2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

içeriğine bakmadım bakıp yazayım sana

Kızlar ben cumartesi günü 4+5 oluyorum inşallah.Doktor muayenesi için erken mi.Cumartesi gidemezsem bir sonraki cumartesiye kalacak çünkü.Çoğunuz ilk muayenelerinizi oldunuz bi fikir verebilirmisiniz?
Canim cok erken olur gorunmez ki hicbi sey. Bizim aramizda 3 gun var seninle ben 15 gun sonra gitmeyi düşünüyorum en erken :)

Erken dollenme miydi acaba bilgin var mi ? Kisiden kisiye de degisiyo gerci ben garanti olsun diye dusundum :) darisi kalp atislarina inşallah canim

Yok yok ne erkeni hatta son derece geç döllenme :) Değerlerim oldukça düşük gidiyor.İlk hamileliğimde de düşüktü değerler onda da geç döllenme olabilir demişti, öğrendikten bir hafta sonra gitmiştim doktora kese de bebekde görünmüştü.Şimdi böyle beklemek zor geliyor.Yoksa haklısın boş boş git gel bi anlamı yok :)

Erken dollenme miydi acaba bilgin var mi ? Kisiden kisiye de degisiyo gerci ben garanti olsun diye dusundum :) darisi kalp atislarina inşallah canim
Çok teşekkür ederim canım. Hiç bilmiyorum ne zaman oldu döllenme. Ama benim adetlerim çok düzenlidir. Onun için 14.gün civarında olduğunu düşünüyorum ama olmayadabilir tabi..
Ben de şaşkınım aslında normal ultrasonda 6 haftadan önce görülmez diye okuyorum hep burdan.. Bu kadar sürede görünmesine şaşırdım ben de. Bir de enteresan birşey var 2 doktora gittim ilk ultrasonda kist çıktığı için. İkisi de normal ultrasona aldı vajinalin lafı bile geçmedi.
4+3te yaptırdığım kan testinde 1200 cıkmıstı degerim. Ondan yola çıkarak mı karından görüleceğini düşündüler acaba ?

kızlar saat 2 gibi benim pilim bitmeye başlıyor sandalye tepesinde uyukluyorum resmen. avokadoyu hiç sevmiyorum ama dün 2 tane aldım çok sertler olgunlaşmasını bekleyip yicem kuşkonmaz bizim sarmaşık diye bildiğimiz bitkiye benziyor sarmaşığın kavurmasını yapar yeriz biz egeliler tadı biraz acımsı oluyor kuşkonmaz da öyle mi? marketlerde vakumlu poşetlerde satılıyor

Pardon 4+3te

Evet kızlar...
Açıklıyorum bulantı sorunları olanlara duyrulur
Prima bella diye bir bileklik var fiyatı 250 tl
bide psibands diye birtane var 75 tl sanırım
yuvarlak fiyatlar
yan etkisi yokmuş doktorum söyledi
ilaç kullanmaktan iyidir diye düşünüyorum
bugün istifra ettim acilen bu şeye ihtiyacım var

Ayyy inanmiyorumm cok guzel ya masallah masallah tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin.. ilk kontolünmuydu cnm daha once gitmişmiydin doktora

Ayyy inanmiyorumm cok guzel ya masallah masallah tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin.. ilkkontolünmuydu cnm daha once gitmişmiydin doktora

Bana da bugun saglik ocagindaki doktor cok dusuk dedi degerim icin bi moralimi bozdu bakalim yarin artacak mi artarsa gozune sokarim bak nasil artti diye :) benim de ilkinde bi sure sonra 3 5 artmaya basladi sonra da durdu zaten artik kaybettim simdi yine bi korku var :)

3000 den sonra karindan gorunuyor muhtemelen ordan yola cikmislardir canim :) bi de cihazla cok alakali mesela devlet hastanelerinde biraz daha eski cihazlar kullandilari icin 5000 leri bekliyorlar

Aman cnm icini ferah tut articak insallah.. bazilari oyle sinir bozucular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…