2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

ben varım canım...
zaten toz alerjisi olan biriyim o tetikliyor..
saçlarım nemli uyursam artıyor
bir de bu süreçte burun etlerim daha şiş ve hassas ...hamilelikte oluyormuş...
ne zaman geçer bilmiyorum ama bunun için ilaç kullanmak istemiyorum açıkçası...

Ne demek unutuyorum!!kızarım Can'ım unutmak yok.bide saatini de düzene koyarsan Mutlu olurum Can'ım.bizim daha titizlenmemiz gerek.hiç yukarıdaki baloncuğu okumadım sayıyorum

Aaa canım şaşırdım seni burda gördüğüme :)) tamam söz canım

Aksatma canım aksatma bebişin yatağını hazırlıyormuş progestan onu rahat ettirmek bizim işimiz

Merhaba kizlar..
Hic giremedim bugun. Bugun coo iyi hissediyorum kendimi. Bulanti devam ediyor ama kendimi zorlayip yiyorum bi şeyler. Butun gun temizlik yapip ustune lahana bilr sardım o derece iyiyim : )

Allah ruh ve beden sagligi versin gerçekten cok onemli. Hele başkasına is yaptırmayı sevmeyen ben icin. Esim haftasonu hem ev isleri yapti hem benle hem zeyneple ilgilendi sağolsun ama ben hiç rahat etmedim. Yatmak psikolojimi bozuyor..

Sizler nasilsiniz. Gününüz nasil gecti?

Ay hep aklimdaydin cok sevindim canim bu habere. Cok daha iyi olur her şey Insallah

İlerkizamanlarda rahat olabilmek için cok su içmek önemli kızlar benimde içim almıo ama zorluorum kendimi

Ben cok iciyorum. Surekli susuyorum bu aralar.

Arkadaşalr bişey sorucam ben yedinci haftama girdim dün iki gündür kasık ağrılarım var normalmi sizdede oldumu ?
Evet oluyor arada.

Kahve değil de bende çay içmeyi çok seviyorum. Rüyalarıma giriyo artık :) ama canım doktorcum günde bir tane açık içebilirsin dedi. Acaba kavanozla mı içsem

Oo sen de bendensin. Ben de cayciyim. Valla doktor moktor dinlemem icerim

Kızlar merhaba herkesin bebeği hayırlı olsun herkes sağlıkla alsın kucağına bende bugün 6+2 yim lekelenmem var doktora gittim kesem sağlammış ama düşük başlangıcı olabilir dedi doktor progestan başladı çok korkuyorum

Ay kizlar bulanti hafifleyince gunler sonra oyle bi aksam yemegi yedim ki istahima esim sasirdi:) tabiii midem agriyo su anda 5 aylik gibiyim o ayri :) ama olsun ohh yarasin kuzuya:)

Ay kizlar bulanti hafifleyince gunler sonra oyle bi aksam yemegi yedim ki istahima esim sasirdi:) tabiii midem agriyo su anda 5 aylik gibiyim o ayri :) ama olsun ohh yarasin kuzuya:)
Aynen ben de tika basa yedim cok şükür : )

Seni iyi görmek iyi geldi bana da :)
Bulantının azalmasına çok mutlu oldum arkadaşım. Yavaş yavaş bitiyor bulantılar şükür :)

Tontiş bayram etmiştir içerde löp löp et olsun kuzuya :)
geçen cuma da ben öyle güzel yemek yemiştim...sonra tekrar iştahsızlık...

Ben cok iciyorum. Surekli susuyorum bu aralar.

Evet oluyor arada.

Oo sen de bendensin. Ben de cayciyim. Valla doktor moktor dinlemem icerim

Valla bu akşam bi fincan içiyorum. Bardağın yarısına gelice sadece su ilave edicem. Eşim de gülüyo artık bana. Abartıyosun falan diyor da napayım. Ne yardan ne serden

Hayırlı olsun canim.cok sevindim. darisi basima. yarin 2,5a randevu aldım. bakalim kalp atışı duyabilcezmi ya da keseyi gorebilcez mi? heyecanliyim bende. umarım iyi haberler alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…