2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Zaten Bilseler de söylemiyorlar, emin olmak için. Sağlıklı olsun da kız-erkek farketmez, ikinci de deneriz :)
aynen yeterki sağlıklı olsun da benim aklıma bile gelmedi o zaman kadar da hiç sormadım cinsiyetini doktor kendisi söyledi

Selam bende özelde 300 liraya yaptırdım, ama devlet hastanesi ücretsiz yapıyor gidip yaptırabilirsin.

aynen yeterki sağlıklı olsun da benim aklıma bile gelmedi o zaman kadar da hiç sormadım cinsiyetini doktor kendisi söyledi
Ayy ben merak ediyorum cnm yaa. Kız mı Erkek mi Tabi Canım öncelikle sağlıklı olsunda insan merak ediyo yaa Benim doktorda eğitim araştırmadan gün alıp gidebilirsin dedi.

Cevabın için teşekkür ederim canım
Sonuç olarak öğrendiğinde bi şekilde bi genetik bozukluğu ya da rahatsızlığı çıktığında tedavi etme şansı oluyor mu anne karnında.
İkiz ve diğer çoğul gebeliklerde önemliymiş anladım tabi yapılamadığı için. İlerde bi katkısı oluyor mu diye merak ettim. Kusura bakma canım bu konuda yabancı kaldım. Cevaplarsan çok sevinirim. Teşekkürler.

Kızlar tabiki herşeyden önce sağlığı önemli cinsiyet ön planda değil sadece biraz heyecanlı olduğum için artık ciciler almak istediğim için cinsiyet öğrenmek isterim erkenden tabiki benim için en önemlisi sağlıklı bir bebek olması.
Ben sanırım özelde yaptırıcam 300 tl devlete gittim 1 kere biz yapmıyoruz dedi o yüzden çok dolanmayıp gidip özelde yaptırayım diyorum :)

benim bildiğim kadarıyla kromozom yada genetik rahatsızlığı varsa tedavi etme şansı yok diye biliyorum ama net değil, sadece anne bunu bilerek devam ediyor yada bebeğini kaybediyor.

Acayip kalça ağrılarım başladı bugün
Oy oy işe de başlayacağım yarın. Yoğurt filan yiyorum hep ama böyle giderse yandık.

Decavit i bende kullanıyorum 1 haftadır. Daha öncesinde coraspin ve folic iod kullanıyodum onları bıraktırdı decavite başlattı. Hap cok büyük ve kokuyo sanki yaaa yutana kadar midem bulanıyo

benimde yarin kontrolum var 13. haftaya girecegiz acaba cinsiyeti ogrenecilecek miyim cok mu erken sizce

Evet Al Battaniyeni yat.Çok iyi Limonata çok iyi kividede bol c vitamini varr aman bitki çayı içmeyin çok korkuyorum yaaa

Normalde de bitki caylarina bunyem alisik degil beni zehirler ihlamir nane limon o yuzden hic o demlere girmiyorum

Ama bnm cnm tatli cekio cok yynce de psmn oluyrm bbgme zrr verr die sz nsl ypyrsnz cnnz ckio mu

Normalde de bitki caylarina bunyem alisik degil beni zehirler ihlamir nane limon o yuzden hic o demlere girmiyorum

Ama bnm cnm tatli cekio cok yynce de psmn oluyrm bbgme zrr verr die sz nsl ypyrsnz cnnz ckio mu

ben hiç tatlı bişey yiyemiyorum, hatta görmek bile istemiyorum, hep ekşi yada tuzlu canım istiyor.

Iyi aksamlar arkadaslar. Benim surekli akintim oluyor, ama renksiz, afedersiniz sanki altima kaciriyormusum gibi Doktora sormayi da unuttum , normal midir bilgisi olan var mi?

O tat benim hamileligimin başından beri hayattan soguttu resmen bana hic bisey care olmadı

Bende ikili test sonucu için cuma gidicem . Umarım bi cinsiyet tahmini de olur. Benim doktorum cinsiyet için en az biray bekletecek gibi hissediyorum

Kizlar bugün biraz ayakta fazla kaldm misafir vardi vajinamda ani batmalar var yanma seklinde 3 saniye falan sürüyor bunu yasayan var mi?

Iyi aksamlar arkadaslar. Benim surekli akintim oluyor, ama renksiz, afedersiniz sanki altima kaciriyormusum gibi Doktora sormayi da unuttum , normal midir bilgisi olan var mi?

Benim doktorum akıntıların normal olduğunu söylemişti. Ve bol bol su içmemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…