2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bi parca peynir ekmek bastırmaz mı? Tansiyon düşüklüğü de mide bulantısı yapıyor. Ben zorla biraz tuzlu yiyince gözüm acılıyor. Bi de sabah kalktıktan 1 saat sonra falan yemek iyi gelıyor. Hemen yesem de midem kalkıyo, gec kalsam da kötü oluyor.
Evet hemen yiyemiyorum, sabah 6da kalkıyorum ama 12ye kadar da yiyemiyorum hatta, yediklerim hep çıkıyor :KK43: ekmek de peynir de yok yani durmuyor su bile midemde durmuyor.. Böyle devam ederse tekrar doktora görünmem gerek bebek için de tehlikeli olacak diye korkuyorum :KK43:

Evet yapmayalimda isler yine bize bakiyor kim yapacak dip temel girmiyorum bende ramazandan beri bugun yaptim baya sil supur toz al lavabolari ov ama senin yaptigin gibi az yapıp az dinlendim bu seferde tum gunumu aldi : )
Bende cok titizim calısıyorumda eskısı gıbı yapamıyorum ev batıyo gozume resmen :KK43:

Ben su ıcebılıyorum canım annem dıyokı kotu olursan doktor emedor diye bı hap verıoms bulantı için. Bence doktoruna danıs serum alırsın bu gıdısle yazık canına
Ya ilaç verebilirim ama ilacı tavsiye etmiyorum dedi, ama böyle de ilacın vereceği zarar varsa da bu halim daha çok zarar verecek, o yüzden gidip ilaç isteyebilirim.

Evet hemen yiyemiyorum, sabah 6da kalkıyorum ama 12ye kadar da yiyemiyorum hatta, yediklerim hep çıkıyor :KK43: ekmek de peynir de yok yani durmuyor su bile midemde durmuyor.. Böyle devam ederse tekrar doktora görünmem gerek bebek için de tehlikeli olacak diye korkuyorum :KK43:
Sen bırazdaha sıddetli gecırıyosun ama hemen hemen aynı bende 12 ye dogru bıseyler yıyebiliyorum artık aksam salona gecemıyorum hemen uyuyorum halsızlıkten

Ne yazık ki hiçbir şey işe yaramıyor :KK43: zencefil çayı diyorlar midemi bulandırdı, sabahları yataktan çıkmadan tuzlu çubuk diyorlar midemi bulandırdı, bulantı giderici bileklik varmış aldım o da yaramadı. Yok yani ne yazık ki ben çözemedim, sürekli istifra ediyorum, şu saatler sadece yemek yiyebiliyorum akşama doğru yine başlıyor. Aç geziyorum susuz geziyorum :KK43:
Ahh yaa cok uzuldum:KK43:
Benim var hafif ona bile dayanmak zor Allah yardim etsin canim her sey bebis icin. Sonucta gecici bor durum en azindan.

Ya ilaç verebilirim ama ilacı tavsiye etmiyorum dedi, ama böyle de ilacın vereceği zarar varsa da bu halim daha çok zarar verecek, o yüzden gidip ilaç isteyebilirim.
Aynen canım ne bılıyım boylede yasanmazki bnmki bana kotu gelıyoda senınki cok daha kotu lımonlu bıseyler yesen yada turşu belki onları cıkarmaz mıden?

Metpamid kullaniyorlar sanirim ama bilniyorum. Cok var kullanan iyice halsiz dusecegine icebilirsin

Merhaba arkadaşlar
Bende Haziran ayında Mart annesi olmaya adaydım, ama nasip değilmiş ki tutmadı. Hayırlısı değilmiş. Şimdi Temmuzda tutarsa beklenen doğum 4 Nisan yazıyor ve tahminimce Mart sonuna denk gelir olursa. Tabii öncelikle yine hayırlısı neyse o olsun diye dua ediyorum. Arkadaşlar ben sizin fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum şu an o yüzden yazmak istedim :KK64:
Tek ilişki ile hamile kalınabilir mi ya, ya da aranızda var mı tek birliktelikle hamile kalan ? Üfff kafam çok karışık olabilir mi acaba? Biz eşimle adetimin 12. günü birlikte olabildik, bir daha olmadı nedeni de eşimle küsüştük :KK12:Bu sayede de tehlikeli günleri de kaçırdık sanırım, sudan sebeplerle olanlara bakın, o yanaşıyor da benim hala öfkem dinmedi böyle de bir pis huyum var işte:sinirli: Ağustosa mı kalır umutlar acaba, Allah'ım hepimizin sıkıntılarını feraha çıkarsın inşallah tez zamanda, herşeyin hayırlısını versin:dua:
Canim sperm vucutta 3-4 gun yasayabiliyor. Yumurta da 1 gun. Yani eger 11. Gunle 15. Gunler arasi yumurtlaman oluyorsa bence sansin var.

Sen bırazdaha sıddetli gecırıyosun ama hemen hemen aynı bende 12 ye dogru bıseyler yıyebiliyorum artık aksam salona gecemıyorum hemen uyuyorum halsızlıkten
Ah yaa :KK43: Çok kötü işte ben mesela mutfağa adım atamıyorum artık dolabı açsam koku geliyor istifra ediyorum :KK43: İşte daha da kötü oluyor tabi.. Evde kaldım 2 gün o bile yine daha iyi evimdeyim diyorum..
Ahh yaa cok uzuldum:KK43:
Benim var hafif ona bile dayanmak zor Allah yardim etsin canim her sey bebis icin. Sonucta gecici bor durum en azindan.
Evet öyle tabi ama o anlar ümitsizliğe kapılmıyor değilim, en tahammül edemediğim istifra etmeli hastalıklar, çekeceğim varmış. Neyseki bebek iyi..
Aynen canım ne bılıyım boylede yasanmazki bnmki bana kotu gelıyoda senınki cok daha kotu lımonlu bıseyler yesen yada turşu belki onları cıkarmaz mıden?
Yok onların da kokusunu alınca çıkarıyorum :KK43: Saat öğle civarına gelmeden bir şey girmiyor mideye. Akşam üzeri tekrar başlıyor tabi bu bulantılar..
Metpamid kullaniyorlar sanirim ama bilniyorum. Cok var kullanan iyice halsiz dusecegine icebilirsin
Yarını da atlatayım doktoruma danışıp kullanmaya başlıycam, çünkü akşamları oturup açım diye ağlıyorum artık ya sinirler laçka oldu.. Yani canım istemiyor değil çok istiyorum, ama yerken o istediğim de tiksindiriyor..

Ah yaa :KK43: Çok kötü işte ben mesela mutfağa adım atamıyorum artık dolabı açsam koku geliyor istifra ediyorum :KK43: İşte daha da kötü oluyor tabi.. Evde kaldım 2 gün o bile yine daha iyi evimdeyim diyorum..

Evet öyle tabi ama o anlar ümitsizliğe kapılmıyor değilim, en tahammül edemediğim istifra etmeli hastalıklar, çekeceğim varmış. Neyseki bebek iyi..

Yok onların da kokusunu alınca çıkarıyorum :KK43: Saat öğle civarına gelmeden bir şey girmiyor mideye. Akşam üzeri tekrar başlıyor tabi bu bulantılar..

Yarını da atlatayım doktoruma danışıp kullanmaya başlıycam, çünkü akşamları oturup açım diye ağlıyorum artık ya sinirler laçka oldu.. Yani canım istemiyor değil çok istiyorum, ama yerken o istediğim de tiksindiriyor..
Canım en azından evdesin ben işe gıdıyorum erkenden minibus cok kotu yapıyo bırde iştekılefe belli edemiyorum yatsan yatamazsan en azından evınde yatarsın yınede doktora soyle hasta olursun ins benımde artmaz ilerleyen haftalardane olacagı bılınmez annemde cok cekmıs aglayarak gezermıs bulantıdan en azından normal bır surecteyız

Merhaba kızlar sabah bir uyandım ki kanamam var. Hemen doktora gittim, kanama alanı oluştuğunu söyledi ve progestan verdi. 5 gün raporluyum evde dinleneceğim. Her şey Allahtan bakalım artık bekleyeceğiz. Haftaya perşembe kontrole gideceğim.

Canim sperm vucutta 3-4 gun yasayabiliyor. Yumurta da 1 gun. Yani eger 11. Gunle 15. Gunler arasi yumurtlaman oluyorsa bence sansin var.
Ne zaman yumurtluyorum bilmiyorum ki, iki kere hamile kaldım ikisi de adet sonrasıydı hemen, ama iki bebeğim de düştü :cry: Üçüncü gebelik için uğraşıyorum bu ay ikinci denemem ama eşimle küsmeyeydik iyiydi :110: 28 günde bir adet oluyorum, sanırım tehlikeli günüm 14. günüm. Bu ay herşey ters gitti, bunda da bir hayır aramak lazım ne yapalım, kısmet

Merhaba kızlar sabah bir uyandım ki kanamam var. Hemen doktora gittim, kanama alanı oluştuğunu söyledi ve progestan verdi. 5 gün raporluyum evde dinleneceğim. Her şey Allahtan bakalım artık bekleyeceğiz. Haftaya perşembe kontrole gideceğim.
Canım benımde adetım gecıktı yerlesme kanaması geldı tam 7 gun acık kahve banada kesılsın dıe verdı gece uyurken iç yoksa yan etkısı cok bana doktorum demıstı kanama kesıldı eşimle kan uyuşmazlıgı var pembe kan gelırse hemen gel iğne yapalım dedi

Canım benımde adetım gecıktı yerlesme kanaması geldı tam 7 gun acık kahve banada kesılsın dıe verdı gece uyurken iç yoksa yan etkısı cok bana doktorum demıstı kanama kesıldı eşimle kan uyuşmazlıgı var pembe kan gelırse hemen gel iğne yapalım dedi

Ama ben 7 haftalık hamileyim yerleşme kanaması olabilir mi ki? Bir de bana sabah akşam verdi mecbur birini sabah içeceğim.

:110::110: insallah en yakin zamanda azalir ve biter canim.

Canım en azından evdesin ben işe gıdıyorum erkenden minibus cok kotu yapıyo bırde iştekılefe belli edemiyorum yatsan yatamazsan en azından evınde yatarsın yınede doktora soyle hasta olursun ins benımde artmaz ilerleyen haftalardane olacagı bılınmez annemde cok cekmıs aglayarak gezermıs bulantıdan en azından normal bır surecteyız
Canım evde değilim keşke olsam, 2 gün rapor aldım sadece :KK43: sabahları 2 aktarma işe gidiyorum mide allak bullak oluyor, zaten iş yerim çok uzakta felaket yerde off :KK43:

X