2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
iyi gunler arkadaslar.cok sukur randewuma iki gun kaldi.zaman durdu sanki.ikili test yaptircam.ayrica tsh dusuktu.tekrar bakip ona gore ilacs basliycsm.ha birde kansizligim vardi.bakalim ne durumda.cok stresliyim

Kızlar herkese merhaba. İnşallah hepimiz sağlıklı hamilelik geçirip yavrularımızı kucaklarımıza alırız. Cuma günü kontrolüm vardı. Herşey yolunda gidiyor çok şükür. 1 hafta geriden geliyordu yakalamış miniğim 2 hafta sonra ense kalınlığı ve burun kemiği kontrolü için çağırdı. Bir sorun çıkmazsa ikili test yaptırmayacağız. Yeni bir yöntem varmış ve sonuç kesinmiş. Bunu yaptırdıktan sonra üçlü dörtlü teste gerek kalmıyor. Annenin kanından bebeğin kanını ayrıştırıp analiz yapıyorlar. Hakkımızda hayırlısı olsun. İnşallah hepimizin sonuçları iyi çıkar sağlıkla kucağımıza alırız

Anneler hepimizde 10 haftayi geckin hamileyiz haziranda dogum yapicagmiz icin.. Bende 1/2 haftadir seyirme oluyor pit pit baska öyle olan varmi?? Bebegimimi hissediyorum acaba diyorum ama erkenmi :)

Anneler hepimizde 10 haftayi geckin hamileyiz haziranda dogum yapicagmiz icin.. Bende 1/2 haftadir seyirme oluyor pit pit baska öyle olan varmi?? Bebegimimi hissediyorum acaba diyorum ama erkenmi :)
Dün bende de oldu ama erken daha minicik nasıl hissetcez. Rahim genişliyor ya kaslardan dolayı oluyordur belki de

Aynen oda ola bilir tabiki insan bilemiyor ne oldugunu :)
Keşke evde canımız istediğinde içeriyi izleyebilsek. Merak ettiğimizde iyi mi diye bakarız Bu arada bende bulantı kusma olmuyor da soğanlı tencere yemeği yiyemiyorum. Gitmiyor boğazımdan çok tiksindim.

O testin asi ne canim.ben hic duymadim.bilgi verirmisin bende ondan yaptiriyim

Kizlarrrrr kizlarr oluyorum beynim yerinden firliycak gozlerim zonkluyo resmen bu nasil agriiii nassilll bir gun arayla deli gbi agri cekiyorum kim benm gbi bas agrisi cekiyor

Keşke evde canımız istediğinde içeriyi izleyebilsek. Merak ettiğimizde iyi mi diye bakarız Bu arada bende bulantı kusma olmuyor da soğanlı tencere yemeği yiyemiyorum. Gitmiyor boğazımdan çok tiksindim.
Aynen cnm yada bazen diyorum keske annem dr olsaydı arada özlediğmde ultrasona girerdm :)))
Bende mutvaga giremiorum cnm hele buz dolabını hiç açamıorum.. Tatlı şeyler hiiiç canm istemiyor mesela..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…