2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bulantısı olanlar sabahları yataktan kalkmadan yeşil elma yesinler benim arkadaş öylelikle bulantılarından rahatladı bir deneyin derim.
evet ben de yeşil elmayı keşfettim bir hafta önce. sabah kalmadan yememiştim ama onu da deneyim bir.

Sabahları çok bise yok ama akşama doğru bi devlesiyo hem zayıflığım hemde ultrason cihazının iyi göstermesi bu kadar net yapiyo bide kahvaltı yapmamıştım tahliller için uyuyordu darısı diğer netlesmesi ni bekleyenlere olsun inşallah
Aman maşallah Allahim nazarlardan saklaidn ne de guzel gostermis saklamamis:KK66: belli vallahi net ayan beyan gobusun nasıl peki çıktımı hemen

Sabahları çok bise yok ama akşama doğru bi devlesiyo hem zayıflığım hemde ultrason cihazının iyi göstermesi bu kadar net yapiyo bide kahvaltı yapmamıştım tahliller için uyuyordu darısı diğer netlesmesi ni bekleyenlere olsun inşallah
Inşallah canım sağlıkla gelsinlerde biz sadece cinsiyeti merak edelim:)

Ben cumartesı günleri saat 1de gidiyorum hep beklemiyorum fazla bi günppazartesi gittim ozaman çok beklemiştim, hayırlısı olsun canım senin için

Sağol tatlım da kime gidicem hiç bilmiyorum Bir de medicalpark çok pahalı geldi yani 6 bin normal Doğum. Yuh artık

Kızlar karnı azda olsa çıkan var mı ? Zayıf arkadaşlar referans olsun. Çünkü benim gibi göbekliler pek anlayamıyoruz. Birkaç gündür alt karnımın çıktığını hissediyorum da. Emin olamadım. Acaba bebek yukarı mı çıkmaya başladı ki , ay ne bilim erken daha biliyorum ama bi sorayım dedim.
Bnm 11-12.haftada çıktı. Ama şöyle, sabah hafif bir gobek , gece ise 5 aylık gibi. Bol kiyafetten bile belli oluyor. Normalde azıcık bir gobegim vardı..

Bu da benim minnak kelebegim cimsiyetini bilmiyorum cok merak etmiyorum zaten ama bir nubunuzu alirim :)
Bence kiz

Günlük Ped kullanma derim canım enfeksiyona sebep olabilir diye duymuştum doktorlar da onermio pamuklu çamaşır değiştirin sık sık diyorlar benim bi doktor korkuttu gözümü de kendimi takip ediyorum resmen bebeğin suyumu diye panik oluorm
Peçete koyun kızlar. Doktor tavsiyesi

evet yoğurt yiyeyim bak iyi fikir. kraker ben de bulunduruyorum yanı başımda. doktor ikizlerin bulantısı kusması dokuz ay sürebilir dedi inşallah tez zamanda kesilir aman bebişlerim sağlıklı olsunlar da kesilmezse de napalım dayanacağız.
İnş biran önce geçer ben ilk gebeliğimde 4 ay hiçbir şey yiyemedim 4 kilo verdim ama bunda şükür iyiyim

Bende 15+4 kızlar gobegim oncedende oldugu icin suan ciktimi cikmadimi anlayamıyorum ama yattigim zaman hissediyorum. ❤ cinsiyeti merakla bekliyorum... Ruyalarimda bir kiz dolaşıyor ama hadi hayirlisiiii ❤❤

Günaydın gebisler. Bu gece depremle uyandım. Saatlerce de yatamadim. İnsan çift canlı olunca korku kat sayısı fazlasıyla artıyor. rapunzel_071 rapunzel_071 nasılsın cnm? Gece uyuyabildin mi?

Gunaydin kizlar cumartesi gununden beri ense kalinligimizi olcemiyoruz:) cumartesi 3 dunde 2 kere bakildi :) bugun tekrar gidecegim inatci yaramaz bi bebek bekliyorum :emir_bebek:

Günaydın gebisler. Bu gece depremle uyandım. Saatlerce de yatamadim. İnsan çift canlı olunca korku kat sayısı fazlasıyla artıyor. rapunzel_071 rapunzel_071 nasılsın cnm? Gece uyuyabildin mi?
Günaydın canım. Geçmiş olsun. 4.4 şiddetinde olmuş. Bende depremden çok korkuyorum.Eski van depremin de de ordamıydın canım?

Gunaydin kizlar cumartesi gununden beri ense kalinligimizi olcemiyoruz:) cumartesi 3 dunde 2 kere bakildi :) bugun tekrar gidecegim inatci yaramaz bi bebek bekliyorum :emir_bebek:
Günaydın canım. Çok sık ultrason a girmek iyi değil diye biliyorum. sanırım ikili test zamanını kaçırmayim diyorsun.ileride3 lü testte yaptırabilirsin. Bir doktora danış istersen.
Hem rahat durmuyosa gayet hareketli sağlıklıdır inşallah.
İlle gitmen gerekirse aç susuz git :)

Günaydın canım. Çok sık ultrason a girmek iyi değil diye biliyorum. sanırım ikili test zamanını kaçırmayim diyorsun.ileride3 lü testte yaptırabilirsin. Bir doktora danış istersen.
Hem rahat durmuyosa gayet hareketli sağlıklıdır inşallah.
İlle gitmen gerekirse aç susuz git :)
Aynen canim bende artik bugun de olcturmezse gerek yok kalsin diyecegim ablamda da boyle oldu 5 gun gitti yegenim olcturmedi sonunda da vakti bitti zaten :) dun ac susuz gittim ama fayda etmedi sipaya :) bende seninle ayni fikirdeyim bunkafar hareketli bebekte bir sey yoktur varsa da kabulum zaten

Sağol tatlım da kime gidicem hiç bilmiyorum Bir de medicalpark çok pahalı geldi yani 6 bin normal Doğum. Yuh artık

sigortalı fiyati mı o çok fazla bende veremem okadar kuzenim Altunizade de bi hastane de doğum yaptı eylül ayında 1.500tl çok memnun kaldı ben doğum için orayı düşünebilirim belki onun dışında senin için sorucam tanıdıklarıma iyi bi doktor olursa haber veririm sana

kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. Hepinize hayırlı olsun ulturason kağıdını ekliyorum sizce cinsiyeti nedir?

Eklentiler

• 4.JPG
    4.JPG
    62,1 KB · Görüntüleme: 78
X