2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bayanlar buda benim bebişim bana da tahmin yürütür müsünüz acaba :)

Eklentiler

• IMG_4635.JPG
    33 KB · Görüntüleme: 64

Arkadaşlar kafanızı karıştırmamak için bu zamana kadar yazmadım ama görüyorum ki zaten bu konuda bayağı kafalar karışmış. Daha önce de yazmıştım benim eşim kadın doğum uzmanı ve bu bizim üçüncü çocuğumuz. Ben hiçbir hamileliğinde vitamin kullanmadım. Eşim hiç gerekli olmadığını söyledi. Düzenli ve çeşitli beslenen bir annenin ve bebeğinin dışarıdan vitamin takviyesine ihtiyacı olmadığını söylüyor. Gebeliğin 4. Ayından itibaren sebze meyve et tahıl süt grubu besinlerden düzenli tüketebiliyorsanız vitamin almanıza gerek yok. Ama demir öyle değil. Gebelikte demir takviyesi şart. O yüzden doktorunuz vitamin vermezse şaşırmayın. Beslenmenizi sorguluyor bulantı ve mide problemlerinizin olmadığına ikna olduysa vitamin vermeyedebilir

Pazartesi gunu yaptirmadim ayin 19 gel dedi dr test hakkinda bilgi vermedi bu sefer soyler heralde
Anladım canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi :) valla çok sabırsızlanıyorum uzun süre dr a gitmeyince ne yapıyor diye merak ediyorum daha hiç karnım çıkmadı bebeği hissetmiyorum da

Bnmde karnim ayni gibi bi sefer konuscam parasiyla degilmi 3 haftada gelim diye 1 ay gecmiyo valla sanki omur geldi bu sefer bana acaba iyi mi die hergun dusunuyorum oglumda bu haftalarda hissediyodum bunda arada pit pit yapiyo gibi geliyo ama omu anliyamiyorum

kuzum yaa hangı gıdalarla beslendıgını yazabılır mısın daha dogrusu gunluk beslenme seklını ılk bebegım ve eksık mı yapıorum yada yemedıgım bıse mı var bılemıyorum tesekkur ederım sımdıden

pekı esın bızım bu anormal tsh lar ıcın ne dıyo sorabılırmısın t3 t4 normal aralıkta oncesınde de bı problem yok aylık takıp yeterlı mı

Ben suan bisey yiyemedigim icin iciyorum mecbur canm ama kan ilacimi icmek gelmiyo icimden onu icince daha cok midem bulaniyo mide bulantilarim gecince baslasam olur mu ki kanim bu arada 9 ve bana kan ilaclari pek fayda etmiyo ne yazikki oglumda son 4 ayimi hafta da bir serumla geçirdim

Yaaa senin ikinci yani ne güzel:) konuş tabii ama normali mi bu acaba benimde ayda bir oldu kontrol sürelerim bu ultrason görüntüsü 2li testten normal kontrolüm 26 sında inşallah cinsiyet öğrenicez ama dediğin gibi 1 ay çok uzun

Normal cnm 1 ayda cagiriyolar genellikle son aylarda 2 haftada bir gidiyosun evet bnm bir oglum var 2 yasinda yanaklsrinizdan oper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…