2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben bebeği bu gördüğümde o kadar şaşırdım ki küçük bir kesenin içerisinde ama görsen orası kocamanmış gibi bir oynuyor maşallah yani çok farlı duygu :)
Evet biz de esimle son ultrasonda farkli duygular icerisine girdik.. Uyuyodu doktorum oksur dedi oksurdum kıpırdamaya basladi bebegim:) vicdan azabi çektim uyandrmasaydm keske diye

Kizlarrr sizcede var mi ? üstteki 2 gün önce digeri bu sabah reglim 5 gün gecti

Eklentiler

• 20161201_113947-1024x1820.jpg
    20161201_113947-1024x1820.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 40
Ya kızlar ben size birşey soracağım bu gebeliğin ayını ve haftasını nasıl hesaplıyorsunuz dr.um bana 3.ayın bitecek 4 güne dedi ama kadınlar kulübünde ve başka sitelerde hesaplamada 4.ayımın 14. Haftamın içindeyim bir türlü anlamadım hangisinin doğru olduğunu.

Herkese iyi aksamlar kizlar. Ikili testi iyi cikanlarin gozu aydin,darisi sonraki testlere :)
Aranizda midede asiri siskinlik olan hazimsizlik yasayan var mi? Azcik bisey bile yesem sanki dunyalari yemisim gibi :KK43:(

Beni tanımladın. Akşam nefes alamiyorum siskinlikten. Gazım da var hazimsizligimda

Herkese iyi aksamlar kizlar. Ikili testi iyi cikanlarin gozu aydin,darisi sonraki testlere :)
Aranizda midede asiri siskinlik olan hazimsizlik yasayan var mi? Azcik bisey bile yesem sanki dunyalari yemisim gibi :KK43:(

benim önceden de şişerdi midem şimdi akşamları davul gibi oluyor :KK43:

Beni tanımladın. Akşam nefes alamiyorum siskinlikten. Gazım da var hazimsizligimda

benim önceden de şişerdi midem şimdi akşamları davul gibi oluyor :KK43:
Kizlar oneriler yuruyus yapmamiz yonunde. Ben 3 ayi doldurayim diye bekliyodum korkuyodum daha once kanamam oldugundan. Yarindan itibaren gunde 1 saat duzenli yuruyus yapicam. Yoksa olmayacak bu siskinlikle. Resmen 6 aylik gebe gibiyim. Bi de boyle deneyelim bakalim

Kizlar oneriler yuruyus yapmamiz yonunde. Ben 3 ayi doldurayim diye bekliyodum korkuyodum daha once kanamam oldugundan. Yarindan itibaren gunde 1 saat duzenli yuruyus yapicam. Yoksa olmayacak bu siskinlikle. Resmen 6 aylik gebe gibiyim. Bi de boyle deneyelim bakalim

Ben de pazartesiyi bekliyorum doktor onay verdiği an başlayacağım. Pazartesi bi gelse de rahatlasam.

Ya bende su yürüyüş meselesini merak ediyorum arkadaslar kontrolde de sormayı unuttum yürümek istiyorum ama korkuyorum bisey olacak diye siz sordunuz mu doktorunuza?

Gündüz karın yok , akşamları az da yesem çok yemiş gibi şişim bende :işsiz:

Kizlar meraba bende 11+2yim. Sali gunu doktra gittim kanamalar gornyo dedi ama rapor faln yazmdi bsey. Ve belim acayp agryor.yururken zorlanyrum sol bacagma vuruyor agri.boyle olan varmi
Bence hemen tekrar doktora git.kanama varsa içerde dr rapor yazmak zorunda.ne olur olmaz dinlenmek şart.tehlikeli zamanların geçmesine bunkadar az zaman kalmışken riske atma...ben evde yatıyprum şuan.aynı durumdayız

Ben o şişkinliğin çaresini sakızda buldum hem ağız tadımı düzenliyor hemde hazimsizlik gaz sikayetlerimi aldı zararı var mı bilmiyorum gerçi

X