2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aha bırebır aynısı
Bıde ucunu kıstırıp kafasını geri atıp uzatıyo bırakıo tekrar tekrar

Bizim de bugün 3.ay kontrolumuz vardi kızim 6.5 kilo olmus 2. Ay da 5.100 gr dı.ama boyu uzamıyor benim bebegımin 59 cm babasi da bende çok kisa degiliz neden fazla uzamıyor ki ☹

Çok teşekkür ederim cevabın için

Sanırım haklısın dikkati dağılıyor. Emerken meme ağzında başını çeviriyor memeyi bırakmadan mesela, bişeye bakmak için. Yeni başladı bu huylar.

Tatil sonrası kızıma bi haller oldu.uykunun dışındaki zamanda sürekli kucak istiyor ve yanında olmamızı istiyor.yanından ayrılıp temizlik falan yapamıyor ortalığı ayaga kaldırıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.

Benimkide öyle canım emmiyor nerdeyse çok az emiyor ve onunla iki saat duruyor nasıl duruyor anlamıyorum bazen zorla emziriyorum
Bnmki de ayni durumda..meme reddi başladı..agzina verdikce basini çeviriyor..sonra araniyor..napcam bilmiyorum kilo alimi azaldi..surekli uyku moduna gecince emiyor..ne yapabilirim??

Maşallah maşallah canım bebeğine doğum kilosu kaç? Üzülme bence birden uzar ileri aylar :)
Bizim de bugün 3.ay kontrolumuz vardi kızim 6.5 kilo olmus 2. Ay da 5.100 gr dı.ama boyu uzamıyor benim bebegımin 59 cm babasi da bende çok kisa degiliz neden fazla uzamıyor ki ☹

Doğduğundan beri ben velet aynı bahsettiğim gibi..uykusu bari çok olsa. Gunduzleri 15-20 dk yatıyor. Tekrar sallayıp yaptırıyorum bazen yatıyor yine 15 dk. Belim kırıldı oglanin gönlünü eğlendirmekten ve hızlı hızlı iş yapmaktan.

Bende alıcam ama cok kararsızım.kullanışlı ve uygun fiyatlı bişey istiyorum.hangisine karar verirsen banada söyler misin?

Çok zor oluyormuş.Tatilden geldik her yan her yanda ama is yapamıyorum cok sıkıntı.babasi da ise başladi artık hafta sonuna kaldi.karnimizi doyurursak ona sükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…