2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
mevlüt yapanlar yasin ya da tesbih dagıtan oldu mu ben havaların serinlemesini bekliyorum fikir ve önerilere acıgım:)

Bugün resmen bunaldım 2 çocuk çok zormuş gerçekten
Buyugune sadece oyuncaklarını topla dedim beni başka anneyle degistircekmis .o gidince mutlu olacak mişim.valla daha neler duyucam
Kucugu de bi degisti uykusu gelince yada acikinca resmen çılgınca ağlıyor.zor sakinlesiyor. Çocuk büyütmek gerçekten de zormuş.3 buçuk aylık olduk hergun değişik hit değiştiriyor.

mevlüt yapanlar yasin ya da tesbih dagıtan oldu mu ben havaların serinlemesini bekliyorum fikir ve önerilere acıgım:)

Ben karışık şekerleme aldım, kutu aldım bir de. Evde paketledik, bitti gitti. Hem de uygun oldu. 60 kutu aldık 10 liraya
Badem şekeri, lokum , renkli şekerler onun fiyatını unuttum 50 liradır en fazla
Kutuların üstine de etiket bastı eşim işyeinde.

Buyugune sadece oyuncaklarını topla dedim beni başka anneyle degistircekmis .o gidince mutlu olacak mişim.valla daha neler duyucam
Kucugu de bi degisti uykusu gelince yada acikinca resmen çılgınca ağlıyor.zor sakinlesiyor. Çocuk büyütmek gerçekten de zormuş.3 buçuk aylık olduk hergun değişik hit değiştiriyor.

Canım allah kolaylık versin. Ben bir taneyle haftada bir ağlama krizi geçiriyorum. Anca anca alıştım. Geeçekten çok zormuş annelik

Bende oyuncaklarini toplar misin oglum dedigimde, "toplamak ittemiom" diyor :KK70:
Konusunca ayri bi tatli oluyorlar her gun baska bi olay :)
Ama cidden zor
Bugun seye guldum sayi sayiyor kendi kendine otuz kiyyp kiyyp: kirk :KK70:

Bide seyimiz var
-Oglum cisin mi var? (Sallanip duruyor)

- hayil anne, ben tişimini yaptım. Bir sorun yok. (Tişimini:çişimi)
.....

-çişin var mı oğlum?

- var olduğunu bilmiom :KK70:

....
-baba: oglum buraları hep dağıtmışsın
- bağırma baba aşağıda bizim komşularımız var :KK70: (halbukı bagırdıgı yok, o cok ses yaptıgında bız derız bagırmadan sessız oyna oglum komsularımız rahatsız olabılır dıye)

Kızlar nasıl gidiyor bebişler büyüyor mu? Çok uzun zaman oldu yazamıyorum. Poyraz 2.ay kontrolünde 6 kilo 61 cm olmuştu. 14ünde 3.ay kontrolü olacak. Rota virüsü aşısı da olacak. Sizler yaptırdınız mı?

Kızlar mememdeki yaralar yetmiyormuş gibi bu aralar kızım memeyle oynamaya başladı. Memeyi ağzına veriyorum çıkartıyor bidaha istiyor. Çıkartıyor bidaha istiyor. Ben napıcam böyle. Zaten canım acıyor. Niye böyle yapıyor. Böyle bişey yaşayan var mı?

Isveren nasil bildirim yaptiysa ona gore yatiriliyormus
Toplu ya da aylik
Calisma bakanligi cagri merkezinde arkadasim calisiyor o soylemisti
Orayi arayip bilgi alabilirsin
Numara neydi
Kızlar nasıl gidiyor bebişler büyüyor mu? Çok uzun zaman oldu yazamıyorum. Poyraz 2.ay kontrolünde 6 kilo 61 cm olmuştu. 14ünde 3.ay kontrolü olacak. Rota virüsü aşısı da olacak. Sizler yaptırdınız mı?
bugün yaptırdım 2.ay diğer doz 4. Ay

Arkadaslar el ayak agız hastalıgı ve enfeksiyon salgını var dikkat edin şap şup öpmesinler

Kızlar bi akıl verin bana çok üzülüyorum. Kızımda 2 haftadır çığlık atarak uyanma ve çığlık atarak ağlama başladı. Normal ağlamasından çok farklı yani sanki o an biri biyerini sıkıyor ya da biyeri kırılmış gibi ağlıyor o derece acı bi çığlık atıyor çok zor sakinleşiyor sakinleştikten sonra da iç çeke çeke inliyor. Ve böyle ağladığı geceler uykusunda da hıçkırıyo gibi sessiz sessiz ağlıyor. Geçen gün uyurken değil uyanıkken de hiçbi sebep yokken bi anda öyle ağlamaya başladı. Böyle bişey yaşayan var mı ?

Kızlar mememdeki yaralar yetmiyormuş gibi bu aralar kızım memeyle oynamaya başladı. Memeyi ağzına veriyorum çıkartıyor bidaha istiyor. Çıkartıyor bidaha istiyor. Ben napıcam böyle. Zaten canım acıyor. Niye böyle yapıyor. Böyle bişey yaşayan var mı?
Benimkide öyle canım emmiyor nerdeyse çok az emiyor ve onunla iki saat duruyor nasıl duruyor anlamıyorum bazen zorla emziriyorum

Biz de rotavirüs aşısını yaptırdık bidahaki 2 ay sonra 4 ayrı dr a danıştım yapılmasının ii oldugunu söylediler.
Kızlar bi akıl verin bana çok üzülüyorum. Kızımda 2 haftadır çığlık atarak uyanma ve çığlık atarak ağlama başladı. Normal ağlamasından çok farklı yani sanki o an biri biyerini sıkıyor ya da biyeri kırılmış gibi ağlıyor o derece acı bi çığlık atıyor çok zor sakinleşiyor sakinleştikten sonra da iç çeke çeke inliyor. Ve böyle ağladığı geceler uykusunda da hıçkırıyo gibi sessiz sessiz ağlıyor. Geçen gün uyurken değil uyanıkken de hiçbi sebep yokken bi anda öyle ağlamaya başladı. Böyle bişey yaşayan var mı ?
kaç aylık oldu canım tam olarak benimkinde de bu özellikler var ve diş sıkıntısınıldugunu anladık bunayın 12 sinde 4. Ayımız bitio bizim. Bi de hanımlar mama sandalyesi hakkında ne düşünüosunuz ben bi araştırmaya giriştim de önümüzdeki ay almayı düşünüorum

Valla aynı bizim de öyle. Durup dururken ağlıyor. Allahım bide göz yaşları akmaz mi bitiyorm yaa :KK43:

Kızlar lütfen cevaplayın böyle bişey gören var mı boynunun altında bebeğimin beyaz leke gibi bişeyler var

Eklentiler

• _20170905_153351.JPG
    _20170905_153351.JPG
    22,9 KB · Görüntüleme: 60
Bizimde bugün 3 aylık kontrolumuz vardı 6900 olduk mama kullandimiz için iyi dedi çok fazla değil dedi. Şap diyo öptü kızımı bizim ki de bi ağladı :))) esimi çıkardı bana neyle korunuyosun dedi hic bisey dedim gulduk. Daha gencsin korun dedi prezervatif verdi. Bitince gel dedi unutuyorum ben dedi.kizin boyunu ölçtü tam yazacaktı baktı gecenkiyle ayni bi daha ölçtü fazla çıktı. Hiç doğru ölçmuorlar bunu anladım. Ben kendim ölçtüm 64 çıkıyor.

Ben yrn yapıyorum.mevlidini. kadife kapli yazilardan , yüzükoyun yatan bebek figürlü kokulu taş magneti. Küçük kulahlarda şeker dağıtacağım.tabi kavurma pilav tatlı dolma turşu patates kızartması ile beraber

Canım allah kolaylık versin. Ben bir taneyle haftada bir ağlama krizi geçiriyorum. Anca anca alıştım. Geeçekten çok zormuş annelik
Kesinlikle çok çok zor. Ben hala uykusuzluğa alışamadım mesela.

Bnm oğlan da hergun arada bir yapar. Özellikle dikkatini bi şey dağıtımda ve çok aç olmadığında yapar. Bi de süt az olduğunda.
Ama 3.ayinda bebeklerin emerken dikkatleri dagilirmis.

Bi kaç kez başıma geldi. Rüya görüyorlar ya da organları büyüyor yada sancı geliyor diye düşünüyorum . Bi keresinde yarım saat boyunca aglamisti. Carsafta sallamak bile fayde etmemişti.

X