2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben 2. Ayımda olmuştum 5 gün sürdü 10 gün sonra yeniden olduö ve çok yoğun geçiyor.
Su adet konusu bende de sikinti yaa... 2. Ay olmustum cok az ama.. bu ay da leke seklinde bi geliyo bi gelmiyo.. doktor 6 ay olmazsan gel demisti bana..

Hadi ya. Ne yapıyormuş ki. Lavman daha masum geliyor oysa ki bana.
Konuya dahil olayım kızlar ben demiştim. Sabun can yakıcı diye
Zeytinyağı ile sıvı sabun yapıyordum daha kolay yapıyordu oğlum ağlamadan ama dr uyaran yapma kendisi alışması lazım dedi.
Ondan sonra yapmadım hiç 9. Gün yapıyor netice de yapıyo
Alıştım artık sürekli Huysuz yatmayı sevmeyen bi bebeğim var.

G Gunayfur
Bnmki donmuyor uc aylik olduk
Annem ilk oglumda hep egzersiz yaptirirdi
Simdi cok ilgilenemiyrz ondan donmuyor bence
Egzersiz yapmak onemli
Bakalim ne zaman donecek
Ben hiç Yaptırmamıştım canım geç Değil şimdi başlarsınız bi haftaya gelişimi farkeder.
4 5 gün oldu yerde Yatırmaya başlayalı bacağını diğer bacağına attım çabalıyordu öyle şimdi daha iyi dönüyo bugün f ar kı daha iyi gördüm :)

Ben hiç Yaptırmamıştım canım geç Değil şimdi başlarsınız bi haftaya gelişimi farkeder.
4 5 gün oldu yerde Yatırmaya başlayalı bacağını diğer bacağına attım çabalıyordu öyle şimdi daha iyi dönüyo bugün f ar kı daha iyi gördüm :)
Cnm oyle donuyorda kendi kendine donmuyor
Yardimci olup ogretmek lazim
Annem ilgilenio bu hafta
Bakalim:)

Kızlar damla damla sağdığım bir damlasına kıyamadığım sütlerim buzlukta bozulmuş sanırım .. bebeğim dün içmeyi reddedince tadına baktım sütün çok kötüydü kokusu da öyle :KK43: kaç poşet attım :KK43: öyle moralim bozuk ki :KK43: işe de başladım zaten sütüm az zaten çocuk az kilo almış :KK43: moralim çok kötü :KK43: benzer bişey yaşayan oldu m?
Cnm moral lini bozma
Sen bol ye ic
Dun ben paso sut yapıcı syeler yedım
Bu sabah daha rahat sagdim

Onlari bes ayda anca ypar cnm ya
Bu ay oyuncak kavrar sallar anneyi takip eder doner konusur korkar kizar tepki verir
Ben bilmiyrm oyle
Bi yere uzaniyo mu dedi. Bisey uzattiginda alıyor mu dedi. Sonra dönüyor mu falan dedi. Yüz üstü yatır önüne ışıklı müzikli bisey koy uzansin dedi. Aldık biz de müzikli ışıklı kaplumbağa sadece takip ediyor uzanmak falan yok öyle.
ayd

Kızlar sizin bebekler birşey uzatinda o da uzaniyo mu. Doktor bana sordu yok dedim kafam takıldı uzanması mi lazımdı acaba ya
Bazen refleks olarak ewt
Ama yatarken bi şeye uzanmıyor veya çabalamıyor canım
Daha anca olur sanki ya.

Bi yere uzaniyo mu dedi. Bisey uzattiginda alıyor mu dedi. Sonra dönüyor mu falan dedi. Yüz üstü yatır önüne ışıklı müzikli bisey koy uzansin dedi. Aldık biz de müzikli ışıklı kaplumbağa sadece takip ediyor uzanmak falan yok öyle.

Bu ay oyuncak tutturup donmeye calistircaz
Biz oyuncak tutup salliyrz
Donme yok henuz

Çok sık emiyor sağdgmda 60 cc çıkıyor ama sağmama fırsat vermiyor işe başlaynca kesin yetişmicek. Dr um sürekli 6. Aya kadar sadece annesütü diyip duruyor

Bizim doktor da dünya sağlık örgütünün temsilcisi gibi.İnşallah yeter canm sütün.Geçenlerde bi yerde İncirli kek yedim çok fark ettirdi sütümü.Burda da yazıyorlardı sanki.Gerçi herkeste farklı şey etki ediyor bana kalırsa

Valla bizde 2 gundur bi degisigiz mama saati gelince once aglama krizine giriyo.. bir sure mamayi almiyor.. bugun iyi masallah.. canim bebekler arada yapiyo boyle.. bu arada ben golden goat kullaniyorum hic kabizlik yasamadim

Evet ya İnsan ilk ağlama krizinde şok oluyor da Sonra alışıp çözmeye çalışıyor.

Benimki ayağıyla tekme atıyo. Ses geldikçe vuruyo. Oyun halısı aldık ayaklarını yere vura vura debeleniyo

Cnm ya bu mukus hic gecmeyecek biz yesek mi biseyler :)
Valla bugun kızın okulunda kahvaltı vardı herkes biseyler yapıp götürdü.börekler pogacalar kekler aklım gitti resmen:)bir pogaca bir kek yedim.napalım canım insanız sonuçta.aslında dedigin gibi artık bişeyler yemeyi düşünüyorum.mesela direk süt içmeyelimde kekin içinde filan tüketelim yumurta yine aynı sekilde.yogurduda pişirip tüketelim corbada filan yani.ne bilim belki bişey olmaz.bi kaç gündür aklımdan geciyodu böyle yapmak Ama cesaret edemiyodum
Dedigin gibi mukusun gececegi yok.yalnız lili şunu anladım;dün kızım kakasını yapmadıya inan o durum mukustan daha kötüymüş.

Kızlar sizin bebekler birşey uzatinda o da uzaniyo mu. Doktor bana sordu yok dedim kafam takıldı uzanması mi lazımdı acaba ya
Benimkide mavimlininki gibi heyecanlanıyo ama uzanamıyo henüz.doktora kulak asma canım.bazı doktorlar kitapta ne yazıyosa ona göre konuşuyolar

Cnm ya bu mukus hic gecmeyecek biz yesek mi biseyler :)
Mukus arada bendede oluyor hiç takılmadım herşeyi yiyorum süt üçimiyorım ama yogurt peynir yiyorum rahatım bebek kilo alımında sıkıntı yok pek kafama takılmadı mukus

Kızlar 3 gündür okula gidiyorım seminer için annem bakıyo şimdilik eve geldiğimde kadın pert :KK66:)) ama çalışmak bana iyi geldi süt sağmak biraz zor kadar
Biberon temizleyici nuk alsam olur mu indirim varmış

G Gunayfur pipi fotosu ekliyorum yorum bekliyorum

Daha sayfalar var okuyacağım inşallah

Eklentiler

• IMG_4573.JPG
    IMG_4573.JPG
    22,7 KB · Görüntüleme: 75
Mukus arada bendede oluyor hiç takılmadım herşeyi yiyorum süt üçimiyorım ama yogurt peynir yiyorum rahatım bebek kilo alımında sıkıntı yok pek kafama takılmadı mukus

Kızlar 3 gündür okula gidiyorım seminer için annem bakıyo şimdilik eve geldiğimde kadın pert :KK66:)) ama çalışmak bana iyi geldi süt sağmak biraz zor kadar
Biberon temizleyici nuk alsam olur mu indirim varmış

G Gunayfur pipi fotosu ekliyorum yorum bekliyorum

Daha sayfalar var okuyacağım inşallah
Maşallah canım dikişli pipi ilk defa görüyorum bi dikişleri kalmış kendi mi atacak dr mu alacak.
Gayet iyi gözüküyo klipsle aynı gibi kesimi güzel. Doğum lekesi de varmış paşanın maşallah :)
Geri çekme kremleme dikişlide de yapılıyor mu merak ettim doğrusu canım.
Hayırlı olsun bu arada çalışan anneler motive oluyor.
Ben aynı ev hanımı modunda :)

Benim kızım da dönüyor. Oyun halısının çok faydasını gördüm. Bizimkinde bir balina var. Çekince ses çıkarıyor. Onu tutup çekmeye çalışırken dönmeyi öğrendi. Tabi ben de günlük çalıştırıyorum yatakta.

X