2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gunaydin canlarim biz gerçekten iyi bir grup olduk hepimiz.birbirimize yardim ediyoruz ilk 3 ay en riskli donem malesef bazi olumsuzluklar da yasadik iyice moralimiz düştü ama cok sukur kaybimiz az hem her sey duzeliyor da kanamalar akintilar da gitgide azaldi artik mutlu olalim hamileligin tadini cikaralim giyinip suslenip disari cikalim herkese hava atalim ohhh biz super bir aileyiz cocugumuz da olck diyelim:21:

Günaydın dün aksam yazamadım . Benimde korkularım basladı burda okudukça bugun midem bulanmadı kasıgımda agrımadı içime korku düştü ya :KK43: şimdide bulansın diye aglayacam nerdeyse :KK43: dün aksam epey kötüydüm halbuki bulantıdan :KK43:

Canim bu grup aslinda olumsuzlugun az oldugu gruplardan ben 2016 kasim annelerindeydim kaybettim bebegimi ve neredeyse her gun bir hatta 2 kayip haberi aliyorduk. Yapilan arastirmalara gore ilk bebegin kayip orani %30 ikinci bebegin %2. Keske kimse yasamasa boyle seyler ama bedenimiz o kadar guzel isliyor ki sagliksiz olan embriyoyu atiyor. Abim doktor benim kurtaj olacagim gun bebegimi ilk kez görmüştüm ama kalo atisi hala yoktu ve soyledigi sey suydu abimin 'kalp atisi olsa bile su ana kadar ki gelisimi bize bebegim sagliksiz oldugunu gösteriyor simdi olmazsa ileriki aylarda mukakkak kaybedeceksin' her zaman icin kayip kotu bir sey tabi ki ama ne kadar erken o kadar iyi. Maalesef ilk uc ay cok zorlu bir surec
2014 ekim annelerinde neredeyse hix bebeğini kaybeden olmadı. Sadece iki kişinin kanaması olmuştu onlarsa kan sulandırıcı kullanıyordu. O gruptan sonra benimde başıma gelenleri düşününce noluyor dedim. Hiç bu kadar kanamalı hamile görmemiştim. Ondan şaşkınım.

Günaydın dün aksam yazamadım . Benimde korkularım basladı burda okudukça bugun midem bulanmadı kasıgımda agrımadı içime korku düştü ya :KK43: şimdide bulansın diye aglayacam nerdeyse :KK43: dün aksam epey kötüydüm halbuki bulantıdan :KK43:
Al benden de o kadar. Dün akşamdan beri midem hiç bulanıyor mesela benimde. Agrim falan da yok. Umarım guzel şeyler oluyordur iceride

Belki bulantınız kesilmiştir. Benim oğlumda 1 2 hafta sürdü geçti. No-panic :)

Benim de bulantilarim birden yogunlasiyo bikac saat sonra bicak gibi kesiliyo aksama dogru gene basliyo hemen telaslanmayin olacagi varsa olur bebeklerimiz Allah a emanet

2014 ekim annelerinde neredeyse hix bebeğini kaybeden olmadı. Sadece iki kişinin kanaması olmuştu onlarsa kan sulandırıcı kullanıyordu. O gruptan sonra benimde başıma gelenleri düşününce noluyor dedim. Hiç bu kadar kanamalı hamile görmemiştim. Ondan şaşkınım.
Haklisin tabi canim ama artik o kadar kotu besleniyoruz ki. Yedigimiz her sey de hormon var bu durum da her seyi olumsuz etkiliyo maalesef zaman gectikce de daha fazla olumsuzlukla karsilasiyoruz

Haklisin tabi canim ama artik o kadar kotu besleniyoruz ki. Yedigimiz her sey de hormon var bu durum da her seyi olumsuz etkiliyo maalesef zaman gectikce de daha fazla olumsuzlukla karsilasiyoruz
Aynen öyle bende ona şahit oldum bu hamileliğimde. Yani zaman geçtikçe gerçekten kanamalar dusukler her şey daha da artmış. Ama 2 yılda bu derece nasıl artmış onu anlamadım .

günaydın kızlar,
kese görmüştük, çok şükür kalp atışınıda duyduk, ikiz bekliyoruz, iki tane kalp atışı duyduk, çok farklı bir heyecan kapladı bugün 7+4 'üz, doktor gelişimleri iyi dedi,
Ooo bir ikiz daha geldi katıldı grubumuza. Hadi hayırlısı. Sağlıkla kucakla iki yavrunu da. Peki tek yumurta ikizi mi çift yumurta ikizi mi?

Belki bulantınız kesilmiştir. Benim oğlumda 1 2 hafta sürdü geçti. No-panic :)
Senin oğlun kaç yaşında? Kızımda da öyle olmusti aslında 9. Haftada bitmişti bulantılar. Sanırım yine bitiyor bulantılarım. Çünkü yavaş yavaş azaldığını hissediyorum. Neyse ki kokulara karşı hassasiyetim hala mevcut :)

günaydın kızlar,
kese görmüştük, çok şükür kalp atışınıda duyduk, ikiz bekliyoruz, iki tane kalp atışı duyduk, çok farklı bir heyecan kapladı bugün 7+4 'üz, doktor gelişimleri iyi dedi,
Aaa ne guzel 2. Ikizimiz oldu cok heyecanli :) masallah size

çok teşekkürler, kalp atışını duyduğunuz andaki o duygu gerçekten tarif edilemez, allahım isteyen herkese nasip etin, inşallah kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inşallah
Cok guzel ya darisi basimiza ben ilk hamileligimde maalesef hic duymadim kalp atisi simdi cok heyecanliyim bu kez duyacagima inanıyorum :)

Kizlar aranizda bacagi agriyan var mi :) bacagin baslangic yeri agriyo bende. Ergenlikte boy uzarken agrir ya oyle bi agri

X