2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Zayıflamadım hiç canım ya , süt azalcak diye ödüm patlıyor... nasıl zayıflıcam hiç bilmiyorum
Cnm karbonhıdrat ve tatlı yemezsen gider kolay
Ben mesela dıyet yapmadıgım zamankı beslenmemr bakiyrm
Sabah uc kızarmıs ekmek
Borek, krep, patates kızartması, acıktıkca, kek, helva, sutlu tatlilar ohoo

Bunlar zaten kaliteli sut yapmiyor, kilo yapiyor sadece

Sen gozdrn gecirdiginde beslenmeni, bnm dedıgım tarz seyler yiyor musun?

Canım ben anasınıfı ogretmeniyim temel fark maddi imkanlar ile ilgili oluyor yani genel olarak ikisi de aynı ama mesela hayvanları koruma haftasında özel olan hayvanat bahçesine götürürken devlet okulunda genelde okulda etkinlikler yapılıyor.ozel okulda haftada bir gün yüzmeye gidiliyorsa devlet okulunda bu yok mesela. Bu gibi şeyler farklı onun dışında ben bi fark görmedim hic.

Hanımlar sizin bebisle de parmaklarını dış çıkarır gibi emiyor mu? Karnı tok mama verdim memeyi de tutmadı. Ancak sanki ağzıyla ilgili başka bi sorun var gibi?
Benimkinin parmakları artık buruş buruş emmekten

Cocugun gelısımı acısından fark yaratmayacaksa cok da gereklı degıl sanırım
Bır de ıngılızce farkı var galıba
Senın onerın nedır cnm? Sen cocugun ıcın hangısını tercıh edersın

Eşim yarın awm de görevli.bizde seninle gelelim desem bebekle cesaret edemiyorum.memleketede üçüncü günü gidebilcez.yarın cok sıkıcı olcak benim için.kızlarla boş boş oturucaz

Bizim bebekte ellerini yumruk şeklinde sıkıyor bende korktum çocukta dogustan bi sinirsel biseymi var diye demekki butun bebeklerde var ayni durum birde doymuyor bizimki sizler napiyosunuz ek biseyler veriyormusunuz

Yemem mi... Canım tatlı istedikçe helva yiyorum. Ekmeğin dibine vuruyorum. Mesela ekmeği kessem ihtiyacım olan kaloriyi ya alamazsam diye şüpheye düşüyorum. Yada ekmeği kessem sürekli aç hissedeceğim. Bu süt üretimini etkiler mi?

Cocugun gelısımı acısından fark yaratmayacaksa cok da gereklı degıl sanırım
Bır de ıngılızce farkı var galıba
Senın onerın nedır cnm? Sen cocugun ıcın hangısını tercıh edersın

Aradaki farkı siz kapatacaksaniz hiç önemi yok aslında sonuçta çocuğun hayvanat bahçesine ailesiyle gitmesi çocuğun gelişimini daha olumlu yönde etkiler. Okulöncesi dönemde en önemli şey oyundur bu konuda çok başarılı örnek insanlar var kitaplar var bunları takip edin internet ortamında.çocugun iki yaşından itibaren her işini kendisinin yapması,evde bir hayvan beslemek,yatarken o gün neler yaptığı ile ilgili konuşmak(anasinifina giden çocuklar yaşadıklarını anlatmaya bayılır),beraber kurabiye yapmanız,yemek masasini hazırlarken size yardım etmesi,uyurken ona masal anlatmanız şuan aklıma gelen çocuğun gelişimi için önemli olabilecek şeyler bunlar daha birsuru şey vardır aklıma gelmeyen. Ben anasinifi için özel okula vermeyi dusunmezdim sanırım arada benim gördüğüm tek fark ingilizce.

Sorun degl cnm normal
Izım ver emsın
Gelısımı acısından onemli

Ben de izin verdim.Hatta başlarda yumruğunu ağzına almaya çalıştı.

Birkaç gün önce birisi çevirdi beni.Elini emiyor dedi.Evet dedim.Oğlum 15 aylık hala emiyor bak parmağı Nasır oldu dedi.Ondan önce de su toplamış patlamış.Bıraktıramıyorum dedi.

Bırakmazsa diye korkuyorum.Elini alıp emziğini veriyorum.Biraz sonra bi bakıyorum emzik gitmiş başparmak ağızda

Bizim bebekte ellerini yumruk şeklinde sıkıyor bende korktum çocukta dogustan bi sinirsel biseymi var diye demekki butun bebeklerde var ayni durum birde doymuyor bizimki sizler napiyosunuz ek biseyler veriyormusunuz
Doymadigini masil anliyorsun canim

Tşkler cnm

Alerjisi olabilir mi? 7-8 kaka ve kilo alamama alerjiden olabilir? Kakasında bir tuhaflık var mı? Süt için facete emzirme sanatı grubuna üye ol mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…