2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
mavimli mavimli ben duZenli olarak takviye iciyorum canim faydasinin olduguna inaniyorum.Ne yaptigimi yazayim.
-Her sabah ve gece yatarken 2ser bardak humana
-her gun 2 kupa 6 kesme sekerli milktea
-ulker maltana (ananasli/seftali)var,cok faydasi var hamileligimde de oncesinde de cok sk tuketiyordum-gunasiri
-e bebekten promalt icecegi-gun asiri
bir de bol su icmeye calisiyorum.Cok az olan sutum cok sukur artti,bunlarin etkisi olduguna inaniyorum.ne bulursaniz icin kizlae.Boza'nin cok faydasi varmis.Ben gunluk olani icmek istedigimden henuz deneyemedim.

Ben kullaniyor canim.Bizim kiz suan 5 aylik,som 1.5 aydir asiri salyasi vardi ayak bileginde kullaniyorum.etkisini gordugumu soyleuebilirim,gece huzursuz ama belki de bu az huzursuz halidir.On iki disimiz patladi elimi testere gibi kesiyor.Kolay agrisiz cikmasina yariyormus.

Dikis izi icin ne kremi tavsiye etti canim.Benim bildig bir contrtubex var,ameliyat izlerine birebir ama henuz alip kullanamadim.
herhangi bir zararı yok de mi kolyenin? Birde orijinal olması da önemli nerden aldın kolyeyi?

Aptamil 1 pronutra kullanıyoruz haftaya 2 numaraya geçeceğiz hayırlısıyla 6 aylık olunca. Ek gıdaya da başlayacağız herhalde. Bakalım doktor ne diyecek.
bende bi sure Aptamil conformil kullandım. Oğlum tadını begenmemeye başladı. Simdi evolvia kullanıyorum.

Ben de olmadım canım geçen hafta sonunda gittim doktora emzirdigin sürece olmayabilirsin dedi tamamen bünye ile alakalıymış. Sezeryan izim için krem verdi. Bide sağlık ocağında tahlil yaptırmamı istedi hpv smear gibi. Bakalım kısmet ne zaman yaptırırım bilemiyorum.

İnstagramdan şu sayfayı buldum ordan alicam canım tavsiye ederim essbabyfun
İoio önlük güzel ama ben kollu arkadan bağlanan arıyorum gözüme ilişmedi henüz
Hosuma gitti tabak sen alınca bana yazarmsıın vakumu iyi mi

Cnm kolyeyi nerden aldin

herhangi bir zararı yok de mi kolyenin? Birde orijinal olması da önemli nerden aldın kolyeyi?

kehribarsepeti.com dan aldim canlar. ama birkac guvenilir site var.orjinal urun sertifikasini da beraberinde gonderiyorlar zaten.ben bileklik alip deneyey sonrasinda kolyeyi alayim dedim.Siz alacaksaniz kolye+bileklik daha uyguna geliyordu.Gecen gun bir magazada karsilastigim bebekli bir hanim dis salyasinda bahsedince oglunun boynundaki kehribari gosterdi,kolye cok daha etkili agiza yakin olmasi da onemli dedi.
uyurken ve yalnizken takmiyoruz kolyeyi,bebek icin ozel yapilmis urunler cift dugumlu koparma olasiligi zayif ama olsun.
Keske satsaydim ha pazarlamaciligimi konusturdum galiba:KK48:

mavimli mavimli ben duZenli olarak takviye iciyorum canim faydasinin olduguna inaniyorum.Ne yaptigimi yazayim.
-Her sabah ve gece yatarken 2ser bardak humana
-her gun 2 kupa 6 kesme sekerli milktea
-ulker maltana (ananasli/seftali)var,cok faydasi var hamileligimde de oncesinde de cok sk tuketiyordum-gunasiri
-e bebekten promalt icecegi-gun asiri
bir de bol su icmeye calisiyorum.Cok az olan sutum cok sukur artti,bunlarin etkisi olduguna inaniyorum.ne bulursaniz icin kizlae.Boza'nin cok faydasi varmis.Ben gunluk olani icmek istedigimden henuz deneyemedim.

Ben kullaniyor canim.Bizim kiz suan 5 aylik,som 1.5 aydir asiri salyasi vardi ayak bileginde kullaniyorum.etkisini gordugumu soyleuebilirim,gece huzursuz ama belki de bu az huzursuz halidir.On iki disimiz patladi elimi testere gibi kesiyor.Kolay agrisiz cikmasina yariyormus.

Dikis izi icin ne kremi tavsiye etti canim.Benim bildig bir contrtubex var,ameliyat izlerine birebir ama henuz alip kullanamadim.
Contrubexi benim doktorum yazdı kullandım beş ay hiçbir işe yaramadı boşuna o kadar para ödemeyin.
Ben bu içecekleri hiç sevmiyorum ama bozaya bayılırım onu içerim bak :KK66:

Contrubexi benim doktorum yazdı kullandım beş ay hiçbir işe yaramadı boşuna o kadar para ödemeyin.
Ben bu içecekleri hiç sevmiyorum ama bozaya bayılırım onu içerim bak :KK66:

bende baya ise yaramisti dizlerimde ki ameliyat izlerini baya soldurmustu belli olmuyor artik.
valla tadina ben bakmiyorum canim:) sut olsun diye helal ne varsa icerim yeter ki damlasi olsun.insallah artar bozayi da cok ovmusler kullananlar

Kizlar nette okudum
Galagtago damla face sayfasini takip edip mesaj atinca ucretsiz gonderyiyrlarmis
Sut arttirici
Deneyin isterseniz

Galactago
Alıcı adı, soyadı, adres ve telefon numarası bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde mesaj bölümünden gönderirseniz numune gönderimi yapılacaktır.

Yazmislar

Kizlar nette okudum
Galagtago damla face sayfasini takip edip mesaj atinca ucretsiz gonderyiyrlarmis
Sut arttirici
Deneyin isterseniz
ben kullanıyorum eczaneden aldım. Sütüm iyice azaldı. Bi kaç damlada geliyorsa bu gibi takviye edici besinler sayesinde.

kizlar grip oldum aniden fenalardayim:hasta:
ihlamur sicak sut mandalina biseyler deniyorum geceden beri ama ilacsiz zor gibi.Kardesimin bu hafta kima ve nikahida var.Hizli toparlanmak adina direk doktora mi gitsem,dogal yoldan iyilesemeyip daha kotu olursam diye korkuyorum.Bebegi kaldiramiyorum bile takatim hic yok:KK43:

ihlamur sicak sut mandalina biseyler deniyorum geceden beri ama ilacsiz zor gibi.Kardesimin bu hafta kima ve nikahida var.Hizli toparlanmak adina direk doktora mi gitsem,dogal yoldan iyilesemeyip daha kotu olursam diye korkuyorum.Bebegi kaldiramiyorum bile takatim hic yok:KK43:
Gecmisolsun.
Kendini daha iyi hissedeceksen git.yoksa bosuna hasta hasta dolasip daha kotu olma.
Sicak bir duş al.en sevdigin sey neyse ondan birazcik ye. moralini yukseltecek olan yani.
Cok zorda kalirsan bir a-ferin iç.
Bence grip te en iyi ilac kendini neşelendirecek moral verecek bir ortam yaratip vucut direncini yuksek tutmak.

BEN gecen hafta oldum iki gün minoset içtim iyi geldi bence iç ilerlemesin hem rahatlatıyo süte sıkıntısı yok sakın hastaneye gitme boşa yorgunluk verdikleri sey aferin gribin üşütmenin ilacı dinlenmek ve iyi besin ama malum

Gecmis olsun ballı limon zencefil yapıp iç cok iyi geliyor ben sürekli icerim dene istersen bebegede bulasmadan atlatırsin insallah

Gecmisolsun.
Kendini daha iyi hissedeceksen git.yoksa bosuna hasta hasta dolasip daha kotu olma.
Sicak bir duş al.en sevdigin sey neyse ondan birazcik ye. moralini yukseltecek olan yani.
Cok zorda kalirsan bir a-ferin iç.
Bence grip te en iyi ilac kendini neşelendirecek moral verecek bir ortam yaratip vucut direncini yuksek tutmak.

sagol canim.hastalik psikolojisi daha yoruyor insani.

BEN gecen hafta oldum iki gün minoset içtim iyi geldi bence iç ilerlemesin hem rahatlatıyo süte sıkıntısı yok sakın hastaneye gitme boşa yorgunluk verdikleri sey aferin gribin üşütmenin ilacı dinlenmek ve iyi besin ama malum

Sut verirken iciliyordu dimi minoset.hic hamileyken de ilac icmedim de tereddutte kaldim.genelde gunde 3 kez deniyor ya fazla gelmez dimi.cok sagol canim

Gecmis olsun ballı limon zencefil yapıp iç cok iyi geliyor ben sürekli icerim dene istersen bebegede bulasmadan atlatırsin insallah

en buyuk korkum o zaten.bebege bakamamak bulastirmak.normal zaman olsa anneme giderdim orda da malum dygun telasi.deniycem canim sagol

sagol canim.hastalik psikolojisi daha yoruyor insani.

Sut verirken iciliyordu dimi minoset.hic hamileyken de ilac icmedim de tereddutte kaldim.genelde gunde 3 kez deniyor ya fazla gelmez dimi.cok sagol canim

en buyuk korkum o zaten.bebege bakamamak bulastirmak.normal zaman olsa anneme giderdim orda da malum dygun telasi.deniycem canim sagol
Günde 1 defa minoset ya da parol
İki gün içtim bişey olmaz hafif onlar

X