2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim.insallahhh bir kac gun sonra her sey.duzelir guzel.sonuclar alirsin..senin icin simdi gidip baktim.eski.ultrason kagidima.gecen yil kasim ayinda kurtaj olmustum bende canim:KK43: normalde 7 ve 8 haftalik ikizlerim vardi ama.kalp atisi alinamadi malesef..ultrason kagidimda 6+3 biri crl 5 mm digeri 6+1 crl 3.5 mm yaziyo.ve kalp atisi yok yaziyo canim..ben beklemistim kurtaj dedikler halde 4 5 gun belki canlanma olur diye ama olmadi malesef ..insallah sende boyle.bir.sey olmaz canim rabbim.hayirlsi ni.versin..
Gecmis olsun canim. İnşallah olmaz hayırlısı Allahim

Bu sekilde olan bir arkadaşım var. Şuan 6+2 de ve kalp atisini duyamadilar. Haftaya duyamazsak kürtaj demiş doktoru ben başka doktora daha gitmesini söyledim. Oda gidecekmiş zaten. Ama anlamadım ben bu şekil bozukluğunu. Ne alaka yani düzelmeyen bir şey mi? Bebek saglikliysa hani duzeltirdi her şeyi. Bence onu da düzeltir
Bende anlamıyorum . ilk bozuk dediklerinde bebek yoktu simdi emriyo oluşmuş kese bozuk olmasina ragmen. Bi kalp atışı kaldi

Bende anlamıyorum . ilk bozuk dediklerinde bebek yoktu simdi emriyo oluşmuş kese bozuk olmasina ragmen. Bi kalp atışı kaldi
Miden ne durumda? Hix bulantı yok mu? Bana gittiğim tüm doktorlar midemin bulanmaya başlayıp baslamadigini sordu. Mide bulantısı, tiksinme ve yemeklerden öğrenme gibi şeyler bence kalp atisiningöstergesi

Listemizi yarın öğlen guncelleyecegim. Ancak yarına kısmet oldu. Bilgilerinizi yarın öğlene kadar özel mesajla bana bildirirseniz sevinirim. Bildiren arkadaşlar oldu onları da yarın ekleyeceğim. Ne yazık ki uykularım yeniliyorum. Çok yorgun olduğum için her gün erteliyorum bu liste olayını. Bir tek liste mı? Günlerdir bloguma yazı yazamıyorum adam akıllı kitap okumuyorum. Ne zaman bitiyordu bu yorgunluk hamilelikte acaba? Bitse de az da olsa enerjim kavussam valla

Kesemin şekli bozukmus. Yuvarlak değil girintili çıkıntılı. Emriyo göründü ama kalp atışı yok.
Canım çok sıkkın benimle aynı durumu yaşayan veya cevresinde duyan var mı???
Moralmen bittigim

Ilk defa duydum boyle bi seyi. Insallah saglikla bebegine kavusursun canim..

Yarin doktora gidicem ve o kadar endiseliyim ki.. bu grupta gercekten cok fazla kotu durumla karsilastim. Psikolojim bozuldu..

Listemizi yarın öğlen guncelleyecegim. Ancak yarına kısmet oldu. Bilgilerinizi yarın öğlene kadar özel mesajla bana bildirirseniz sevinirim. Bildiren arkadaşlar oldu onları da yarın ekleyeceğim. Ne yazık ki uykularım yeniliyorum. Çok yorgun olduğum için her gün erteliyorum bu liste olayını. Bir tek liste mı? Günlerdir bloguma yazı yazamıyorum adam akıllı kitap okumuyorum. Ne zaman bitiyordu bu yorgunluk hamilelikte acaba? Bitse de az da olsa enerjim kavussam valla
Canim.nasil bir liste olcak.hangi bilgiler gerekli oluyo

Yarin doktora gidicem ve o kadar endiseliyim ki.. bu grupta gercekten cok fazla kotu durumla karsilastim. Psikolojim bozuldu..
Hakkımızda hayırlısı rabbimden çok istiyoruz hepimizde ama olmuyorsada bi bildiği vardır nediyim ... sen olumsuzluklara bakma herkeste olcak diye bi şart Yok .. güzel güzel git bebeğinin kalp atışını dinle

Yarın haber ver gelince:KK66: meltemsmh meltemsmh içini ferah tut, inşallah güzel haberlerle dönersin. Kalp atışı için gideceksi dimi?
Ben de perşembeyi bekliyorum..

Hakkımızda hayırlısı rabbimden çok istiyoruz hepimizde ama olmuyorsada bi bildiği vardır nediyim ... sen olumsuzluklara bakma herkeste olcak diye bi şart Yok .. güzel güzel git bebeğinin kalp atışını dinle

Allah hepimizin yuzunu guldursun Insallah..

Bu grupta fazlaca mevcut neden bilmiyorum ama hepimiz aynı aya toplanmisiz sanki.

Allah sonumuzu hayreylesin

Yarın haber ver gelince:KK66: meltemsmh meltemsmh içini ferah tut, inşallah güzel haberlerle dönersin. Kalp atışı için gideceksi dimi?
Ben de perşembeyi bekliyorum..

Ilk defa gidicem doktora hayirlisi bakalim

Kan tahlilimda 3-4hafta hamile gozukuyorum..

Doktor adet günüme bakarak 6 haftalık falan oldgumu söyledi..

Adet olduğum gün ben evli değildim. 5 gün sonra evlendim o zamanda devam ediyordu zaten..

Mantık bulamıyorum
Hangisine bakılır??

Kan tahlilimda 3-4hafta hamile gozukuyorum..

Doktor adet günüme bakarak 6 haftalık falan oldgumu söyledi..

Adet olduğum gün ben evli değildim. 5 gün sonra evlendim o zamanda devam ediyordu zaten..

Mantık bulamıyorum
Hangisine bakılır??

Son adet tarihi dikkate alinir.

Merhaba kızlar nasılsınız?
Umarım sizler çocuklarınız ve karnınızdaki bebeler çok çok iyidir :-)
Ben haftasonu gezmeleri eşimle vakit geçirme falan derken yazamadım da okuyamadım da.
Mide bulantısı nasıl oluyor kızlar ya bende böyle mide kaynaması gibi bişeyler var 2 gündür. Bulantı gibi de ama istifra yok.
İlk bebeğim bilmiyorum bebekten midir bu?

X