2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar ilk haftalarda idrar da enfeksiyon vardi lokosit 62 lere cikmisti.ilac kullanmıştım.bgn yine tahlil vereyim dedim lokosit 7 cikmis.normal degerleri 0 ile 5 arasi olmasi lazim.yine doktora mi gitmem lazim simdi:KK12:

Ben geçen hafta direk abd'ye kan testini gönderdim. Sonuçlar haftaya gelicek. Ultrasonda sorun yok dedi ama içimiz rahat etsin diye yaptık.

Guzel çıkar inşallah sonuçların, doktor banada söyledi o testi ama ben yaptırmadım ultrason zaten güzel çıktı o testin fiyati da çok pahalı 2550tl fiyat verdiler bana

İYi akşamlar kızlar benim dişim acayip ağırıyor hamilelikte parol içmek sakıncalımı ??

Kizlar ilk haftalarda idrar da enfeksiyon vardi lokosit 62 lere cikmisti.ilac kullanmıştım.bgn yine tahlil vereyim dedim lokosit 7 cikmis.normal degerleri 0 ile 5 arasi olmasi lazim.yine doktora mi gitmem lazim simdi:KK12:
Canim benimde lökosit baya yüksek çıktı ilacı kullandım ve tekrar test yapılacak duruma göre sanirim yineilaç kullanicam zaten bu testler diğer trimester dönemlerinde tekrar yapılacakmış sen istersen doktorunu ara bi sor canim

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım, hamileliğim 9+2 de, dün kontrole gittiğimde Dr. kese arkasında kanama gördü ve progestan fitil kullanmamı söyledi, benimle aynı durumu yaşayanlar var mıdır ?
Hoş geldin benimde ilk haftalarda kanama alanı vardı progestani 12haftams kadar kullandım bir sıkıntı yaşamadım ama bol bol da dinlenmiştim gevmiş olsun

Ben ikili test yaptırmayacağım kararımı verdim.. benim ayak ağrılarım olduğu için doktora sormuştum hangi ilaçları kullanabilirim diye Parol ve minoset i kullanabilirsin dedi. (Minoset plus olmazmış ) Çok şükür şimdiye kadar ihtiyacım olmadı ama

Ben ikili test yaptırmayacağım kararımı verdim.. benim ayak ağrılarım olduğu için doktora sormuştum hangi ilaçları kullanabilirim diye Parol ve minoset i kullanabilirsin dedi. (Minoset plus olmazmış ) Çok şükür şimdiye kadar ihtiyacım olmadı ama
Bende ikili testi yaptırmayı düşünmüyorum canım sağol cevabın için parol aldım azönce yoksa dayanamıcam ağrısına

İYi akşamlar kızlar benim dişim acayip ağırıyor hamilelikte parol içmek sakıncalımı ??
Canım karanfil kullanabilirsin bende de oldu onunla grcirdim. karanfil yagı da aldım ama daha kullanmadım kullanırsan kulak cubuguna 2 damla damlat dişine sur oda cok etkili araştır nette de gecmiş olsn

Canım karanfil kullanabilirsin bende de oldu onunla grcirdim. karanfil yagı da aldım ama daha kullanmadım kullanırsan kulak cubuguna 2 damla damlat dişine sur oda cok etkili araştır nette de gecmiş olsn
Parol içtim bitane ama hiç faydası olmadı zaten içmem bidaha içtiğimede pişman oldum bu geceyi atlatayım yarın bakarım artık sağol canım

biraz önce ıkılı test ıcın kan verdım yaklasık bır hafta sonra cıkacakmıs ve artık net olmasada cınsıyetı hakkında bılgı verılıyo :anneadayı:

Ay bana da kız gibi dedi ama bacak arasını göremedik kısmet bakalım. Hayırlısı olsun hakkimizda
benım gonlumdekı kızdı, biraz garıp oldum hep hayalım pembe odaydı sımdı cok garıp gelıyo mavıyı dusunmek :)) anneler dıyor ya kız bebek acaba donermı erkege dıye bende dedım acaba kıza donermı yaa:)

Canım erken değil mi benim doktor 11+2 de gittim
Kızlar kontrolüm iyi geçti sanırım erkek bebis geliyor pipisini gördüm hareket ediyordu ağlamamak için zor tuttum kendimi hep böyle devam eder inşallah darısı hepinize inşallah
Canım hayırlı olsun erken değil mi benim doktor 11+2 de gittiğimde çok erken dedi söylemedi 3 hafta sonraya randevu verdi sakıncası yoksa ultrason resmini yüklesene bakalım fikir ediniriz

X