2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
hayırlı olsun cnm yaaa allah kucana sağlıkla almayı nasip etsin inş darısı başıma olsun da buradan konuşalım cnm belirtilerini yazarmısın testten önce hamile olduğuna dair neler yaşadın
Çok Saol cnm rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben ocak ayında kimyasal gebelik yasadim ınan her ay hüsranla karşılaştım her ay belirtiler yasadim ama hep o tiPsiz tek çizgiyi gördüm en son temmuz ayında adetim gecikti 2 gün fln acayip belirti ler vardı mide bulantısı aşırı uyku kasik batmalari derken adet oldum tamam dedim bu konu burda bitti bidaha aklima getirmiycem sonra ne yumurta takibi yaptım ne pozisyona onem verdim ne ilişki günlerini saydım baktım olmam gereken günde olmadım dedim yine geçen ay gibi olcak ama belirti pek yoktu en azından o bilindik şeyler olmamış ti boğaz kaynamasi vardı baş ağrısı mide ağrısı gaz sancısı adet ağrısı bide sarı akıntı geliyordu acaba mi derken. Adetin 4 günü yaptım testi hemen çift çizgi çıktı :KK17:

Maydonose, değerin normal cnm merak etme. Benim sat 5 temmuzdu 3 ağustosta gitmiştim seninkine çok yakın bir değerdi. İki gün sonra gittiğimde de ikiye kaplanmıştı. Hayırlı olsun canım

Günaydın arkadaşlar bugün adetim 7 gün oldu geçeli dün kan verdim bugün Öğleden sonra öğrenicem,idarar testlerim negatif çıkıyo hep..kasık ağrılarım azaldı,akıntım var vegöğüslerim dolgunlaştı..dua edin lütfen olumlu sonuçla döneyim burya..

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-26-22-46-35.png
    Screenshot_2015-07-26-22-46-35.png
    219,1 KB · Görüntüleme: 53
Cnm bu duayi oku bol bol ben bu ay başlamıştım bu duaya bu ay hamile olduğumu öğrendim allahın izniyle herşey :-*

Of ya, ben hamileliğimi adet gecikmesi nedeniyle öğrenmiştim ilk gittiğimde 2000 li değerler görmüştüm o yüzden o değeri pek bilemeyeceğim. Ama forum da o değerlerden bahsedildiğini görmüştüm geç döllenme den bahsediliyordu normal deniyordu yani. Seninki de normaldir inş cnm. Sen içini ferah tut :KK66:

Günaydın canlarım.
Ben bu sabah gördüm çift çizgiyi.
SAT 18 temmuz.
ben şimdi ne yapıcam? şoktayım karman çormanım. çok istiyodum ama beklemiyodum.
Yardımcı olun ne olur:KK43:

Canim bende istiyordum bu kadar erken beklemiyordum korunmayi birakinca ikinci ayda.oldu... Hislerin normal, sakin ol, cok doğal aslında hamilelik, keyfini çıkar bence cok özel,.şaşkınlığını atinca emin ol cok mutlu olacaksin

seni merak ediyorsum hayırlı olsun cnm ne güzel işte
güzel tabi de beklemiyodum tüp bebek falan yaptırcaktık şoka girdim galiba :)
canım ben kan veriyim mi akşam napıyım.
kese ne zaman görülür kalp atışı ne zaman duyulur?
ay ben rejim yapıyodum ekmek hiç yemiyorum 3 kg verdim şimdi bıraksam mı devam mı etsem?

Canim bende istiyordum bu kadar erken beklemiyordum korunmayi birakinca ikinci ayda.oldu... Hislerin normal, sakin ol, cok doğal aslında hamilelik, keyfini çıkar bence cok özel,.şaşkınlığını atinca emin ol cok mutlu olacaksin
canım eşimde de bende de sorunlar vardı. 14 aydır olmuyo bizim. adet döngüm de kısa o 14 ayda aslında 17 kere falan adet oldum 17. denemede oldu yani. tüp bebek yaptırcaktık doktora gitçektik. ben olmayacağına kendimi inandırmıştım. Allah kimseyi umudunu kesecek kadar çok bekletmesin ben yaşadım kimse yaşamasın inşallah

Of ya, ben hamileliğimi adet gecikmesi nedeniyle öğrenmiştim ilk gittiğimde 2000 li değerler görmüştüm o yüzden o değeri pek bilemeyeceğim. Ama forum da o değerlerden bahsedildiğini görmüştüm geç döllenme den bahsediliyordu normal deniyordu yani. Seninki de normaldir inş cnm. Sen içini ferah tut :KK66:
Saol cnm bnm

Günaydın canlarım.
Ben bu sabah gördüm çift çizgiyi.
SAT 18 temmuz.
ben şimdi ne yapıcam? şoktayım karman çormanım. çok istiyodum ama beklemiyodum.
Yardımcı olun ne olur:KK43:
Kan testi yaptr cnm bnde senin gibi unmadigim anda kavuştum ertesi gün yani dün hemn kan verdim hayrli olsun ikimizede inşallah

X