2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Rabbim gönlüne göre versin arkadaşım. İnş vardır. olabilir. Ben adetim 3 gün gecikince kan testi yaptırdım 0 dı . 8 gün geçince 380 oldu. Önceki yazılanları okuduysan karşılaşmışsındır.
ay gerçekten mi benim reglime daha 6 gün var adet döngüm uzun olduğu için bat günüm gelince tekrar test yaptırırım inşallah tutunur bebeğim:KK68:

Daha küçük oldugu icin gorunmuyor olabilir canim uzme kendini.. 10 gun sonra gorursun İnşallah bebegini..
Ben sirf bu telaslarla ugrasmamak için daha gitmedim doktora. Önümüzdeki haftayi bekliyorum..
Geçen salı gitmiştim. Haftaya gel demişti. Gittim hala yok. İnsan tedirgin oluyor. Erken gitmemek en akıllıca çözüm ama önceki bebeğimi kaybettiğim için duramıyorum, sığamıyorum hiç bir yere. haa olacak olana hiç bir şey yapılamıyor. o da ayrı. Allahın dediği olur. Dua edelim birbirimize :KK43:

Geçen salı gitmiştim. Haftaya gel demişti. Gittim hala yok. İnsan tedirgin oluyor. Erken gitmemek en akıllıca çözüm ama önceki bebeğimi kaybettiğim için duramıyorum, sığamıyorum hiç bir yere. haa olacak olana hiç bir şey yapılamıyor. o da ayrı. Allahın dediği olur. Dua edelim birbirimize :KK43:

Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayi nasip etsin.. sen gönlünü ferah tut :)

Gunaydin kizlar size birsey sorucam adetime 3 gun kala idrar testi yapmistim cok hafif silikti 1 gun kala yani bugun yaptim sbh cizgi daha belirginlesmisti ama tam bi netlik yoktu acaba gercekden hamilemiyim?hamileysem yarin doktra gtsem acaba kese gorunur mu? Yoksa pazartesiye mi biraksam
Hayirli olsun ins, early predictor testi yap kesin dogru sonuc verir.pozitifse doktora gidersin :anneadayı::anneadayı:

hamilelik takvimin 3 haftalık gösteriyor daha çok yeni ultrasonda görünmediği için mi üzülüyorsun? gönlünü ferah tut canım kötü düşünme hep iyi düşün ki iyi olsun

Bende şimdi geldim hastaneden.. Geçen haftaki gibi kese var bebek yok. Haliyle kalp atışını da duyamadım. Bi karartı var gibi ama bebek mi değil mi anlaşılmıyor. Dokular çok yoğun orda dedi. alttan bakalım mı dedi? istemedim. Geçen sefer fazlaca alttan muayene olmuştum. şimdi istemiyorum. 10 gün bekleyeceğiz o halde dedi. Her nasılsa kese 7+4 ile uyumlu dedi. Bebek niye yok yahu :KK43: Rabbim yardımcımız olsun hepimizin. 19 unda eşim görevden gelecek inş. O zaman özele gideceğim. Bekleyeceğim 19 una kadar.
7+4 de baya büyük he. yani 8 haftalık oluyorsun. Sonradan gösterecek bebik kendisini annesini sıkma sen canını. Eee son adetine göre kaç haftalık oluyorsun?

hamilelik takvimin 3 haftalık gösteriyor daha çok yeni ultrasonda görünmediği için mi üzülüyorsun? gönlünü ferah tut canım kötü düşünme hep iyi düşün ki iyi olsun
inşallah canım ya. Ben yumurtlama dönemimde birlikte olmadım. geç döllenme diye düşünüyorum ama kesenin boyu gayet haftasıyla uyumlu. Anlamadım ki. Hikmeti ilahi.

Tatli anne adaylari hepinize gunaydin :) bu sabah bi kere sildigimde gelecek kadar sulu pembe bi akintim oldu hemen doktora gittim. Onemli olan icerde ne oldugu dedi. Ultrasonla baktiginda kese yerinde ve kanama alani yok dedi bu onemli biseymis. Erken donemde olabilir kanamalar onemli olan icerisi ve siddetli olmamasi dedi. Igneye basladik progestan ve ilacta kullaniyorum. Su anda haftasiyla uyumlu cikti kese ve 1cm. Ne olur bizim icin dua edin minigimin kalbi atsin yasasin.

canım yüreğini ferah tut keseyi görmüşsün ne güzel inşallah kalp atışınıda duyacaksın Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip edecek bu sefer:KK36:

7+4 de baya büyük he. yani 8 haftalık oluyorsun. Sonradan gösterecek bebik kendisini annesini sıkma sen canını. Eee son adetine göre kaç haftalık oluyorsun?
canım SAT 20 ağustos. ona göre hesaplayacak olursak 6+4, ultrason bize 7+4 diyor. karından baktık göremedik. Alttan görürdük belki. Onu da istemiyorum. Keseyi çok kurcalıyorlar. Dua et olur mu :KK43:

canım SAT 20 ağustos. ona göre hesaplayacak olursak 6+4, ultrason bize 7+4 diyor. karından baktık göremedik. Alttan görürdük belki. Onu da istemiyorum. Keseyi çok kurcalıyorlar. Dua et olur mu :KK43:
keşke ben gitseydim bugün. Sana örnek olurdum. Aynı gün son adet tarihimiz. Ya senin için gitmeliyim sanırım. Belki benimki de duyulmaz. Stres olma kendine gel. Bebeğini görecek ve o muazzam seslerini duyacaksın. Sadece inan buna

keşke ben gitseydim bugün. Sana örnek olurdum. Aynı gün son adet tarihimiz. Ya senin için gitmeliyim sanırım. Belki benimki de duyulmaz. Stres olma kendine gel. Bebeğini görecek ve o muazzam seslerini duyacaksın. Sadece inan buna
Ay canımm. teşekkür ederim. gidersen mutlaka yaz olur mu :KK68: inanıyorum. Ayın 19 unu nasıl getireceğim bakalım :KK69::KK70:

Bende şimdi geldim hastaneden.. Geçen haftaki gibi kese var bebek yok. Haliyle kalp atışını da duyamadım. Bi karartı var gibi ama bebek mi değil mi anlaşılmıyor. Dokular çok yoğun orda dedi. alttan bakalım mı dedi? istemedim. Geçen sefer fazlaca alttan muayene olmuştum. şimdi istemiyorum. 10 gün bekleyeceğiz o halde dedi. Her nasılsa kese 7+4 ile uyumlu dedi. Bebek niye yok yahu :KK43: Rabbim yardımcımız olsun hepimizin. 19 unda eşim görevden gelecek inş. O zaman özele gideceğim. Bekleyeceğim 19 una kadar.
Insallah hayirlisi olur canim beklicez mecburen biraz daha. Saglikla buyusunler :KK43:

çok geçmiş olsun canım. önceki yazılarımda bahsetmiştim ya. Benden de geldi kan. Saatlerce ağladım. Bi önceki de kanamalıydı çünkü. korkuyor insan. sonra kesildi bi daha gelmedi çok şükür. Yerleşme kanamasıdır diye içimi rahatlatıyorum. İçimizi ferah tutmalıyız. Dr a söyleseydim bende keşke. Ne bileyim önemsemedim. Senin alttan mı muayene etti.?
Insallah oyledir canim benim bi oncekinde de 5+5 te yine kanama olmustu ama o daha farkliydi koyuydu o. Bu su gibi pembe kahve. Insallah saglikla buyurler :KK43: yok canim yukaridan muayene etti kalp atisi icin cok erken 10 gun sonra gelin dedi. En azindan hafta ile uyumlu kese. Yolk var gibi dedi ama net konusmadi.
En ufak kanamada soyle mutlaka. Ne yazik ki dusecek olana engel olamiyolar ama en azindan destekliyorlar.

X