2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar 2017 Haziran Anneleri Alışveriş Listesi topiğinde çatlak kremi listemizde mevcut. Burada paylaşıyorum ama orada 1. sayfada daim olacak.

ÇATLAK KREMLERİ
ÜRÜN ADIİÇERİĞİBİRİM FİYATIGÖRÜŞ
Babe Çatlak KremiDermokozmatik0,38 tlOluşacak olan ve geçmişte oluşmuş olan çatlaklarda etkili. Dermokozmatik olduğu için Paraben, SLS ve kimyasal etkili zararlı maddeler içermiyor.Sadece eczanelerde satılır.
Liearac Phytolastil Çatlak KremiDermokozmatik0,68 tlEtkisinin yüksek olduğu söylenmekte. Dermokozmatik olduğu için Paraben, SLS ve kimyasal etkili zararlı maddeler içermiyor.Sadece eczanelerde satılır.
Bella B Tummy Honey Butter Çatlak Bakım KremiDermokozmatik0,91 tlEtkisinin yüksek olduğu söylenmekte. Dermokozmatik olduğu için Paraben, SLS ve kimyasal etkili zararlı maddeler içermiyor.Sadece eczanelerde satılır.
Mustela Çatlak KremiDermokozmatik0,42 tlEtkisi konusunda bilgim yok. Dermokozmatik olduğu için Paraben, SLS ve kimyasal etkili zararlı maddeler içermiyor.Sadece eczanelerde satılır.
Elancyl Prevention Vergetures Çatlak Bakım JeliDermokozmatik0,50 tlEtkisi konusunda bilgim yok. Dermokozmatik olduğu için Paraben, SLS ve kimyasal etkili zararlı maddeler içermiyor.Sadece eczanelerde satılır.
Lemongrass Vücut Çatlak Bakım KremiBitkisel0,24 tlIcerik:Sepic jel, Aloe Vera Suyu, Montanox, Hindistan cevizi yagi, Karite Yağı, tatli badem yagi, jojoba yagi, aloe vera jel, muz yagi, E vitamini.
Bio Oil Cilt Bakım YağıKozmetik0,33 tlTamamen kozmetik, BHT, renklendirici ve Paraffinum Liquidum denilen petrol türevi kimyasal içeriyor. İçinde çatlak öneyecek yağlar yok sitesinden bakabilirsiniz. Calendula-Lavanta-Biberiye-Papatya yağı var. Sadece cilt güzelleştirir çatlak önlemez. Market vs de de satılır.

[/tr]
[tr][/tr]
Yoneticimizin donusu muhtesem oldu ellerine saglik canim valla cok guzel olmus hepsi

Bir sorum daha olacak..

Yüzüstü yatanlar var mı? Uyumakta çok zorlanıyorum. 50 kere sağ sola dönüyorum. Yüzüstü yatınca da tedirgin oluyorum :KK43:

Bir sorum daha olacak..

Yüzüstü yatanlar var mı? Uyumakta çok zorlanıyorum. 50 kere sağ sola dönüyorum. Yüzüstü yatınca da tedirgin oluyorum :KK43:

Valla ben hep yüzüstü yatardım. Uykular ızdırap oldu bana da. Yastıkla destekliyorum kendimi hep sol tarafıma yatmaya çalışıyorum. Bazen uyurken bilincsizce yüzüstü buluyorum kendimi. Dr. Simdilik sikinti olmaz demisti ilk gebeligimde. Zaten zamanla yatamicaz. Simdiden sende canım alıştır kendini.

Bugun kontrole gittim tamamen erkek dedi kesin 1:50kombin risk için se tevekkül edip bekle dedi aldırmayacağım için burnu oluşmuş herşeyi oluşmuş ense normal kıpır kıpırdı kuzucuk İnşallah herşey yolundadır şubatın 3 ne 3 boyutlu ultrasona gidicem orda belli olur dedi sabırla beklicez bu arada biz oynuyoruz artık ufak ufak tekmeler alıyorum bıdıktan

Allahın izniyle sende sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına canım. Nedense bir his ama ben gayet sağlıklı bir bebiş olarak olarak hissediyorum senin yavrunu. Üzme kendini ve düşünme bir süre bebişte mutlu olsun.

Arkadaşlar ben 12. Haftamdayım doktora göre herşey normal ama ben 3 güne bir kanıyorum yada kahve rengi akıntım oluyor nedenini anlamıyorum

Bir sorum daha olacak..

Ben normalde de hiç yüz üstü yatmam. O yüzden yatmıyorum ama ben de belim ağrıdığı için bacaklarımı kırıp sırt üstü yatıyorum ve tedirgin oluyorum.

Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.

Benim felaket midem yaniyo kizlar yaa ne gecirir ki
Bana soda, sekersiz sakiz, ayva iyi geliyor.

Bir sorum daha olacak..

Ben yüzüstü yatıyorum. Doktor karnın büyüyünce yatamazsin zaten demişti. Zarari yokmuş şimdilik. Bnm karnım ağrıyor biraz. O yüzden başka bi yastığı bacak arama koyarak yan yatıyorum. Yada yanıma yastık, üzerine de bacagimi atıyorum. Gece o yastik şekilden şekile giriyor. Sırtıma da destek yapıyorum sırtüstü döndüğümde. Ben yatarken çok dönen biriyim de..

Valla ben hep yüzüstü yatardım. Uykular ızdırap oldu bana da. Yastıkla destekliyorum kendimi hep sol tarafıma yatmaya çalışıyorum. Bazen uyurken bilincsizce yüzüstü buluyorum kendimi. Dr. Simdilik sikinti olmaz demisti ilk gebeligimde. Zaten zamanla yatamicaz. Simdiden sende canım alıştır kendini.

Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.
Ben yeni başladım. İçinde başka vitaminlerde var. Doktor herkese vermiyorum sen bilinçli annesin istersen al kullan dedi. Ben de 2 günde bir içiyorum.

Gunaydin kizlar aranizda magnezyum hapi kullanan varmi doktor bana hamileliginin.basindan beri kullan dedi bacak kramplarini, diş bozukluklarini önler dedi... ama benim kullandigim vitamin hapinin icinde az da olsa magnezyum var o yeterli degil heralde.. ayri olarak magnezyumu kullansammi kullanmasammi bilemedim 1ci hamileligimde magnezyum hapi kullanmamistim... siz kulaniyomusunuz ??

Gunaydin kizlar aranizda magnezyum hapi kullanan varmi doktor bana hamileliginin.basindan beri kullan dedi bacak kramplarini, diş bozukluklarini önler dedi... ama benim kullandigim vitamin hapinin icinde az da olsa magnezyum var o yeterli degil heralde.. ayri olarak magnezyumu kullansammi kullanmasammi bilemedim 1ci hamileligimde magnezyum hapi kullanmamistim... siz kulaniyomusunuz ??
Canim bana 12. Haftaya kAdar ayric mGnezyum vermisti bacak Ağrıları m filN oldugu icin.sonra biraktirdi.baska viyamin verdi onun icinde var bir miktar dedigin gibi..su an ayrica magnezyum kullanmıyorum.ama kramplarin olur ise ara da alirsin dedi

X