2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
H Humaay82

Biz seninle hemen hemen aynı zamanda da hamile kalmışız. Muhtemelen bizim gebelikte bulantılar azalıyor. Ben doktoru persembe yada cumaya alacağım bence sende 1 ay bekleme. 1 ay bu stresle yaşarsan hem kendine hemde bebeğine zarar verirsin

Kızlar kasiklarimda ağrı var normal mi bugün 5+3 gün daha kalp atışlarıni duymadık haftaya salı randevumuz var çok korkuyorum sürekli idrara gitmek istiyorum normal mi

H Humaay82

Biz seninle hemen hemen aynı zamanda da hamile kalmışız. Muhtemelen bizim gebelikte bulantılar azalıyor. Ben doktoru persembe yada cumaya alacağım bence sende 1 ay bekleme. 1 ay bu stresle yaşarsan hem kendine hemde bebeğine zarar verirsin
Satım 24 agustos canım. Evet çok haklısın biraz geçsin daha cuma günü doktordaydım ultrasona girmiştim. Üst üste girmeyeyim ultrasona biraz bekleyeyin İnşallah sende güzel haberler alırsın ilgilendigin için cok tesekkürler

Merhaba Kizlar Bende Haziran Annesi Olucam Insallah Allah'in Izniyle,,, Uzun bir Beklemeden Sonra Rabbim Nasip Etti Sükürler Olsunn.. Sizlerin Bebisleride Hayirli Olsun,, Haftaya Kontrol Var Rabbim Hayirli Haberler Almayi Nasip Etsinn..
Hayirli olsun ne guzel tebrik ederim... ne kadar bekledinoz ve ilk gebeliginizmi benimde istememize ragmen 12 ay sonra oldu cok sukur ve 6 yaşinda bir kizim var

Kızlar kasiklarimda ağrı var normal mi bugün 5+3 gün daha kalp atışlarıni duymadık haftaya salı randevumuz var çok korkuyorum sürekli idrara gitmek istiyorum normal mi
Kasik agrisi normal cnm cok siddetli degilse oturamiyacak veya yuruyemiycek sekilde degilse endiselenme bebegide etkiler stresin.. hamile kaldigim ilk zamanlar daha bilmezken gece 2 kere idrara kalkiyodum sanki 2lt su icmisimde yatmişim gibiydi normalde hic kalkmam boyle şeyler normal cnm hic korkma... kan veya cok agrin olursa doktora git ama onun dişinda cok endişe etme şimdilik... tebrik ederim hayirli olsun

D

Duymayan kaldımı ki ilk gebelik ve beklenmedik durumda gelen bir durum cunkü tüp bebege dogru gidiyorduk bir sürü sorun vardı bende o yüzden herkese söylemiş oldum daha idrar testinse :)
Valla benim kizim kreşteki oğretmenlerine bile soylemiş bi gittim ogretmenler tebrik ediyo eşimin ailesine benim aileme soyledik.. :halay::anne:

Çok teşekkür ederim cnm çok uzun süre bekledik bu bebisin gelmesini o yüzden cok endişeleniyorum ve korkuyorum inş sağ salim alırım kucağıma hepiniz tabi sağ salim alırsınız inşallah

Kizlar cevrenize ve ailelerinize hamile oldugunuzu soyledinizmi

ben daha söylemedim...Ama bu hafta annemlere söyleyeceğim olur da bir sıkıntı yaşarsam gene destekçim onlar olacaklar..
arkadaşlarıma söylemeyi daha düşünmüyorum
belki 2li tarama bitince...

Kizlar cevrenize ve ailelerinize hamile oldugunuzu soyledinizmi

aileme kaybetme korkusuyla söylemedim bunca zamandır

arkadaşlarıma ise kızgınım
benden sonra evlenenenlerin birer birer çocuğu oldu
her biri çocuk sahibi olunca kendini dev aynasında görüp bak yaşın geçiyor biz büyütürken sen daha uğraşacaksın gibi
saçma laflar edip çok kırdılar beni...
o yüzden söylemek istemiyorum...

inanın sizleri daha yakın görüyorum çoğu zaman
dertten halden anlıyorsunuz yardımcı oluyorsunuzEn Büyük KK

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza yeni katıldım. 7+2 deyim bugun bebeğimizin kalp atışlarını dinledik, çok şukur herşey yolundaymış. 2 yaşında da bir kızım var.
Mrb canim hosgeldin.ayni sayiliriz seninle ben de 7+2 deyim.bgn.saglikla.bebislerimizi kucagimiza alalim insallah:KK66:

Arkadaşlar bende kimseye sölemedim öncekinde duyuldu ve düşük oldu sonrası diye şimdi söylemedim ama akıntım var iki gündür açık kahve renkli olmayacak mı acaba :olamaz::KK17:

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza yeni katıldım. 7+2 deyim bugun bebeğimizin kalp atışlarını dinledik, çok şukur herşey yolundaymış. 2 yaşında da bir kızım var.
Hoşgeldin aramıza :) benim de kizim tam 2 yaşında. Hemen hemen aynı ayna doguracagiz kısmet olursa

X