2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Çok sükür biz de kesemizi gördük kızlar minicik yavrumun kesesi doktorum 15 gun sonra cagırdı kalp atısı ıcın buyumus olur ıyıce dedı tamam dedik bu arada bütün testlerimi verdim aslında kalp atısını duyduktan sonra butun testlerı yapalım demıstı bende ıdrarda yanma oluyo enjeksıyon olabılır mı dedım o da ozman paket halınde hepsını yapalım dedı yaklasık 15 e yakın deger bakılcak hadı hayırlısı darısı kesesını göremeyen arkadaslara...
Gozun aydin darisi kalp atisina inşallah
Bende şu an Dr da bekliyorum pazartesi günü kesemizi görmüştük bugünde çağırmıştı büyümüş mü kese bakalım diye belki kalbini de duyarım diye bekliyorum gerçi daha bugün daha 5+1 ama bir ihtimal size haber veririm çıkınca çok heyecanlıyım
İnşallah pit pitlari duyarsin
arkadaşlar kan sonucumu aldım aranızda inşallah. Beta hgc değerim regl olmam gereken ilk gün 301 çıktı. bana çok az gb geldi sizce normal mi? aranızda regl Günü'nde bu değerde olup şimdi Gebeliği sağlıklı devam eden var mı? yardımcı olun lütfen kızlar.
Degere takilma benimde adet gunum 245di Tebrikler :)

arkadaşlar kan sonucumu aldım aranızda inşallah. Beta hgc değerim regl olmam gereken ilk gün 301 çıktı. bana çok az gb geldi sizce normal mi? aranızda regl Günü'nde bu değerde olup şimdi Gebeliği sağlıklı devam eden var mı? yardımcı olun lütfen kızlar.
Canım gayet guzel bır deger emın ol degerının dusuk oldugunu nerden cıkartıyoaun olması gerektıgı gıbı hatta regl gunune gore yuksek bır deger burda bır arkadasın degerı 30 cıkmıstı sımdı gebelıgı ılerlıyo gayet guzel emın olabılırsın:KK66:

Canım değerin normal tabi, hayırlı olsun :)

Gozun aydin darisi kalp atisina inşallah

İnşallah pit pitlari duyarsin

Degere takilma benimde adet gunum 245di Tebrikler :)
çok teşekkür ederim fikriniz çok önemliydi benim için. aynı dönemde yakın değerde birinin olduğunu bilmek içimi çok rahatlattı. Allah hepimizin bu Süreci sağlıkla geçirip pıtırcıkları kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah :KK66:

Canım gayet guzel bır deger emın ol degerının dusuk oldugunu nerden cıkartıyoaun olması gerektıgı gıbı hatta regl gunune gore yuksek bır deger burda bır arkadasın degerı 30 cıkmıstı sımdı gebelıgı ılerlıyo gayet guzel emın olabılırsın:KK66:
güzel mi birde vallahi gülümseyerek yazıyorum şu an da :) burdaki arkadaşların aynı zaman da ki değerlerine göre kıyaslamaya çalışıp düşük sandım. gereksiz pipiriklenmeyeceğim demiştim kendi kendime daha en başında uygulamadım görünen çok teşekkür ederim gülüp geçmeyip beni anladığın için ❤️

güzel mi birde vallahi gülümseyerek yazıyorum şu an da :) burdaki arkadaşların aynı zaman da ki değerlerine göre kıyaslamaya çalışıp düşük sandım. gereksiz pipiriklenmeyeceğim demiştim kendi kendime daha en başında uygulamadım görünen çok teşekkür ederim gülüp geçmeyip beni anladığın için ❤️
Yok canım benım neden gülüp geciyim bilmeyebılırsın ama emın ol degerın gayet guzel bır hafta sonra da kesen ıcın gıdersın ama ıkı gun sonra bence kan testını tekrarla ıkı katı olmus mu dıye degerını takıbe al

Merhaba sevgili arkadaşlar. Allah tüm bebek bekleyenlere sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip eder inşaallah. Ben de Nisan annesi olucam büyük ihtimalle. Bugün regl gecikmesinin 1. Günü. İdrar testi silik de olsa pozitifi gösterdi. Bu ikinci gebeliğim olduğu için belirtilerden anlamıştım zaten. Sol kasıkta batma, göğüslerde hassasiyet vs. Şimdilik kan testi yaptımadım. İlk hamileliğim çok sıkıntılı geçmişti ve erken doğum olmuştu ama oğlum şu an 6 yaşında be çok sağlıklı şükürler olsun. İnşallah bu sefer herşey çok daha iyi olur. Duygularım karışık. Heyecan, endişe, sevinç, merak.... Hepiniz kendinize iyi bakın. Hep güzel haberler verelim burada inşallah. Hoşçakalın

Arkadaşlar benim pazartesi kese 7,7 mm idi şimdi 1,45cm olmuş büyümüş içinde yolk sac kesesinde gördü peki bebek dedim muhtemelen bebekte var ama sen pazartesi gel bebeği ve kalp atışını duyalım dedi yalnız kese Etrafında kanama gördü ((önemli değil vücut bunu emer ama gece yatarken Progesteron hapa başka dedi çok moralim bozuldu kesesinin Etrafında böyle kanama Görülen ve sıkıntı yaşayan oldu mu ?

Merhaba sevgili arkadaşlar. Allah tüm bebek bekleyenlere sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip eder inşaallah. Ben de Nisan annesi olucam büyük ihtimalle. Bugün regl gecikmesinin 1. Günü. İdrar testi silik de olsa pozitifi gösterdi. Bu ikinci gebeliğim olduğu için belirtilerden anlamıştım zaten. Sol kasıkta batma, göğüslerde hassasiyet vs. Şimdilik kan testi yaptımadım. İlk hamileliğim çok sıkıntılı geçmişti ve erken doğum olmuştu ama oğlum şu an 6 yaşında be çok sağlıklı şükürler olsun. İnşallah bu sefer herşey çok daha iyi olur. Duygularım karışık. Heyecan, endişe, sevinç, merak.... Hepiniz kendinize iyi bakın. Hep güzel haberler verelim burada inşallah. Hoşçakalın
Saol cnm sana da hayrli olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabimm :anneadayı:

Olmadı arkadaşlar..yine yeni yeniden hayaller suya düştü..
Cnm hakkında hayrlisi olsun kafadan attığın ay hamile kalicaksin bunu bil bu cümleyi bir gün bnmde kuracagimi hiç ummazdim ama söyleyenler haklıymış ben onlar nasıl olsa artık hamile kaldılar diye atıyorlar sanıyordum ama gercekten eğer tipbi bir Engel yoksa hamileleligi engelleyen tek sey piskoloji etraf ne Der dusuncesi Ben bu ay eve bi kopek aldim bi arkadsimindi gecici sureligine vermisti onnla ilgilendim inan cocuk gibi oyle oyaladiki beni anlatamam sonra etraf ne Der dusuncesjni attim sorana korunuyoruz dedim bide bu tür sitelerden uzak durdum herkezin hamileljk haberi vermesi morelimi bozmaya baslamisti 've yumurtlama gunlerinj takip etmeyi biraktm sanda bunlari tavsiye ediyorum :KK55:

İnş aramıza gelırsın sana danısacagımız cok sey olur emınım pedegogmussun cok sevındım:KK36:

X