2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Heyecan arttı valla okuyoz okuyoz buraları sonuç aslında herkesin farklı hamilelik ler geçirdiği... bizde işte bi umut istediğimiz cinsiyete yakın olanların belirtisini ariyoruz:kahve:kafayı takmamak elde deil merak çok kötü. ..neyse az kaldı sıkın dişinizi yeni yıla herkes cinsiyetleri ni bilerek girecek :KK51:hadi hayırlısıyla sağlıkla alalım kucaklarımızda. ...

Kızlar doktordan çıktım çok şükür herşey yolundaymış. Cinsiyet tahmini yapmıyor Bnm doktor ısrarla sorsamda Allah sağlık versin herşeyden önemlisi bu gerçi ama merak da ediliyor işte. :oops:
Cok guzel bi foto nub cok belli bence kiziniz olacak hayirli olsun:KK9:

13. haftaya giriyorum hala ilk günkü gibi bulantım var ya hiç mi azalmaz! Sadece pilav ve bisküvi yiyebiliyorum. İnşallah bu hafta biter artık
Al benden de okadar arkadaşım. 13. Haft dayım hala bulantim var ve sabah kustum. artık geçsin istiyorum. kızımda 12. haftamda geçmişti. bu geçmek bilmiyor :KK43:

Endiselenme canm benimde olmusdu hemde öyle böyle degil ama yavrumda bisey yyok sukur :)
Uçak yolculuğu ve 1 saatlik araba yolculuğu beni yordu ilçede doktor yok doktorada gidemedim ama yarın geliyormuş bir ultrasyon yapcam eğer herşey yolundaysa 1 hafta sonra il de iyi bir doktor arayacam

iyi gunler arkadaslar.cok sukur randewuma iki gun kaldi.zaman durdu sanki.ikili test yaptircam.ayrica tsh dusuktu.tekrar bakip ona gore ilacs basliycsm.ha birde kansizligim vardi.bakalim ne durumda.cok stresliyim
benimde ikili teste 12 gun var.ama simdiden stresi basti..acaba kac gunde cikar ikili testin sonucu canim:110:

A angelina 34 canim inan hic bir bilgim yok ne zaman sonuc cikacagi hakkinda.hatta ikinci cocugum olmasina ragmen ikili testle ilgilide cok bi bilgim yok.ins guzel haberler aliriz hepimiz.bir ayi zor gecirdim ama sali gunu sanki hic gelmiycek gibi

X