2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar kontrolüm iyi geçti sanırım erkek bebis geliyor pipisini gördüm hareket ediyordu ağlamamak için zor tuttum kendimi hep böyle devam eder inşallah darısı hepinize inşallah
Gozun aydın canım ense kalınlığına falan bakabildimi yoksa erken mi dedi gelisimi haftasiyla uyumlu mu bebisinizin?

tabi ki netleştirmek için erken ama ben gordum erkek mi dedim bu çıkıntı bana da onu düşündürdü dedi tabi ki değişebilir ultrason resminde net değil kuzum

Gozun aydın canım ense kalınlığına falan bakabildimi yoksa erken mi dedi gelisimi haftasiyla uyumlu mu bebisinizin?
Yok bakmadı 10+6 erken dedi ama gördüğüm kadarıyla ensesi Şuan lik iyi dedi bnm 5 gün geç dollenme vardı o arayı kapatmış çok şükür şuan hatasıyla uyumlu gidiyo

Kizlar yaa karnimizn buyudugunu nasil anlicaz ozellikle ilk gebeler ve zayf olanlar ya ben gobek mi bebek mi ayirt edemiyorum kasiklardan itibaren mi buyumeye basliyo yoksa gobek gibi mi buyuyo

Allah gönlüne göre verir inşallah öncelikli sağlklı olması ama bende senin gibiyim hep pembelerde gözüm şimdi erkek çocuklarına falan bakıyorum sempati olsun diye erkek bebek videoları izliyorum. Doktor erkek derse hüsran yaşamiyim.

Kizlar yaa karnimizn buyudugunu nasil anlicaz ozellikle ilk gebeler ve zayf olanlar ya ben gobek mi bebek mi ayirt edemiyorum kasiklardan itibaren mi buyumeye basliyo yoksa gobek gibi mi buyuyo
Çok zayıf hatunlar şöyle sırtüstü yatın göbeğinizi açın nasılda hafiften şişmiş görünür. Önce yumurta gibi sonra portakal gibi büyür bir tarafta.. çok tatlııı :))

Gecenlerde benimde agridi bogazlarim ihlamur cayi icine bal koyup ictim iyi geliyordu dene istersen
ıhlamur içme dedi benim doktorum.ballı zencefil ıyı geldi öksuruge.agrıya da ada çayı ile gargara yaptım o iyi geldi.gunde 4 kere filan yaptım.çok sukur şimdi daha ıyıyım.tavsıye ederim

Bizim de bugün kontrolümüz vardı çok şükür iyiyiz burun kemiği ve ense kalınlığı her şey normal %60 kız dedi bir oğlum vardı farklı cinsiyet olması iyi oldu ama öncelikli her anne gibi istediğim sağlıklı olması çok şükür bugün iyi haberlerle eve geldik bundan sonra da iyi olur

Boyu baştan popoya 5,93 cm 1 gün önde gidiyoruz

Kızlar iştahınız yerine geldi mi yavaş yavaş bişiler yemeye başladınız mı ...benim günüm günüme uymuyor bazan iyi bazan kotu ama giderek iyiye gidiyor sanırım.....bazıları ne kadar erken cinsiyet öğrenmiş benim randevum 20 aralıkda bayağı var göbeğim de belli değil henüz bence gece yatarken 9 aylık sabah tahta gibi

Aynen canım benimde erkek Bende kız çok istiyordum ama nasip hatta doktor yüzde yüz demesine rağmen dönmez mi dedim :)

Kizlar ilk haftalarda idrar da enfeksiyon vardi lokosit 62 lere cikmisti.ilac kullanmıştım.bgn yine tahlil vereyim dedim lokosit 7 cikmis.normal degerleri 0 ile 5 arasi olmasi lazim.yine doktora mi gitmem lazim simdi
Canım benim de idrar yolu enfeksiyonum var başından beri dikkat et kendine. Ben 2 tane 3. Kuşak antibyotik kullandım geçmedi en son azosilin verdi ve idrar kültürü yaptırdı ama tam yeni başlamıştım ki enfeksiyondan dolayı kahve lekenlenmelerim başladı uyumadım bütün gece bebeğe bi şey oldu mu diye ilkimi 5 haftalık kaybetmiştim. İlaca devam etmemi istedi progesteron iğne ve progesteron vajinal jel verdi ayrıca fitil verdi. Demir hapı ve d 3 verdi.
Kültür sonucu üreme olmadı toplam 5 gün kullan dedi aynı ilacı. Bol su iç dedi. Ben öğretmenim 80 dk ders pek içemiyordum. Rapor aldım bol bol su içiyorum. Sıcak su torbası aldım ayağım üşümesin diye ayağımda sürekli. Çok tez canlıyım ama işe yaramıyormuş. Yani benim yaptığım gibi önemsememezlik yapma doktorundan idrar kültür iste ve günde 3 lt su iç. İç çamaşırını ya sürekli değiştir ya da hep peçete koy her idrara çıkınca yeni peçete koy. Ayağını sıcak tut. Lekelenmem durdu hafta içi gideceğim testi yenilemeye. İnş benim de seninde geçer.

Ya sizin doktorlariniz hep cinsiyeti hakknda yorum yapmis benim doktorum hicbisey demediii dahaa 7 aralik kontrol varrr soyleyecek heyecanla bekliyorummm:)

Çok zayıf hatunlar şöyle sırtüstü yatın göbeğinizi açın nasılda hafiften şişmiş görünür. Önce yumurta gibi sonra portakal gibi büyür bir tarafta.. çok tatlııı :))
Ayyy gercekmii yaa hemen baktim esim bi taraf daha sis diyo ama ben yine anlamadim demekki biraz daha buyumesi lazim cok sagol canim ya artik hep bakicam

Aynen canim gunum gunumu tutmuyo bi iyim bi kotu midem ne zman bulaniyo belli olmuyo ama genelde yemekten sonra bizede erkege benziyo dedi ama net degil tabi aksamlari karnim tas gibi sabah bisey yok gaz oldugunudusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…