2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

birşeyler denedikçe yazarım canım...
Hepimiz buna dikkat etmeliyiz idrar yolları iltihabı çok kötü birşey
bir de ilaç kullanmak zorunda kalmayalım..

canım hadi gözün aydın ...şükürler olsun...inşallah herşey çok güzel olacak...
nasıl sevindim anlatamam

birşeyler denedikçe yazarım canım...
Hepimiz buna dikkat etmeliyiz idrar yolları iltihabı çok kötü birşey
bir de ilaç kullanmak zorunda kalmayalım..

Ya ben hiç su içemezdim bir aydır deli gibi su içiyorum ama kabızlık sorunum var. Geçmedi o kadar da su içiyorum.

Gözünüz aydın cok sevindim senin adına böyle devam eder isallah

selam kızlar..
2015 mart annesiyim ve 8+3 günlük de hamileyim şoklardayım hesapsız sürpriz bir hamilelik oldu anlatsam roman olur derler ya aynen öyle psikolojim bozuldu moralim sıfır bebeğim daha çok küçük çalışıyorum bebeğime bakacak birini zor buldum şimdi tekrar işten ayrılmak durumunda kalacağım iki çocuğu kime baktırıp işe döneceğim off bir sürü kafamda deli sorular.. hepsinden önemlisi hamile olduğumu öğreneli bir hafta olmadı daha ve ben normalde bugün safra kesesi ameliyatı olacaktım hastalıklar sebebiyle bir yığın ilaç içtim sonra da sürpriz bi şekilde hamilelik çıkınca hamileliğin devam edip etmeyeceğine dair genetik araştırma merkezinden bir rapor verecekler bakalım bekliyoruz perşembe günü sonuç alacağız çok tedirginim korkuyorum ne yapacağımı bilemez haldeyim hamilelik devam eder mi onay verilse bile bebek sağlıklı doğar mı iki çocuğa ben nasıl bakacam ben nerdeyim kimim misali.. velhasılkelam moralim çok bozuk..

Ilay in yildönümüzden 1 gun once dogumasida super bence.. Allah uzun omur versin cocuklarimiza...

Çok çok çoook sevindim canım.Çok şükür güzel haberle geldin.İnşallah bundan sonrası da hep güzel geçer..

Tebrikller Canim Rabbim Sagsalim Kucagina Almayida Nasip Etsin Insallah,,Rabbim Korusun Hepimizin Bebislerini..Benimde Lekelenmelerim Oluyordu Banada Progestan Yazdi Ben Vajinal Kullaniyorum Lekelenmeler kesildi sükür Günde 2 defa dedi ama bir kac gündür aksattim bir defa kullandim bakalim Persembe gidicem ne diyecek,, Saglikli Hamilelikler Diliyorum..

Aslında benimde 2. Hamileliğim ce seninle aynı yaşta çocukları olan annelerde var bu grupta hatta daha küçük bebekleri olanlar bile var. Bir şekilde yapabileceğini düşünüyorum ama o kadar ilaç içmişsin bir şey olur mu orasını bilemiyorum. Umarım bebeğin sağlıklıdir. Meme kanseri olup kemoterapi alarak sağlıklı bebeler doğuran çok anneler duydum. Seninki de umarım öyle olur. Umarım sagliklidir. Bir şey diyemiyorum şuan için ama sonucu merak ediyirum

Kızlar ben normalde su çok içerim severim. Limonlu su çok iyi oluyor,daha çok içiriyor. Ama limon sevmeyenler karanfil de atabilir. O da çok hoş bir aroma katıyor. Denemenizi tavsiye ederim

İşte bu kadar :) inanılmaz sevindim senin adina. Şimdi hamile kıyafeti bakabilirsin kendine :)

Yok canım hazır kutudaki değil günlük süt yazar üzerinde cam şişede olması öneriliyor onu direkt içebiliyosun diye biliyorum ama ömrü çok az hemen bozuluyor yani küçük şişelerde bulursan al

mcrhelena sat 27 ağustos mu? benim de muhtemel doğum 3 haziran ama ilki sezeryan olduğu için 20 Mayıs gibi doğar diye düşünüyorum.

Evet canım 27 ağustos benim ilk olacak o yüzden nasıl bir doğum olur hiçbir fikrim yok Allah o günleri görmeyi nasip etsin sağlıkla alayım da hiç önemi yok doğum şeklinin Allah senin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım hayırlı uğurlu olsun

Canım ne güzel bebeğin sağlıklıymış önemli olan o inşallah bulantıların biraz olsun azalır da hayatın normale döner benim bile bikaç gün oldu okadar yorucu ve hayattan soğutucu ki herşeyden herkesten soğumuştum
İnşallah her geçen gün daha iyi olursun sen ve senin gibi bulantıları çok olan bütün anne adaylarımız

mcrhelena sat 27 ağustos mu? benim de muhtemel doğum 3 haziran ama ilki sezeryan olduğu için 20 Mayıs gibi doğar diye düşünüyorum.

Canım 20 mayıs boğa oluyor 3 haziran ikizler sana burç seçmek kalıyor sadece

Canım nasılsın bi belirtin falan varmı ben de hiç bi değişiklik yok hamileliğe dair ...yarın randevu aldım doktor inşallah güzel şeyler söyler
Benim gögüs agrısı aralıklı, bide ağız kuruluğu oluyor ahım şahım belirti yok. Korkmuyor değilim hani. Rabbim hayırlısını nasip etsin inş. Yarın kontrol sonrası paylaş burada. Bende çarsamba gidicem nasipse. Şuan kayınvalidemlerdeıim haberleri yok söylemedik rahatta değilim test yapasım var yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…