2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar dehşet midem bulanıyor. Sürekli öğürüyorum. İşkence Gibi hersey midemi bulandiriyor.Kusasim var kusamiyorum yataktan kalkamiyorum.Su bile zor içiyorum. Bir de sırtım ve kollarım spor yapmışım gibi ağrıyor.En kötüsü mide bulantısı kraker bile çözüm uretmiyor bugün daha kötü oldum :KK43:

Kızlar dehşet midem bulanıyor. Sürekli öğürüyorum. İşkence Gibi hersey midemi bulandiriyor.Kusasim var kusamiyorum yataktan kalkamiyorum.Su bile zor içiyorum. Bir de sırtım ve kollarım spor yapmışım gibi ağrıyor.En kötüsü mide bulantısı kraker bile çözüm uretmiyor bugün daha kötü oldum :KK43:
bu kadar çoksa ilaç veriyorlar. çile çekmeye gerek yok canım benim

Selam nisan yağmuru gibi bereketli anneler birçok kez yazdım burdan. Benim 6 aylık. Bir oğlum var. İlk kez gecen ay adet oldum bu ay ise bat geçeli 4 gün oldu idrar testi yapiyorum negatif, şu an da beta hcg yaptıracak durumda degilim. Daha önce boyle olan oldumu. Son yaptigim testte de çok çok silik bir cizgi çıktı. BILEMIYORUM.....
bildiğim kadarıyla süt koruması regl olduktan sonra bitiyor. ki regl oldum demişsin. hamile olabilirsin korunmasız ilişki yaşadınsa

Kızlar acil yardım istiyorum. Bugün adet günüm 1 gün geçti. Gece boyu gaz sancısı na benzer sancılar çektim. Hiç uyku uyumadim. Bir ayağım da wc deydi. Adete 5 gün kala kan testi yapmıştım negatifti. Şimdi adet olmayınca ve sancı çekince idrar da test yaptım sılik çizgi çıktı. Ya size sorum şu sizde de gaz sorunu oldumu. Inanilmaz gaz sancisi var. Afedersiniz bazen gaz da çıkarıyorum. Çok özür dilerim:KK43:ya acaba bağırsak sorunum mu var yoksa hamile miyim .:KK51:
silik çizgi hamilesin demek. gaz olabilir hamilelik yapabilir. yarın testi tekrarla bence net çizgi için

Canım sen kalp atışını duydun ya bırak bulansın miden bebişin seninle olsunda gerisi boş

güzel tabi de beklemiyodum tüp bebek falan yaptırcaktık şoka girdim galiba :)
canım ben kan veriyim mi akşam napıyım.
kese ne zaman görülür kalp atışı ne zaman duyulur?
ay ben rejim yapıyodum ekmek hiç yemiyorum 3 kg verdim şimdi bıraksam mı devam mı etsem?
kese için 5.haftanda gideceksin ve doktor sana kalp atışı için gideceğin zamanı söyleyecek. muhtemelen 7.hafta gel der. rejim yapma

kese için 5.haftanda gideceksin ve doktor sana kalp atışı için gideceğin zamanı söyleyecek. muhtemelen 7.hafta gel der. rejim yapma
sağol canım kafamdaki sorulara cevap vermişsin. yarın tam 4 hafta oluyo. kan vereyim o zaman. rejim de şöyle pilav makarna ekmek tatlı çok çok az yiyorum tadımlık. etim balığım sebzem salatam meyvem tam gaz devam. bol da su içiyorum. bunları hamileyken yapsam zararı olur mu?

sağol canım kafamdaki sorulara cevap vermişsin. yarın tam 4 hafta oluyo. kan vereyim o zaman. rejim de şöyle pilav makarna ekmek tatlı çok çok az yiyorum tadımlık. etim balığım sebzem salatam meyvem tam gaz devam. bol da su içiyorum. bunları hamileyken yapsam zararı olur mu?
süper işte böyle devam. kanını ver sen. haftaya cuma falan kesen için git.

Çok sükür biz de kesemizi gördük kızlar minicik yavrumun kesesi doktorum 15 gun sonra cagırdı kalp atısı ıcın buyumus olur ıyıce dedı tamam dedik bu arada bütün testlerimi verdim aslında kalp atısını duyduktan sonra butun testlerı yapalım demıstı bende ıdrarda yanma oluyo enjeksıyon olabılır mı dedım o da ozman paket halınde hepsını yapalım dedı yaklasık 15 e yakın deger bakılcak hadı hayırlısı darısı kesesını göremeyen arkadaslara...

Aramıza yeni Katılan arkadaslar hayırlı olsun
Inşallah güzel bir süreç geçirirsiniz
Benim de bel ağrım devam ediyor
Çok şükür bulantım yok
Canım şalgam ve turşu çok çekiyor bu ara
Kalp atışını duymadım henüz
Yirmisi gibi gel Demişti

Bende şu an Dr da bekliyorum pazartesi günü kesemizi görmüştük bugünde çağırmıştı büyümüş mü kese bakalım diye belki kalbini de duyarım diye bekliyorum gerçi daha bugün daha 5+1 ama bir ihtimal size haber veririm çıkınca çok heyecanlıyım

arkadaşlar kan sonucumu aldım aranızda inşallah. Beta hgc değerim regl olmam gereken ilk gün 301 çıktı. bana çok az gb geldi sizce normal mi? aranızda regl Günü'nde bu değerde olup şimdi Gebeliği sağlıklı devam eden var mı? yardımcı olun lütfen kızlar.

arkadaşlar kan sonucumu aldım aranızda inşallah. Beta hgc değerim regl olmam gereken ilk gün 301 çıktı. bana çok az gb geldi sizce normal mi? aranızda regl Günü'nde bu değerde olup şimdi Gebeliği sağlıklı devam eden var mı? yardımcı olun lütfen kızlar.
Canım değerin normal tabi, hayırlı olsun :)

X