2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
eczanelerde varmidir acaba canim.bi sorayim

Çoğu eczanede var. Büyük olanlarda daha yüksek bulma şansın.

IMG_0039.JPG

Son düzenleme:
Allahımmm sonunda kabızlığa çare buldummmm :KK24:
Duphalac şurup kullanıyordum ama sabaha etki etmesi için hep gece yatmadan önce içiyordum faydasını görmüyordum. Sabah aç karnına içiyorum 2 gündür ve etki %100 diyebilirim.
Dün akşam doktora gittim progestana 1 ay boyunca fitil olarak devam etmemi istedi, progester alanı varmış, miniğimin kalp atışlarınıda tekrar duydum.. Dünyanın en güzel sesi :nazar::KK200:

Bende dulcolax kapsül içiyorum gece yatmadan. Ama hergün içme sakın. Bağırsak dengeni bozar bu sefer. Prebiyotikler falan da gidiyor bağışıklık düşüyor aklında olsun. Ben 3 günde bir falan içiyorum 2 gün üstüste tuvalete çıkabiliyorum çoğunlukla.

mide yanmasından ve bulantıdan ölüyorum 2 gündür tavan yaptı, bide çalışıyorum bitik durumdayım resmen. bulantı için ilaç kullanan var mı?

canım bu olay tüm hamilelik dolayısıyla devam edecek. çok su içip idrara çıkıyorsam bence çok güzel birşey. bebek büyüdükçe zaten baskı yaptıkça sık sık tuvalet olayı olacak. hatta çok tutunca kaçırma olayı da oluyor.
Anladım cnm o sağlıklı olsun da ben herşeye raziyim

H
hayirli haberlerini bekliuoruz canim
A angelina 34

herşey yolunda çok şükür susuz kalmışım biraz.
cinsiyetimizde erkek.
baştan beri erkek hissediyorduk. rüyamda da görmüştüm:)

D.t. aynı ikimizin, bakalım yarın neler Dicek Dr un. c.tesi de benim randevum var. inşallah musmutlu çıkarız hastaneden ve bebişlerimizi de kıpır kıpır görürüz

evet bizimki yaramaz kıpır kıpır:)
sağlıklı görünüyor çok şükür.
darısı sana canım.

Eki Görüntüle 1919389
Bugün kaşıntım için gittim. kan verdim yarın sonuçlarım çıkacak.
Kan sulandırıcı iğnemi yazdırmaya gidince bebeğede bakalım dedi doktor.
İşte buda bugünkü pozumuz. Herşey yolundaymış elhamdulillah :)

hep böyle güzel haberler ver annesi. keyfi yerinde görünüyor pıtırcığın, maşallah ona..inşaallah haftaya ben de güzel ultrason fotosu paylaşırım:anneadayı:

ya bebişinin poposu kabul etmezse primayı pişik olursa bence riskli olabilir şimdiden almak ama yinede siz bilirsiniz:)

Kesinlikle haklısın. O yüzden vazgeçtim zaten

iyi gunler arkadaspar.tsh 0.05 cikti.doktor dahiliyye yonlendirdi fakat sizlerin tecrubesiyle endokrine gidicem yarin
elimde kagit olarak tahlil sonucu yok.acaba tekrar mi kan tahlili yaparlar yada baska bisey.ac tok farkediyomu.
endokrine giden arkadaslar bilgi verirlerse cok memnun olucam

Geçmiş olsun cnm. İnşaallah tez zamanda iyileşirsin..

mide yanmasından ve bulantıdan ölüyorum 2 gündür tavan yaptı, bide çalışıyorum bitik durumdayım resmen. bulantı için ilaç kullanan var mı?

Ben ben ben... Hayatım düzene girdi valla. Zevk almıyodum hiç bişeyden. Şu an ONZYD 8mg kullanıyorum. sabah akşam yarımşar aç karnına..arada hafif bulantım oluyor ama bu bile yetiyor. Premesis ise etki etmemişti bende.

Bende dulcolax kapsül içiyorum gece yatmadan. Ama hergün içme sakın. Bağırsak dengeni bozar bu sefer. Prebiyotikler falan da gidiyor bağışıklık düşüyor aklında olsun. Ben 3 günde bir falan içiyorum 2 gün üstüste tuvalete çıkabiliyorum çoğunlukla.

haklısın bu aralar fazla içtim, allah korusun bağışıklığımız düşmesin. teşekkür ederim bilgi verdiğin için

A angelina 34

herşey yolunda çok şükür susuz kalmışım biraz.
cinsiyetimizde erkek.
baştan beri erkek hissediyorduk. rüyamda da görmüştüm:)

evet bizimki yaramaz kıpır kıpır:)
sağlıklı görünüyor çok şükür.
darısı sana canım.
Cok sevindim canim saglicakla buyusun insallah bol bol su icmeyi ihmal etme

İnancına saygım sonsuz ama nazar vardır ben inanırım nazar deveyi kazana insanı mezara sokar diye laf vardır
inşallah hadi bakalım...
benim iki yaptığım şey vardır.
çok faydasını görürüm.
1-her zaman içimi ferah tutarım kötü bir şey olacağına inanmam.
2-nazara inanmam

Cok sevindim canim saglicakla buyusun insallah bol bol su icmeyi ihmal etme
su içince kusacak gibi oluyorum çoğu kez kusuyorum o yüzden içmiyorum.
ama yudum yudum başladım.
meğer baş ağrımda ondanmış.
bu arada koru yu çok beğendim...

Ben cnm banada içerde kanama alanı var dediler 10 gün rapor ve aynı ilaçları verdiler yanlız ben 2 doktora gidiyordum ikiside kanama alanını gördü hizmet hastanesindeki doktorum ilaç vermedi aksi yani kan gelirse müdale ederiz dedi bende onu dinledim geçen gittiğimde kanama alanı yoktu yerleşirkende olabiliyormuş
Allah seni ve bebeğini korusun.Cümlemizinkini İnşaallah.Geçer Allahın İzniyle

canımm en kısa zamanda öğrenirsin inşallah, Allah gönlüne göre versin. Senınkını ben bile merak ediyorum kız istediğini bildiğim için :) olsun hayırlısı olsun sağlıklı olsun kızda olsa erkekte olsa canımızdan parçalarımız o minikler bizim :)
Ayy canım benim sağol İnşaallah evet önemli değil aslında kız erkek ama içimde kız yatıyo işte öğrencez bakalım haftaya

X