2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cnm ikisine de annem bakacak
33 aylik, daha kucuk oldugunu dusunuyrm kres icin, idare edebildiğimiz kadar edecegiz
Cok tesekkur ederim
İyi ki yarim gun uygulamasi var

Aslında değil canim yarım gün annen ikisine bakar mutlaka ama delikanlıya okul çok iyi gelirdi aslında şimdi yeni donem de başlıyor yarım gün de olsa göndersen çok faydalı olurdu sen gelene kadar okulda eğlenir enerji atar sonra üçünüz takılırdınız naçizane tavsiyem tabiki yavrun icin en iyisini sen bilirsin:)

Bu arada annen de elleri öpülesi kadınmış masallah ona :)

Ise başlayanları görünce içime bi sıkıntı çöktü.Benim bırakabilecegim kimse fe yok mecbur bakici soruşturuyorum.nasıl bırakayım ki bi yabancıya bi tuhaf oldum.kızima bakıp bakıp ağlamak geliyor.ücretsiz izin alsam sözleşmeli memurum sıkıntı bizde ücretsiz izin bilmiyorum nasil çıkacagim işin içinden.

Elimden geleni yapıcam inşallah Zafer bizim olur

Çok sağol cnö su içmeye nsşladım sxnki biraz daha iyi

Mrb cnm hip diyorlar anne sütüne yakın

Benimkilerin uyku düzeniyle aynı

BİZD
bize 3-4 gün dediler 3 hafta bitti amca iyişeşti keşke baştan köpük bardak koysaydım yaptıracak olablar koyun bizim bez sürttü su toplar gibi oldu fotosunu koymustum
Geçmiş olsun canım atlattınız çok şükür :)
Bizim bebeğin 10 gün de çok iyiydi. Büyük oğlum biraz geç iyileşti.
Ewt köpük bardak bebek sünnetinde kurtarıcı :)

Gozun aydin cok sevindim cnm..darisi basima.ctesi bizim sunnet..aslinda one cekmek bile istedim ama doktor bayram tatilindeydi..bnde biran once olsun bitsin istiyorum artik..cunku 22.sinde ise basliyorum..
Sen işe başlayana kadar iyilesir canım inş tez geçsin vakit. Sen tecrübelisin bu konuda.
Bana ilk bi hafta zulüm gibi hiç bitmeyecek gibi geldi büyük oğlum dan dolayı. Şimdi oh dünya varmış diyorum :)

Yaptırmaya akrabalarimin önerin nedir
Akrabalar? O kısmı anlamadım cnm.
Benim tek tavsiyem bebekken hareketlenmeden sünnet olmaları çocukların.
Aklı ersin vs bence gereksiz bebeklik dönemi hariç çocuklar her yaşta sünnetten psikolijikmen etkileniyorlar. Arşatırırken bu deyime rast gelmiştim çok doğru.
Kaynım çocuklar sünnet olurken yanlarına giremedi videolarını izleyememiş bile.
Küçükken Nasıl etkilendiyse eltim diyo biz çocuklar sünnet olurken yanlarındaydık eşi dışarı da bekliyordu sünnet bitince eltim bi bakmış adam dişlerini sıkmış bitti mi? Bitti mi? Diye sormuş. Daha da bişi dememiş Nasıl etkilendiyse artık adamcağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…