2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım sen bi göbüşünün fotosunu ve varsa bebeğin ultrason fotosunu at da bakayım böyle pat diye söyleyemem ki hiç bişey olmadan:-)
Göbeğim aldı başını gidio oncedende vardı ama atayım :) hem ilk gobus benimki olsun haydi arkadaşlar herkes eklesin gobusu eğlence olur bizede

Eklentiler

• gobus.jpg
    gobus.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 89
Azıcık kilo almak iyi ya ben isterdim kilo almayi uzun bi boy incecik bacak kollar karında bi top aha da bnm tabirim
Bende ole hamilelere bayiliom leblebi yutmus solucan misali ama zaten 62 kilo ile hamile kaldigimdan bu imkânsızdı boyda tabi 158:)

Göbeğim aldı başını gidio oncedende vardı ama atayım :) hem ilk gobus benimki olsun haydi arkadaşlar herkes eklesin gobusu eğlence olur bizede
Ay ben bu göbüşü erkeğe benzettimmmm :anneadayı::emir_bebek:
Sen ne zaman kontrole gideceksin? Merak ettim şimdi :))

Geçmedi canım. Doktora gittim. Aşırı derecede demirim düşmüş. Demir ve farklı bir alerji hapı verdi.
Ben uyuz hastalığının belirtilerine benzettiğimi söyledim ama onda sırtta kaşıntı olmaz dedi. Yinede sinsi bir şekilde ilerleyedebilir dedi. Haftaya tekrar çağırdı.

Konu sahibi kısmına gelince önceden çok paylaşımı olan arkadaş sahibi olduktan sonra teknik sebeplerle giremediğini, bazı arkadaşların konu sahibini devretsek mi? Dedikten sonra ortaya çıkıp sizde bilgi vermiyormusunuz deyip anneleri suçlaması çok garip..
Ben olsam aynen şöyle derdim..
" Arkadaşlar elimde olmayan sebeplerden dolayı aranıza sohbetinize katılamadım. Beni merak etmişsiniz bende sizleri çok merak ettim. Umarım herşey yolundadır. Ve liste sorumluluğunu alıp gerekli güncellemeleride bu sebeple yapamadım lütfen kusura bakmayın. Ve benimde sizden ricam var lütfen herkes bana bilgilerini özelden bildirsin. Aksi halde ismim neden yok demesin. Bu arada ben sizlerle olmaktan ve sayfa sahibi olmaktan dolayı çok mutluyum, bundan sonrada öyle olmak istiyorum" derdim.

Neyse çoğunluk nasıl istiyorsa kabulümdür. Problem yok. :KK66:
Canim insallah bir an once bulunur caresi ya ben 12. Hafta dolmadan pek yazmak istemiyodum riskli zamanin gecmesini bekledigim icin ama hep takipteydim ordan biliyorum senin de sıkıntını zor gercekten

Mehtap hanıma gitmeyeceğim artık, her gittiğimde abartısız 1,5 saat bekliyorum. çok bunaldım ve sıkıldım. doktor arıyorum :KK43: ama bulamıyorum

Ben cumartesı günleri saat 1de gidiyorum hep beklemiyorum fazla bi günppazartesi gittim ozaman çok beklemiştim, hayırlısı olsun canım senin için

Ay ben bu göbüşü erkeğe benzettimmmm :anneadayı::emir_bebek:
Sen ne zaman kontrole gideceksin? Merak ettim şimdi :))
Doktor 20 araliktan sonra çağırdı ama ben tabisi okadar beklemicem ya bu cumartesi yada tam 16 haftalikken gidicem bugün 14+5 im :) ya erkek diosun bakalım ne çıkacak bende merakla bekliyom belli olunca söylerim sana burdan hemencecik seninkisi bellimi peki

Olmuyor ki ama nasıl yapayım iş yerinde yapamıyorum ki :KK43: saat 5te uyanıp içsem 7de kahvaltı yapabilirim evde
Gece yatarken icmeyi denedin mi hic? benim kendimi bildim bileli kansizligim var, donem donem demir ilaci kullaniyorum sabah ac karna gercekten zor ama gece yatarken icince rahat etmistim.. hem sen de boylece sabah kahvalti yapabilirsin cnm..

Doktor 20 araliktan sonra çağırdı ama ben tabisi okadar beklemicem ya bu cumartesi yada tam 16 haftalikken gidicem bugün 14+5 im :) ya erkek diosun bakalım ne çıkacak bende merakla bekliyom belli olunca söylerim sana burdan hemencecik seninkisi bellimi peki
Ooo seninkini hemen söyler zaten benim de kontrolüm 25 aralıktı ben dayanamadım 9 aralık girtim..%80 erkek dedi :))) ama ben hala tam emin değilim %100 diyene kadar artık beklicem. 7 ocakta gel dedi.. ay nasıl beklicem hiç bi fikrim yok:eek:

Gece yatarken icmeyi denedin mi hic? benim kendimi bildim bileli kansizligim var, donem donem demir ilaci kullaniyorum sabah ac karna gercekten zor ama gece yatarken icince rahat etmistim.. hem sen de boylece sabah kahvalti yapabilirsin cnm..
Doktorum bana gece iç demedi bi de eczane de sabah aç karna iç deyince bilemedim ki...
Ya bu hap mide mi bulandırıyormış??? Ben o yüzden mi ilk içtiğim gün herşeyi çıkardım afedersin... ve her gün sabah midem bulanıyor ben de niye böyle oldu diyorum :O

Ooo seninkini hemen söyler zaten benim de kontrolüm 25 aralıktı ben dayanamadım 9 aralık girtim..%80 erkek dedi :))) ama ben hala tam emin değilim %100 diyene kadar artık beklicem. 7 ocakta gel dedi.. ay nasıl beklicem hiç bi fikrim yok:eek:
Maşallah hemen söylemiş çok güzel ya insallah söyler herkes merakla beklio bir ben degil:) sole kipraslarini hissetsekte iyi oldugunu anlasak seni anliom kardeş ben suan bişi mi var iyimi diye merakla bekliyom gormeyi

Tabi ki hicbirimize zaman gecmiyo ama dogumlari geldiginde de tadini cikaramadik diyecegiz goz acip kapayana kadar gecmis diyecegiz :)

Oda doğru ama ben bebeğimi kucağıma alacağım günü dört gözle bekliyorum endişelerim bitse de bende keyfini çıkarsam :)

Doktorum bana gece iç demedi bi de eczane de sabah aç karna iç deyince bilemedim ki...
Ya bu hap mide mi bulandırıyormış??? Ben o yüzden mi ilk içtiğim gün herşeyi çıkardım afedersin... ve her gün sabah midem bulanıyor ben de niye böyle oldu diyorum :O
Evet cnm aynen oyle.. ben hamilelikten once ictigim zamalarda bile cikariyodum sonra dr gece yatarken icebilirsin dedi

Yalniz degilsin mavimli mavimli bende hala bulantilarla ugrasiyorum sabahlari daha iyiyim ama ogleden sonra mide eksimeleri bulantilar halsizlik iyice basliyo malesef.bende cok az bisey yiyebiliyorum ve bidaha hic yemek yiyemeyecekmisim gibi geliyo:KK43:
sen de mi? ben de aynı şekilde hissediyorum. milleti yemek yerken görünce kaçasım geliyor.

X