2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kese görüldükten sonra kimyasal olmuyor korkma ayrıca kalp atışı başladıktan sonra beta hcg düşmeye başlıyormus ben baktırdım kese göründük ten bir hafta sonra düşük geldi hcg 10000küsür olması gerekirken 1326 çıktı doktora gittim kalp atışını gördük doktor söyledi kalp atışından sonra betanın önemi yok dedi istersen direk gidip ultrason muayenesi ol canım boşuna strese girme
Bunu bilmek çoKKK ama çokk iyi oldu. Senin kaç hartalıkken kalp atışı duyulmuştu. Ben 5+5 de keseyi gördüm. Bugün 6+0

Bunu bilmek çoKKK ama çokk iyi oldu. Senin kaç hartalıkken kalp atışı duyulmuştu. Ben 5+5 de keseyi gördüm. Bugün 6+0

canım benim 6. haftada kalp atışı duyulmadı öyle üzüldümki sorma
7. haftada üstten gene duyulmadı alttan muayene de duyuldu
illa herkes 6 da duyacak diye bir kaide yok yani

Merhaba kizlar oncelikle hamişleri tebrik ederim:anneadayı::anneadayı::KK200::anne:
bende bugun 6+1 gunluk hamileyim gecen hafta 5+2 de miniğimin kesesini gorduk carsamba gunu yani 6+3 olucam kalp atişi icin gidicem insallah onuda gorucez... bu arada 3 gundur hafif hafif mide bulantilarim basladi bisey yersem iyi eger 2 saat icinde hic bisey yemezsem.mide bulantim basliyo tekrar sizde durumlar nasil...

Merhabalar bende rabbimin izniyle haziran annesi olacagim sat 14 eylul bu tarihe gore 4+6 hamileyim bugun kan verdim sonucunu yarin alacagim bunlarda testlerim en sagdaki bugun kan verdikten sonra 10 civari yapildi rabbim hayirli saglikli evlatlarimizi kucagimiza almayi kokusunu duymayi nasip etsin

Oo maşallah çok net çizgiler inşallah kan sonucun da çok iyi çıkacak canım

Merhaba kizlar oncelikle hamişleri tebrik ederim:anneadayı::anneadayı::KK200::anne:
bende bugun 6+1 gunluk hamileyim gecen hafta 5+2 de miniğimin kesesini gorduk carsamba gunu yani 6+3 olucam kalp atişi icin gidicem insallah onuda gorucez... bu arada 3 gundur hafif hafif mide bulantilarim basladi bisey yersem iyi eger 2 saat icinde hic bisey yemezsem.mide bulantim basliyo tekrar sizde durumlar nasil...

Canım aynı ben de 6.hafta başlar başlamaz bulantılarım başladı öyle çok çok değil ama aç kalmaya gelmiyor.Allah yardımcımız olsun ilk zamanlar biraz zorluyor ama çabucak geçer inşallah

Bence bu riskli haftalar atlatılınca her şey çok güzel olacak.
Bu arada bu sabah kustum ben de. İçtiğim suyu kustum sonra kahvaltı yapamadım. Mutfak kötü koktu bana.
Zorla çorba yaptım

Bi migrendir tutmuş 2 gundur perisan oldum. Ayakta duruyorum mecbur kızım icin.

Bi migrendir tutmuş 2 gundur perisan oldum. Ayakta duruyorum mecbur kızım icin.

canım meraba bende 7+6 yım iki aylık hamileyim. inan geçen perşembe gecesi migrenim tuttu ilk kez hamilelikte perişan oldum.viks türü krem sürdüm başıma fayda etmedi. 3 parol içtim nafile.
cuma sabahı güzelce duş aldım saçımı kuruttum. has zeytinyağına karabiber kattım şakaklarımı boynumu başımı ve omuzlarımı ovdurdum. üzerine poşet sardım. karanlık sessiz sıcak odada uyudum. iki saat uyumuşum bi kalktım kafam kuş gibi. eşim sağolsun çalıştığım için yemekten sonra beni hemen odaya gönderiyor git dinlen rahatça uyu diyor. çalışıyor musun bilmiyorum işlerin bitince tv ye tele bilgisayara ışığa çok bakmadan dinlen canım
seni anlıyorum Allah şifa versin

Merhaba arkadaşım. Sabah kan verdim eve geldim ve sonuca netten baktım . Allah ıma şükürler olsun bebeğim benimle. Geçen sene kimyasal gebelik yaşadığım için ve 1.5 sene uğraşıp tekrar hamile kalınca sanırım paranoyaklaştım. Bu arada değerim 10.420. 7 gün önce 1358 di. Çok şükür kalp atışını da duyunca ailelere söylerim inşallah.
Çok sevindim canım Maaşallah..
Üzme kendini birdaha bak etkileme bebişini.

Canım çok üzüldüm gerçekten ne desem bilemedim...
Rabbim en kısa sürede tekrar nasip etsin sağlıklı bir şekilde..
Amin inş cnm Bnm rabbimin takdiri nediyim:KK43: o istese hiç bi bahane engel olmazdı insanlar aylarca düşürmeye çalışıyor yapamıyorlar bende yattım sürekli bşy olmasın diye ama boş nasipte yokmuş

herkeze merhaba 3 yıldır çocuk yapmaya uğraşıyorum bundan 2 sene önce dış gebelik geçirdim .3 ay önce hamileydim, gebeliğim düşükle sonuçlandı.Şu an tekrar gebeyim ve ben gebe olduğumu söylemeye korkuyorum .Umarım bu gebeliğimi sağlıklı bir şekilde atlatırım.
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.
İyi şeyler düşün.. Bir de yorma kendini dikkat et.

Canım 6 ya gelmişsin bende 6+3 üm. 7. haftadan sonra bakalım garanti olsun demişti doktor bana kalp atışı için. Ama bu hafta bitimine doğru duyulabilir diye tahmin ediyorum.

Amin inş cnm Bnm rabbimin takdiri nediyim:KK43: o istese hiç bi bahane engel olmazdı insanlar aylarca düşürmeye çalışıyor yapamıyorlar bende yattım sürekli bşy olmasın diye ama boş nasipte yokmuş
Evet gerçekten nasip bu işler..
Çok şükür bir yavrun var. Rabbim zamanı gelince 2.yide verir hayırlısıyla.
Hepimiz için hakkımızda hayırlısını versin Rabbim..
Biraz dinlendir bedenini.

X