2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Olmadı arkadaşlar..yine yeni yeniden hayaller suya düştü..
Bence ne kadar çok bu konuyu gündeme getirirsen araştırırsan o kadar çok olumsuzlaşıyor gebeliğin tek sorun bence ilk etapta psikoloji, stres yapmadan herşey yoluna girer inşallah. Dua etmek lazım bol bol ve nasibindeki her ne olursa olsun en hayırlı zamanda seninle olur zaten.

Merhaba annişler, yine güzel güzel değer haberleri kese haberleri kalp atımı haberleri var :) bizlerede umut oluyorsunuz vallahi :) ya kızlar ben o kadar kötü hissediyorum ki kendimi, adeta kemiklerim ağrıyor, sanki sabahlara kadar dayak yiyorum. Oturmak bile yoruyor beni sürekli yatar pozisyondayım. Evin halini görmeyin. NE olacak bu halim :KK43:

Çok sükür biz de kesemizi gördük kızlar minicik yavrumun kesesi doktorum 15 gun sonra cagırdı kalp atısı ıcın buyumus olur ıyıce dedı tamam dedik bu arada bütün testlerimi verdim aslında kalp atısını duyduktan sonra butun testlerı yapalım demıstı bende ıdrarda yanma oluyo enjeksıyon olabılır mı dedım o da ozman paket halınde hepsını yapalım dedı yaklasık 15 e yakın deger bakılcak hadı hayırlısı darısı kesesını göremeyen arkadaslara...
Hayirli olsun. Kucagina da alirsin ins. Bebisi. Seninle ayni zamanlamada gidiyoruz. bizde bugun gittik. Kesegi gordukte bebek henuz gorunmedi. Doktorun sana bişey soyledi mi? Kesede bebisi gordunuz mü?

Hepinize merhaba :) Tibben imkansiz dedikleri hic ummadigim bir zamanda hamile oldugumu ogrendim ve mucizem 5 haftalikmis :) Allahin isi bu ya tip bile durumu aciklamakta caresiz kaliyor kimi zaman. Bende Nisan annesi olacakmisim ama size danismak istedigim seyler var yardimci olabilirseniz eger
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Kalp atisini gorsuk kizlar yanip sonuyodu ekranda Allahima binlerce kez sukurler olsun
Gozun aydinn :)
Arkadaşlar benim pazartesi kese 7,7 mm idi şimdi 1,45cm olmuş büyümüş içinde yolk sac kesesinde gördü peki bebek dedim muhtemelen bebekte var ama sen pazartesi gel bebeği ve kalp atışını duyalım dedi yalnız kese Etrafında kanama gördü ((önemli değil vücut bunu emer ama gece yatarken Progesteron hapa başka dedi çok moralim bozuldu kesesinin Etrafında böyle kanama Görülen ve sıkıntı yaşayan oldu mu ?
Korkma allahin izniyle birsey olmaz bendr var kanama cok yormamaya calis kendini canim

Keseyi gördük ama kalp atışı için pazartesi gideceğim çok heyecanlıyım. Allah hepimize nasip etsin inşallah
Gozun aydin darisi kalp atisina:KK66:
Merhaba annişler, yine güzel güzel değer haberleri kese haberleri kalp atımı haberleri var :) bizlerede umut oluyorsunuz vallahi :) ya kızlar ben o kadar kötü hissediyorum ki kendimi, adeta kemiklerim ağrıyor, sanki sabahlara kadar dayak yiyorum. Oturmak bile yoruyor beni sürekli yatar pozisyondayım. Evin halini görmeyin. NE olacak bu halim :KK43:
Aynen bende kolumu kaldiramiyorum hep yatar durumundayim sanirim sicaklarda bizi etkiliyor

Merhaba sevgili arkadaşlar. Allah tüm bebek bekleyenlere sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip eder inşaallah. Ben de Nisan annesi olucam büyük ihtimalle. Bugün regl gecikmesinin 1. Günü. İdrar testi silik de olsa pozitifi gösterdi. Bu ikinci gebeliğim olduğu için belirtilerden anlamıştım zaten. Sol kasıkta batma, göğüslerde hassasiyet vs. Şimdilik kan testi yaptımadım. İlk hamileliğim çok sıkıntılı geçmişti ve erken doğum olmuştu ama oğlum şu an 6 yaşında be çok sağlıklı şükürler olsun. İnşallah bu sefer herşey çok daha iyi olur. Duygularım karışık. Heyecan, endişe, sevinç, merak.... Hepiniz kendinize iyi bakın. Hep güzel haberler verelim burada inşallah. Hoşçakalın
Hoşgeldiniz tebrik ederim inşallah bu sefer bebeginiz tam zamaninda gelir annesini uzmez

Bugun cok fena ishal oldum acile kostuk sabah dikkat edin bol su icin dedi doktor mide bulantimda basladi bu sabah itibariyle oglene kdar gecmedi :mad: bulantiya neler yapiyosunuz varmi geciren bisey ? Tekrar bhcg bakildi 24 idi 2 gun once tam iki gunde olmadi gerci 96 cikti insallah hepimiz saglikla sihatle aliriz kucagimiza bebislerimizim:emir_bebek::nazar::nazar::nazar::anneadayı::KK200:

Kızlar adet ten 1 gün önce değeri 30 olup artan var mı. Ya da böyle düşük olup artan. :confused:
canım öyle değere takılıp üzülmemek lazımmış bende bugün öğrendim bunu :) şu an da hamilesin ve döllenmenin ne zaman olduğunu bilmiyoruz geç döllenmede olabilir. o yüzden hiç üzme tatlı canını :) yapmamız gereken iki gün sonra tekrar test yapıp artışı kontrol etmek. iki günde iki katına çıkıyorsa tamamdır :)

Hayirli olsun. Kucagina da alirsin ins. Bebisi. Seninle ayni zamanlamada gidiyoruz. bizde bugun gittik. Kesegi gordukte bebek henuz gorunmedi. Doktorun sana bişey soyledi mi? Kesede bebisi gordunuz mü?
Yok canım daha cok kucuk dedı bızde goremedık bı on onbes gun sonra falan gidicez kalp atısı için amin inş hepımız kucaklarımza saglıkla alalım

kızlar şimdi tuvalte girdim peçeye çok çok az jelimsi kahve akıntı gelmiş çok korktum normal mi kesemizi gördük pazartesi günü ama bu ne şimdi

X