2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba.. çok zordayım.. bebeğim 3 ayını bitirdi 4e Yen'i girdi.. çalışmaya başladım ve ben işteyken annem biberonla sağdığım sütü veriyor.. biberon olarak da lansinohun süt sağma makinesinin kendi biberonunu kullandım.. ama bugün evde olmama rağmen kızım beni emmeyip sürekli ağlıyor.. biberonla verince sütü lıkır lıkır içip uyudu ne yapayım bi akıl verin bana biberon mu alsam ? Sadece anne sütü veriyorum onun için ayrı bi biberon mu alsam acaba? Süt sağma makinesinin biberonu çok mu akıtıyor ki beni istemiyor ne yapayım kızlar ? Emmeyi bırakmasını istemiyorum hiç

Cnm ise baslayinca cocuklara biseyler oluyor hissediyorlar
Bnm kucagimda aglar annemde susardi
Sanki ben annesi degilmisim gibiydi
Emmek istemiyor agliyordu
Onu birak biberon almiyordu
Annem kasikla falan zorla besliyordu
Anneme ben gelecegim zaman uyut diyordum
Uyurken emziryrdum oglen
Zaten gecede sorun olmuyordu
Bi ay kadar surdu C cigdemcig

Ya nasıl üzülüyorum bilemezsin .. inşallah düzelir

Medela calma biberonunu dene canım çekmesi gerekiyor bu biberondan süt akması için digerleri gibi değil unutturmaz emzirmeyi ben meme reddi döneminde kullanmıştım ilk bebeğimde memnun kalmıştım

Çabuk dönmüşsün ise Allah yardımcın olsun canım

Bizumkide bı dön öyle oldu.ben emzirme destekleyici sistem diye birşey var
Bebegin emerken kataterine ile bıberondan sut geliyor ağzına .biberon gibi çok gelince hem emmeyi bırakmıyor hemde sut artıyor.bi bak istiyorsan internetten
Birde memeyi en keyifli olduğu zaman ver.uykudan uyanınca falan.

mevlüt yapanlar yasin ya da tesbih dagıtan oldu mu ben havaların serinlemesini bekliyorum fikir ve önerilere acıgım:)
Ben annemin ve kvmin isteğiyle Yasin dağıttım.. bana bıraksalardı birşey dağıtmazdım,evet güzel ama herkes de var artık cüzlerden.önemli olan okunması..
Bende yarin basliydn bakalim neler yasayacagiz
hadi hayırlı olsun,Allah kolaylık versin.. yarın bi asansör fotosu isteriz artık

Saol kuzum alıp deneyim onu da.. inşallah işe yarar.. daha çok küçük bırakacak diye korkuyorum emmeyi ..

Bir de mevlid de kendiniz ne giydiniz 42 beden 1.70 boyla baya iri yarıyım şu günlerde :) ne giysem nerden bulsam bilemiyorum

Ay hemen buna da bakayım .. çok saol kuzum

Saol kuzum alıp deneyim onu da.. inşallah işe yarar.. daha çok küçük bırakacak diye korkuyorum emmeyi ..
Bırakmaz insallah sen ondan inatci ol yeter :) gece mayisik haliyle mutlaka emer zaten gündüzleri de sen oyunla şarkıyla gezerek falan bir ayı atlatırsan hiçbirşeyi kalmaz, is başlangıcıyla meme reddi donemi çakışmış normal bu kadar nazlanması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…