2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sanırım topuk dikeni oldu ayağımda ne zamandır ağrı var araştırdım tanımı topuk dikeni ile aynı. Dr gitcektim yürüyüş yok istirahat yazıyor böyle der diye gitmedim çünkü ben yürüyüşü seviyorum yazın yürümezsem olmaz nette evde yapılabilecek tedavi yöntemleri var onları yapcam geçmezse gideceğim

Canım benim bizde seni çok seviyoruz :) hatta döndüğünde bir gün tanışalım Göksu da falan...
Sorunlara gelince muhtemelen bebekten ziyade koca kişisiyle annen arasında bişeyler oldu. Ve yine bunaldın.
Keske sen tek gitseydin. Bellii ki anlaşamıyorlar.
Eşinle hiç konuştun mu, beni üzüyorsun sütüm kesiliyor falan gibilerinden...

Çok üzülüyorum senin bu meselene.
Eşin biraz burnundan kıl aldırmayan tip gibi... Tamda tanımıyoruz falan ya akılda veremiyoruz.
Ama bi yerlerde senin için dua eden bir arkadaşın var...
Olabildiğince sakin kalıp tüm ilgini bebeğine vermek biraz olsun rahatlatır inş seni.
Senin için yapabileceğim birsey varsa da paylaş lütfen. Lütfen

Ayni durum bende de var..benimki 60gunluk..ac olsa da emmemeye basladi..canim sikkn

Aynen işte gece ağlamıyo elini emiyo. Bekliyim diyorum ağlar kalkarım, yok. Cap cuplara dayanamyıp kendim kalkıyorum artık :))

Happy center in sayfasında gördüm bezlerde indirim vardı 2 no 3 no var prima bakın bi ben aldırıcam iş çıkışı eşime inşallah kalmıştır :)

Dün 2.ay aşılarımızı olduk cocukların kolunda kızarıklik olmuş sizinkilerde de varmıydı kızlar birde kakaları cok suluydu verem aşısından olabilir mi?

Dün 2.ay aşılarımızı olduk cocukların kolunda kızarıklik olmuş sizinkilerde de varmıydı kızlar birde kakaları cok suluydu verem aşısından olabilir mi?
Evet kızarıklık var nokta şeklinde. O gün bizimkinin kakasi da suluydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…