2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ilk oglumda yemekte hep sofraya yanımıza alırdık
Chıcco polly mama sandalyesı yatabılıyor
Izlerdı hep agzımızı taklıt ederdı
Ama hıc tattırmadım
Dogru bulmuyrm ben
He bnm dr ıkı aylık ogluna patates emdırdıgını soylemıstı o ayrı yanı dr sorun etmıyor
Ben edıyrm

Cnm ıkeadakıde olsa dıgerıde olsa kılolu bebekte konforlu degıl
Ben ıkısınıde kullandm
Esas kullandıgım chıcco polly idi
Dıgerlerı sert zemın ve oturup kaldırması zor
O anlamda tavsıye etmem
He kullanılıyor mu gayette ıyı kullanılıyor
Her yere chıcco polly alamazdm
Kendı evımde e bebektekı vardı
Kv de ıkea gottıgımızde gorumcemınkını kullanıyrdum yanı
Annemde de chıcco polly
Chıcco polly yatabılıyor
4 aydan ıtıbaren uygun

Bende çok erken buluyorum ama öyle oluncada kıyamıyorum etrafta cabası vermeye başla falan o zaman da yalnışmı yapıyorum diye düşündürtüyor insana

Valla kızlar bnm dr cok rahat adam
5 aylıkken yurutec kullanabılırsınız
4 aylııkken artık puset kullanabılırsınız dedı
Ben naptım tabıkı hıcbırını yapmadım
Oglum 5,5 aylık emekledı
8 ayda desteksız oturup koltuktan tutarak ayaga kalktı
11 aylık yurudu
Ben rısklı olduugunu dusunuyrm nedense
Yerde yuvarlansın yuz ustu dursun daha ıyı

Artık sofralarda yanınıza alabılırsınız
Sofra kulturu oluşsun
Mama sandalyesı yatabılenler kullanılabılır

Ben de daha ucuz alternatif önereyim polly e benziyor, daha hesaplı, joie mimzy e-bebekten almıştım, üç sene oğlumla kullandık hiç sıkıntı yaratmadı çok memnunum, kendisi-kılıfı-tepsisi yikanabiliyor... doktor kontrolünden sonra çıkaracağım yine:) biraz dana ama geniş mutfaklara uygun

Doktora goturucem artik

Baktım cnm cok guzel
Bence verılen paranın karsılıgı alınıyor
Hanı cocuga bı takım kıyafet alıyorsun bı ay anca gıyıyor ama buna verdıgın para misli cıkıyor
Ben ıkıncı cocukta da kullanınca baya hakkını vermıs oluyrm
Dhaa kac cocuk buyutur

Selam kızlar yardımınıza ıhtıyacım var.bebegim 27 mayıs dogumlu yani 4 ayımızı doldurduk.. anne sütü almıyor suan devam sütü veriyorum hipp 1 ama yetmıyor.Doktor kilo alımı az ek gıdaya kasık mamasıyla başla dedı. .kasık mama olarak hangi marka alayım birden çok isim var pirinçli.7 tahıllı??
kullanan anneler tavsiye verebılırmı??Bu ayda hangi kasık mamayla baslamak gerek

Bence kasık mama yerıne mama ver yani formül sut
Ek gıda diye kasık mama verdırmelerını dogru bulmuyrm

Valla bunlar da büyüsün tutumlu anne de satarız

Kısalma değilde ayakları cıkıyor yani parçalara ayrıldıgından seyahette götürülebiliyor
Bana kısalıyor gibi geldi ondan sordum yorumlar da tam olarak kısalıyor diye yazmasada seyahate falan götüren olmuş herkes memnun seyahate ayakları çıkmadan gitmez herhalde dimi

Ne kadar genc bir anne kusura bakma merak ettim ne zaman evlendin ?
Kitapta alabilirsin

erken yürümüş ben erken yürüsün isterdim herkes yürüyünce cok zor diyo ama millet her ana bu iyi günlerin diyo ya gıcık oluyorum ben demiyorum oyle

işte mutfagım dar hatta evimde o yuZden iri olmasın istiyorum ve ucuz cunkü bir süre sonra durmuyolarmıs mama sandalyesinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…