2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gunaydın kızlar
Süt sagıyrm
Dun cok sıkıntılıydı
Sutumu 45 dk sagdım zor cıktı
Eve geldıgımdede azdı
Dün pırasa dereotu yesıl soganlı marul salatası yedım
Aksam un helvası kavurdum yedım
Şu an ıyı
Un helvası yapar sut
Tavsiye ederim

Gunaydın kızlar
Süt sagıyrm
Dun cok sıkıntılıydı
Eve geldıgımdede azdı
Şu an ıyı
Un helvası yapar sut
Tavsiye ederim
He yaa çok güzel olur un helvası bıdık bugün uslu olsada yapsam keşke dün çok huysuzdu yemek yapamadım akşam kahvaltıya talim :-)

Kizlar merhaba kizimin kakasi 2 gündür yeşil.nedeni ne olabilir.2 gündür kızıma bebek tarhanası yapıp 2 tatlı kaşığı tattirdim sadece .annem yapmıştı içinde sadece kırmızı biber un ve yoğurt var
Ondan olabilir mi ben her ihtimale karşı vermedim bugün.yarin sabah ilk defa mamasina 1/8 yumurta sarısı ,bir çay kaşığı peynir bir çay kaşığı pekmez ve yarım e yapımı bebek bisküvisi karıştırıp vericem.biz artık 5,5 aylık olduk aslında kahvaltı yi 15 gün önce demisti doktor ama ben biraz erteledim.onun dışında sebze corbasi,meyve püresi ve yoğurt tattirma iyi gidiyor.simdilik ek gıda olayını sevdik bakalım ilerde ne olacak.
ev yapımı bebek büskivisi nasıl oluyor? bizim dr bebek büskivisini yasakladı da o sebepten sordum??

Bence tarhanası olabilir. Biz 6 aylık olduk ben daha kahvaltı olayına girmedim. Sadece sebze çorbası, meyve, yoğurt var ama hepsini aynı gün vermiyorum bile henüz. Haftaya doktor kontrolü var bakalım ne diyecek.
bence tarhana yeşil yapmaz kakasını çünkü bende tattırıyorum tarhana bişey olmuyor üşütmüş olabilir mi??

Gunaydın kızlar
Süt sagıyrm
Dun cok sıkıntılıydı
Eve geldıgımdede azdı
Şu an ıyı
Un helvası yapar sut
Tavsiye ederim
bende anlamıyorum bu süt bigün var bigün yok:KK43:( bende kavurtturayım anneme iyi geliyosa:KK43:

Herkese mrhb yazmasamda hep takipteyim kizlar kasım 15 de kizim 5aylik olacak dönmüyor hic normal mi acaba kafama cok takildi doktora götürmeli miyim kafasini kaldiriyor oturmak istiyor diğer gelisimleri iyi kilolu bebekde degil
Tecrübeli arkadaşlardan cvp bekliyorum kac aylik olana kadar dönmemesi normal

Herkese mrhb yazmasamda hep takipteyim kizlar kasım 15 de kizim 5aylik olacak dönmüyor hic normal mi acaba kafama cok takildi doktora götürmeli miyim kafasini kaldiriyor oturmak istiyor diğer gelisimleri iyi kilolu bebekde degil
Bence normal başka sıkıntısı yoksa boşverin bnmki dönüyor şuan ben onu çok bıraktım yerlere ıkına ıkına dönmeye başladı ama sorunuzun tam cevabını bilmiyorum

Canım 6 aya kadar normalmiş senin için BabyCenterdan baktım ekliyorum, boyun ve kol kasları güçlenecek öyle bunun için de bol bol karın üstü takılacak... zemin de çok yumuşak olmasın... yere koymak istemiyorsan kalın bir battaniye ya da ince yorgan ser yerde oynasin bol bol

19440C3B-B371-45E4-8604-F4CD4C4443BE.png

Canım 6 aya kadar normalmiş senin için BabyCenterdan baktım ekliyorum, boyun ve kol kasları güçlenecek öyle bunun için de bol bol karın üstü takılacak... zemin de çok yumuşak olmasın... yere koymak istemiyorsan kalın bir battaniye ya da ince yorgan ser yerde oynasin bol bol

Eki Görüntüle 2065372
Gerçekten çok tesekkur ederim
Kafama takildi uzuldum acaba neden donmuyor diye rahatladim gerçekten haklisin rahat bi zeminde daha cok oynamali sanirim kanepe dar bi alan oluyor belkide

Bence normal başka sıkıntısı yoksa boşverin bnmki dönüyor şuan ben onu çok bıraktım yerlere ıkına ıkına dönmeye başladı ama sorunuzun tam cevabını bilmiyorum
Hayir başka sıkıntısı yok bu aralar ozellike kafasini kaldirmak istiyor sanirim yerde fazla vakit gecirmedi belki ondandir buraya yazip fikir almak istedim sizden teşekkür ederim cvp için

Gerçekten çok tesekkur ederim
Kafama takildi uzuldum acaba neden donmuyor diye rahatladim gerçekten haklisin rahat bi zeminde daha cok oynamali sanirim kanepe dar bi alan oluyor belkide
Oyun halısı almışmıydın onun etkisi oluyor epey. Ben onun altına da battaniye serdim ne olur ne olmaz üşümesin diye debeleniyo içinde sıkılana kadar bazen bende giriyorum içine ufak olunca beraber dönüyoruz :KK70::KK70:

yok canim kimisi erken donuyor kimisi gec.benim kizim da 5 ay 1 haftalik.yan donuyor sadece.ama gelisimi de iyi cikti kafasini kaldiriyor kollarinin ustunde uzun sure duruyor yuzustuken.Dr problem olmadigini soyledi.Can skicak bir sey yok uzulme hic

Gunaydın kızlar
Süt sagıyrm
Dun cok sıkıntılıydı
Eve geldıgımdede azdı
Şu an ıyı
Un helvası yapar sut
Tavsiye ederim
Hurma ben bi hafta boyunca sürekli günde 10 tane filan yediğimde acayip çok sütüm olmuştu ama kilo da yapabilir dikkat

Kizlar ben Bfite baslamistim 1 ay once.bugun olcum yapmaya gittim toplam 10 seans gidebildim.Sonuc -2.5 kg ve 21 cm incelme.Diyet yapamadigim halde iyi cok sukur,ic yag oranimdan da baya azalma olmus.:halay::KK9:İyilesince daha iyi yaparim insallah
Valla helal bebekle gittin geldin içimden pes eder diyodum ama basardın:halay::sampiyon:

yok canim kimisi erken donuyor kimisi gec.benim kizim da 5 ay 1 haftalik.yan donuyor sadece.ama gelisimi de iyi cikti kafasini kaldiriyor kollarinin ustunde uzun sure duruyor yuzustuken.Dr problem olmadigini soyledi.Can skicak bir sey yok uzulme hic
Annelik böyle sanirim bebeğinle ilgili hersey insani çok üzüyor
Senin kizin yaptiklarini benim kizimda yapiyor kafama hiç takmiyacağim artik ne zman donmek isterse dönsünn:)

X