2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bi arkadaşım var âdeti 3 gün geçmesine rağmen 19 çıkmıştı değeri. Şuan bebeği doğdu kucağında. Onu düşünüp teselli buluyorum aslında. Bi de banyolara sarmış durumdayım dip bucak temizliyorum :temizlik:
Tabii ki canm mühim olan değerin 2 günde %60 dan çok artmasıDr. Geç döllenme olmştur büyük ihtimalle,, fakat temzlk iş falan yapma lütfen bebeğin sana tutunuyor şu sıralar bırak ev kirli kalsn:halay:

Ben geçen sene rüyamda gormustum. Rüyamda kızım olmustu. Beşiğin içinden boncuk boncuk gözlerle bana bakıyordu . Beyaz yüzlü . Kırmızı dudaklı. Kırmızı yanaklı. Bana benziyordu. Gozleri Yanakları ve dudakları. Ben hâlâ kırmızı yanaklı yım. Rüyayı gordugum zaman eşime dedim ki . Bu evladımız olursa dışı bana içi sana benzesin. Eşim daha sakin herkesle daha güzel geçinir. Ben biraz sivri dilli yım. Ona ceksin huy olarak isterim. Ana yüreği iste şimdiden evladıma zarar gelsin istemiyorum :anne::olamaz::ıslık:
Oyy maşallah Rabbim gönlünce versin inşallah canmmm benimm :dua:

Kizlar bulanti icin ne yapiyorsuniz? Bugun iyice hissettirdi kendini.
Ne yazık ki hiçbir şey işe yaramıyor :KK43: zencefil çayı diyorlar midemi bulandırdı, sabahları yataktan çıkmadan tuzlu çubuk diyorlar midemi bulandırdı, bulantı giderici bileklik varmış aldım o da yaramadı. Yok yani ne yazık ki ben çözemedim, sürekli istifra ediyorum, şu saatler sadece yemek yiyebiliyorum akşama doğru yine başlıyor. Aç geziyorum susuz geziyorum :KK43:

Merhaba arkadaşlar
Bende Haziran ayında Mart annesi olmaya adaydım, ama nasip değilmiş ki tutmadı. Hayırlısı değilmiş. Şimdi Temmuzda tutarsa beklenen doğum 4 Nisan yazıyor ve tahminimce Mart sonuna denk gelir olursa. Tabii öncelikle yine hayırlısı neyse o olsun diye dua ediyorum. Arkadaşlar ben sizin fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum şu an o yüzden yazmak istedim :KK64:
Tek ilişki ile hamile kalınabilir mi ya, ya da aranızda var mı tek birliktelikle hamile kalan ? Üfff kafam çok karışık olabilir mi acaba? Biz eşimle adetimin 12. günü birlikte olabildik, bir daha olmadı nedeni de eşimle küsüştük :KK12:Bu sayede de tehlikeli günleri de kaçırdık sanırım, sudan sebeplerle olanlara bakın, o yanaşıyor da benim hala öfkem dinmedi böyle de bir pis huyum var işte:sinirli: Ağustosa mı kalır umutlar acaba, Allah'ım hepimizin sıkıntılarını feraha çıkarsın inşallah tez zamanda, herşeyin hayırlısını versin:dua:

Ne yazık ki hiçbir şey işe yaramıyor :KK43: zencefil çayı diyorlar midemi bulandırdı, sabahları yataktan çıkmadan tuzlu çubuk diyorlar midemi bulandırdı, bulantı giderici bileklik varmış aldım o da yaramadı. Yok yani ne yazık ki ben çözemedim, sürekli istifra ediyorum, şu saatler sadece yemek yiyebiliyorum akşama doğru yine başlıyor. Aç geziyorum susuz geziyorum :KK43:
Tuzlu cubuktan bende tıksındım kusmam yok ama bulantı var ozellklle sabahları ve hiçbıse yiyesim gelmıyor bende aç geziyorum :KK43:

Merhaba arkadaşlar
Bende Haziran ayında Mart annesi olmaya adaydım, ama nasip değilmiş ki tutmadı. Hayırlısı değilmiş. Şimdi Temmuzda tutarsa beklenen doğum 4 Nisan yazıyor ve tahminimce Mart sonuna denk gelir olursa. Tabii öncelikle yine hayırlısı neyse o olsun diye dua ediyorum. Arkadaşlar ben sizin fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum şu an o yüzden yazmak istedim :KK64:
Tek ilişki ile hamile kalınabilir mi ya, ya da aranızda var mı tek birliktelikle hamile kalan ? Üfff kafam çok karışık olabilir mi acaba? Biz eşimle adetimin 12. günü birlikte olabildik, bir daha olmadı nedeni de eşimle küsüştük :KK12:Bu sayede de tehlikeli günleri de kaçırdık sanırım, sudan sebeplerle olanlara bakın, o yanaşıyor da benim hala öfkem dinmedi böyle de bir pis huyum var işte:sinirli: Ağustosa mı kalır umutlar acaba, Allah'ım hepimizin sıkıntılarını feraha çıkarsın inşallah tez zamanda, herşeyin hayırlısını versin:dua:[/QUOTE
Adetten sonraki hafta önemli canım teklede olabılır bılınmezki spermler bıkac gun canlı kalabılıyormus hayırlısını dile

Tabii ki canm mühim olan değerin 2 günde %60 dan çok artmasıDr. Geç döllenme olmştur büyük ihtimalle,, fakat temzlk iş falan yapma lütfen bebeğin sana tutunuyor şu sıralar bırak ev kirli kalsn:halay:
Öyle de işler de bana bakıyor :))
Şöyle yapıyorm yarım saat iş yapıp yarım saat yatıyorum :)) İnşallah rabbim daim eyler

Merhaba arkadaşlar
Tek ilişki ile hamile kalınabilir mi ya, ya da aranızda var mı tek birliktelikle hamile kalan ? Üfff kafam çok karışık olabilir mi acaba? Biz eşimle adetimin 12. günü birlikte olabildik, bir daha olmadı nedeni de eşimle küsüştük :KK12:Bu sayede de tehlikeli günleri de kaçırdık sanırım, sudan sebeplerle olanlara bakın, o yanaşıyor da benim hala öfkem dinmedi böyle de bir pis huyum var işte:sinirli: Ağustosa mı kalır umutlar acaba, Allah'ım hepimizin sıkıntılarını feraha çıkarsın inşallah tez zamanda, herşeyin hayırlısını versin:dua:
Neden olmasın ki Rabbim isterse herşey olur.
Misal ben en son 30 haziran da ilişki de bulundm eşimle yumurtlamam 25 Nisan diye biliyordum meğerse 3 4 temmuz gibi yumurtlamisim. Allah yardımcısı olsun herkesin

Bi parca peynir ekmek bastırmaz mı? Tansiyon düşüklüğü de mide bulantısı yapıyor. Ben zorla biraz tuzlu yiyince gözüm acılıyor. Bi de sabah kalktıktan 1 saat sonra falan yemek iyi gelıyor. Hemen yesem de midem kalkıyo, gec kalsam da kötü oluyor.

Elimden geldiğinde uzak durmaya çalışıyorum ama tatilden geldik leş gibi heryer temizlemem lazım malesef yavaş yavaş yapıyorum bişeyler. Rabbim korusun inşallah

Evet yapmayalimda isler yine bize bakiyor kim yapacak dip temel girmiyorum bende ramazandan beri bugun yaptim baya sil supur toz al lavabolari ov ama senin yaptigin gibi az yapıp az dinlendim bu seferde tum gunumu aldi : )

X