2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ayyy inanmiyorumm cok guzel ya masallah masallah tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin.. ilkkontolünmuydu cnm daha once gitmişmiydin doktora
Sagol canim.benim:) gecen hafta sali.gitmistim canim.keseyi.gormustuk.o zaman.tek kese idi.20 sine.randevu vermisti.kalp atisi.icin.ama.benim lekelenme olunca bgn gittim.ikiz oldugunu da.ogrendim.bgn

ben bunları duymamak için yavaştan alıyorum canım ya sırf moral bozuyorlar zaten stresimiz kendimize yetiyor cuma günü 500 falan olmuşsa değerim salı gidicem olmadıysa öteki cuma gidicem canım

Sagol canim.benim:) gecen hafta sali.gitmistim canim.keseyi.gormustuk.o zaman.tek kese idi.20 sine.randevu vermisti.kalp atisi.icin.ama.benim lekelenme olunca bgn gittim.ikiz oldugunu da.ogrendim.bgn
ay çifter çifter maşallah ya banada hep genç kızken fallarım da ikiz bebeğin olacak derlerdiben şimdi bir tanesine razıyım 2 tanesi şöyle dursun rabbim bize de keseyi görmeyi nasip etsin

ay çifter çifter maşallah ya banada hep genç kızken fallarım da ikiz bebeğin olacak derlerdiben şimdi bir tanesine razıyım 2 tanesi şöyle dursun rabbim bize de keseyi görmeyi nasip etsin
Aminn canim benim.kaynanam.cok.istiyordu ikiz.cok dua.etti.sanirim:)

Kizlar az once baska bi doktora daha gittim farkli bi gozde gorsun diye. Allaha bin sukur minigimin kalbi atiyo hala. Diger doktor gibi bu da 3-4 gunluk bi gec dollenme var olabilir dedi. Ilaclara aynen devam tek sorun bel agrim var insallah kanamam tekrarlamaz

Selam kizlar Rabbim nasip ederse bende haxiran ayinda melegimi alicam kucagima 3.gebeligim ilk bebegimi 12 haftalikken kaybettik oglum 25 aylik istanbuldan katiliyrm araniza pazartesi bhcg 365.69 cikti onumzdeki hafta tekrarlayacguz bakalim
Hoşgeldin aramıza ama ilk bebeğini nasıl kaybettin? Çok uzuldüm

İnşallah canım olmaz
maşallah diyelim
kendine dikkat et çalışansan rapor al dinlen bir süre istersen

İnşallah canım olmaz
maşallah diyelim
kendine dikkat et çalışansan rapor al dinlen bir süre istersen
Insallah canim bisey olmasin bu sefer 1 haftadir evdeyim doktor gerek yok eger ayakta durmuyosan dedi. Yarin gideyim diyorum evde durdukca daha cok dusunuyo insan.

Benim yoğun ağrılarım 3 gündür devam ediyor. İki gün önce doktora gittik birşey vermedi normal dedi ama çok ağrılı geçiyor işte zorlanıyorum. O yüzden yarın başka bir doktora gideceğiz. Hayırlısı..

İyi akşamlar arkadaslar.bugun doktora gittim.6+5 günlügüm.çok şükür kalp atışlarını duyduk.2014 te düşügüm oldugu için doktor progestan,aspirin verdi.her ihtimale karsı dedi.ayrıca 4 cmlik kist varmış.zamanla kaybolur sorun edilecek bişey deil dedi.bir ay sonraya randewu verdi.zaman geçmez artık.bu arada adet olacakmışım gibi agrılarım var.doktor kisttendir gayet normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…