2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gebeliğini yeni öğrenenlere hayırlı olsun diyorum kaybedenler içinde çok üzgünüm. Bende bugün yine Dr a gittim tekrardan akşam yine lekeler geldi halen bitmedi bi. Kese etrafında çok küçük bebek için tehlike yaratmayacak kanama varmış ilacına devam rt ve istirahat et dedi rapor verdi şükür. Kendi Dr um uzak olduğu için yakın bir hastaneden rapor alayım dedim sağlık ocağına gittim önce OHALden dolayı veremiyoruz dedi sonra özel bir tıpmerkezine gittim kadına durumu anlattım kese etrafında kanama olduğunu söyledi peki çalışıyorum rapor veebilşrmisşniz dedim vermem için alttan muayene erdem lazım yoksa veremem dedi ne bileyim yaşan söylemediğini dedi ordan oraya yürüyerek gittim bide üstüne sinirlendim ya böyle saçmalık mı olur gerçekten ihtiyacım var kanamayı görmüşsün ne alttan muayenesi.... Sinirle çıktım Dr uma gittim sağolsun verdi o. Kalp atışını dinledik gayet normal istirahat sıkıntı yok haftaya tekrar gel kontrol edelim dedi. Bazı doktorlar düşüğü önleyeceği yerde düşüğe de sebep olurlar sağolsunlar
Sacmasapan şeyler yaşamışsın ama sonunda almışsın raporu çok şükür . Ne alaka ohalden dolayı rapor veremiyoruz onu hala anlamış değilim ama

Amin Insallah Canim Hepimiz Insallah Sagsalim Aliriz Kucagimiza Rabbimin Izniyle..Ayni Zaman Beklemis Ayni Zamanda Almisiz Mutlu Haberi.. Sende Durum Ne?? Kalp Atisini Duydunuzmu?,, bizde bugün lekelenme diye gittik Korktuk Kalp Atisini Gördük Dinletmedi Doktor Haftaya Tekrar Gidicegiz..

Canım ben de geçtiğimiz cumartesi duydum kalp atışını 6. Hafta bitip 7ye giriyorduk çok şükür. Belirtilerim kayboldu diye kendimi okadar sıkmışım ki kalp atışlarını duyunca nasıl bir rahatlama oldu anlatamam.İnşallah o minicik kalpler çoookk uzun bir ömür sağlıkla mutlulukla atar

ama canım durumlarımız aynı değilki...
iyi niyetle söylemek farklıdır...bir de kendinde beceri görmek başka
bak ben çocuk yapabiliyorum senin hala yok mu demek başka

kaldı ki benim çocuğum olmadı uzun zaman
4. yılım evlilikte ilk iki sene rahim ağzı kanseri yapan hücrelerle uğraştım
hala da uğraşıyorum
herkes ilk yılında evliliğin tadını çıkarırken ben kanser erken teşhis ve tedavi ile tanıştım
sonraki sene eşimin varikosel olduğunu öğrendik ameliyat oldu sonra bir buçuk yıl bebek sahibi olmak için uğraştık..
insanlar yargılamak suçlamak yerine keşke neyin var dese...bir sebebi vardır dese...yardımcı olabileceğim birşey var mı dese..
Benim kızdığım şey bu yaşım geçiyor çocukla uğraşmak yaş geçtikçe zorlaşıyor bunları ben de biliyordum..
oyüzden burayı seviyorum insanlar birbirlerini yargılamak yerine yardımcı olmaya çalışıyor
neler yasamissin canim.okuyunca duygulandim.rabbim evladini sana bagislasin..rabbim bundan sonra sana esinle cocugunla saglikli omur versin.:dua::KK200:

Gebeliğini yeni öğrenenlere hayırlı olsun diyorum kaybedenler içinde çok üzgünüm. Bende bugün yine Dr a gittim tekrardan akşam yine lekeler geldi halen bitmedi bi. Kese etrafında çok küçük bebek için tehlike yaratmayacak kanama varmış ilacına devam rt ve istirahat et dedi rapor verdi şükür. Kendi Dr um uzak olduğu için yakın bir hastaneden rapor alayım dedim sağlık ocağına gittim önce OHALden dolayı veremiyoruz dedi sonra özel bir tıpmerkezine gittim kadına durumu anlattım kese etrafında kanama olduğunu söyledi peki çalışıyorum rapor veebilşrmisşniz dedim vermem için alttan muayene erdem lazım yoksa veremem dedi ne bileyim yaşan söylemediğini dedi ordan oraya yürüyerek gittim bide üstüne sinirlendim ya böyle saçmalık mı olur gerçekten ihtiyacım var kanamayı görmüşsün ne alttan muayenesi.... Sinirle çıktım Dr uma gittim sağolsun verdi o. Kalp atışını dinledik gayet normal istirahat sıkıntı yok haftaya tekrar gel kontrol edelim dedi. Bazı doktorlar düşüğü önleyeceği yerde düşüğe de sebep olurlar sağolsunlar
Canim ne kadar sacma yaaa ohal den dolayi rapor veremiyom.ne yaaa bizim ilk hakkimiz yaşam hakki.o doktora demeli o zamn ohal den dolayo.rapor.veremiyoz doye yazi ver!pis doktor cok sinirlendim.vatandasiz biz yaaa ve yasam hakkimiz var bazi doktoralara.sinir oluyorum üsengeclikleri yuzunden sacma sapan bahaneler buluyorlar..bende ilk dusuk yasadigim.zaman.acil e gittim.ne tedavilerle hamile kalmıştım ne kadar ugrasarak..doktorun dedigi biz.bunu hamilelik bile saymiyoruz.bi ilac vermiceniz mi dedim güldü gibi yok ddi filan
Ah ahh:KK43:neyse.canim cok.gecmis olsun..bol bol dinlen insallah

Kızlar bugün doktora gittik. 1iyi 1kötü haberim var..

Keseyi gördük bebeğide gördük.. 66mm boyuda iyi..

Fakat bebeğin etrafında onlarca kesecik oluşmuş. mol gebelikmiş Adı.

Annede tansiyon, şeker ve guatr rahatsızlığı yapabilirmiş. tansiyonumu ölçtü ve yüksek çıktı. Başım ağrıyo zaten..
Bebekde ise erken doğuma sebep olabilirmiş..

Yapacak birşey yokmuş beklicekmişiz..3ay içinde o kesecikler eriyebilirmiş..dua et dedi doktor. inşallah Haftaya pazartesi Kalp atışı için gel dedi.
cok uzuldum canim.rabbim sifa versin.insallah bisecik olmaz korkma.benim bi akrabam yuksek tansiyon ve seker hastadiydi.kalp krizi bile gecirdi.o haliyle 3 cocuk dogurdu..doktorlar uygun gormemesine ragmenmallah buyuktur canim

Ben de varııımmmmm....☝️
10 Ekim'de ilk dr randevumda keseyi gördük, şimdi 25 Ekim'de kalp atışlarını duymayı bekliyoruz. 7+3 falan olacak dr'a gidince... benim dr biraz garantici mi ne dersiniz?
Garantici doktor iyidir bence. Bosuna erkenden gidip kalbi duyamayinca stres yapmani onler. :)

X