2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Nette baktim süt için dinlenip 2 saat uzanın diyorlar belki hissederim denicem :)
daha o sekilde hissetmek icin erken. ben kizimi 16. haftada hissetmistim. pit pit vurmustu icerden sonrada kasiklarimda atislar hissetmistim. daha sonra da diaaridan farkediliyordu. ama bunda 16. haftadayim tik yok daha hayirlisi. :)

Allah razı olsun canım benim inşallah doğurduğumuz günleri de paylaşırız.İsim düşündünüz mü siz? Benim aklıma hiçbişey gelmiyor genellikle kız ismi vardı aklımda erkek olunca zorlanacak gibiyim :-)
Insallah Canim Rabbim Ogünleride Göstersin.. bizde daha arastiriyoruz karar veremedik biz hep erkek hissettik ve hep erkek ismi arastirmistik birtane aklimizda birsey var Turgutalp hosumuza gitti ama daha diger isimlere acigiz suan..

Ben omega3 kullanıyorum balık yağı kullanmıyorum. Yengem bizim bebişe de babynest dikmiş. Çok güzel. Bebeği onda yatırmanın zararı olur mu acaba? Sert zemin olucak falan deniyor ya.
Yok canım ne zararı olucak sürekli değil tabi ama bence kullanışlı
Ben omega3 kullanıyorum balık yağı kullanmıyorum. Yengem bizim bebişe de babynest dikmiş. Çok güzel. Bebeği onda yatırmanın zararı olur mu acaba? Sert zemin olucak falan deniyor ya.
Ben kullanışlı buldum hoşuma gitti yaptım.. Güle güle kullanalım

Hosbulduk canim.. Ben öğrendiğim ilk haftalar evham kraliçesiydim zaten. Dış gebelik mi kimyasal mi kalbi atacak mi dur kanama var mi kosayim tuvalete. Vücudumu esnetmiyim bebis tutynuyo. Koşmayayım düşmeyeyim uzanmayayım :KK53:Ilk trimester bitince rahatladim.. ama yine de can çıkmadan huy cikmiyo herşey küçük meleklerimiz için iyi olsunlar da :emir_bebek:
:KK70: evet biraz abartmışsın ilk zamanlar ama naparsın annelik böyle bişey :ıslık:

O onurumbenim teesüf ederim ben niye listede değilim o kadar bilgilerimi de göndermiştim hemen eklerim demiştin yıllar önce :KK53: bana haftalar yıllar gibi geliyor da bu süreçte :KK45:

ay listedeymişim yahu! çok özür dilerim O onurumbenim herşeye bir alınganlık bir kırılganlık nolcak benim bu halim :deli:

Insallah Canim Rabbim Ogünleride Göstersin.. bizde daha arastiriyoruz karar veremedik biz hep erkek hissettik ve hep erkek ismi arastirmistik birtane aklimizda birsey var Turgutalp hosumuza gitti ama daha diger isimlere acigiz suan..

Çok güzelmiş canım seçtiğiniz isim.Biz de düşünüyoruz artık yavaştan erkek ismi biraz daha çok sanki o yüzden karar vermek de zor oluyor.İsimleriyle yaşasınlar inşallah minikler :dua:

tencerekapakmisali tencerekapakmisali iyi haberlerle gel inş...

kızlar dün abla gitti buzdolabını tekrar açtım bıngo yine kokuyor.bugun kahve koyacağım.
dolapta pastırma sucuk tursu üçlüsüne şuc atmak üzereyım...

birde en çok ne yiyorsunuz. ben sabah akşam yeşil ekşi elma verseler yok demiyorum..sürekli yeşil elma yiyorum...
arada da ananas. neyseki kolay bulunan seyler.rahatca yazıyorum : DD

tencerekapakmisali tencerekapakmisali iyi haberlerle gel inş...

kızlar dün abla gitti buzdolabını tekrar açtım bıngo yine kokuyor.bugun kahve koyacağım.
dolapta pastırma sucuk tursu üçlüsüne şuc atmak üzereyım...

birde en çok ne yiyorsunuz. ben sabah akşam yeşil ekşi elma verseler yok demiyorum..sürekli yeşil elma yiyorum...
arada da ananas. neyseki kolay bulunan seyler.rahatca yazıyorum : DD

Turşu dışarda da durur aslında. Sucuk hiç yemedim hamileliğimi öğrendiğimden beri.
Ben de deli gibi zeytin yiyorum :) bir de deli gibi su içiyorum. Su normalde günde bi iki bardak içerdim.şimdi gündüz 2 gece 2 litre bitiyo :KK70:

Turşu dışarda da durur aslında. Sucuk hiç yemedim hamileliğimi öğrendiğimden beri.
Ben de deli gibi zeytin yiyorum :) bir de deli gibi su içiyorum. Su normalde günde bi iki bardak içerdim.şimdi gündüz 2 gece 2 litre bitiyo :KK70:
aaaa ben zeytinden tiksinenleri duymuştum oysa..
herkesın farklı demekki.
aslında ben hıc salam sucuk sosıs tüketmem.kayserıden getırmısler.3 aydır dolapta pişince bana kokuyor dıye eşimde yıyemıyor.
olmadı onu gönderteyım annelere.
tursuyu dediğiniz gibi balkona falan koydurayım.

kızlar bu arada ben hergun çok erken kalkarım. hani şu hissetmeleriniz var ya seyirmeler falan ıste bende onu sabah 5-6 arası hıssedıyorum bebıste benım gibi erkenci...

Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.
ben en başından itibaren omega 3 kullanıyorum, daha ne kadar kullanacağım bilmiyorum

Gunaydin kizlar aranizda magnezyum hapi kullanan varmi doktor bana hamileliginin.basindan beri kullan dedi bacak kramplarini, diş bozukluklarini önler dedi... ama benim kullandigim vitamin hapinin icinde az da olsa magnezyum var o yeterli degil heralde.. ayri olarak magnezyumu kullansammi kullanmasammi bilemedim 1ci hamileligimde magnezyum hapi kullanmamistim... siz kulaniyomusunuz ??
bana doktorum 12.haftadan sonra verdi, magnezyum ağrı ve kasılmam olduğunda kullan dedi, toz halinde suya katıp içiyorum, saadece ağrım ve kasılma olduğunda

X