilgisi var ki onun ilk kez duydum ben . Ama annelerin hisleri genelde tutarmış, en çok ona güveniyorlar sanırım :)

Ben erkek hissediyorum ilk günden berii tüp bebek tedavisi sırasında rüyamda görmüştüm bi oğlum olmuşş çok tatlıydı.. İnşallah gerçek olur rüyamm:dua: :emir_bebek: Bendede yok mide bulantısı falan anneme sordum onunda hiç olmuyomş hamileyken. Bide Kız bebeklerde mide bulantısı çok olur dedi.. Alakası var mı bilemiyorum kii :KK76:

Kızlar benim karnım çok şişti neyle alakalı acaba ya daha bebek oluşmadı bile niye bu kadar büyür karın? Normalde bu kadar yoktu. Bi de hemen 1 kilo aldım ben

Ben erkek hissediyorum ilk günden berii tüp bebek tedavisi sırasında rüyamda görmüştüm bi oğlum olmuşş çok tatlıydı.. İnşallah gerçek olur rüyamm:dua: :emir_bebek: Bendede yok mide bulantısı falan anneme sordum onunda hiç olmuyomş hamileyken. Bide Kız bebeklerde mide bulantısı çok olur dedi.. Alakası var mı bilemiyorum kii :KK76:
Bence daha erken canim bakalim.illaki olur ama yogun olmasin insallah benimde 14u senle yakiniz ben de de yok

X