2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
dr girdim çıktım

bu sefer çok bilgilendirmedi sadece kese gözüküyor kalp atışı yok dedi

çok halsizim dedim normal dedi ama tahlilimde ferritinim düşük

kan uyuşmazlığı var kesinlikle büyük bir hastaneye git dedi

bu sefer dr dan memnun kalmadımzaten değiştirecektim

canım hemen mi gitmeliymişsin büyük hastaneye?

Kizlarr cumayi bekleyemedim doktora gittim bebeğimin kalp atisini duydum elhamdulillah Rabbim Nazardan saklasin:nazar:darisi duymayanlara olsun insallah allahima hamd olsun cok sukur elhamdulillah:KK73:

ay hayırlı olsun herkes kalp atışını duyuyor. benim haftaya çarşamba günü

dr girdim çıktım

bu sefer çok bilgilendirmedi sadece kese gözüküyor kalp atışı yok dedi

çok halsizim dedim normal dedi ama tahlilimde ferritinim düşük

kan uyuşmazlığı var kesinlikle büyük bir hastaneye git dedi

bu sefer dr dan memnun kalmadımzaten değiştirecektim
Baska dr.a gidip hemen rahatla strese sokuyorlar malesef
Kizlarr cumayi bekleyemedim doktora gittim bebeğimin kalp atisini duydum elhamdulillah Rabbim Nazardan saklasin:nazar:darisi duymayanlara olsun insallah allahima hamd olsun cok sukur elhamdulillah:KK73:
Gozun aydin

Canım ben 6+1 iken kalp atışlarını duydum bana iki kere kan tahlili yaptırdı doktorum oda gebeligimin ilk başında şuan degerim kaç bi fikrim yok bugün 6+4 um
Doktorumun istediği kan sonuclarim çıktı hepsi temiz çok sukur progestan i biraltirdi 2 gundur midem korkunç hiç birşey yiyemiyorum su bile icemiyorum işte çok sıkıntı oluyor :KK43: bölge mudurum hususi beni gormeye gelcekmis kesin performanstan bahsedecek umarım magazami değiştirir kurtulurum @abidikgubidik çok sevindim canım iyi haberlerine
Bu arada bende İstanbul Çekmeköy de oturuyorum hastane olarakta ümraniye cakmak erdem hastanesi yasemin hanım a gidiyorum çok cok iyi bi doktor
canım teşekkür ederim cevap için bende yarın kese büyümüş mü diye gideceğim yarın 5+1 olacağım herhalde duyamam kalp atışlarını değil mi?iş konusunda inşallah gönlüne göre olur canım

Kizlar şimdi doktor dan geliyorum ..kese göründü ama düzensiz dedi rahim dışında sivi varmis dis gebelik olabilir dedi...cok cok Üzgünüm. Bu sefer cok umitlenmistim...3 ay oncede dis gebelik olmuştu kendiliğinden düşmüştü. Yine ayni seyleri yasayacam diye cok korkuyorum. .cok dua ediyorum rabbim bana bagislasin diye ama. ..yine olmayacak dusuncesi cok üzücü. .Allahim inşallah. .bisey olmaz inşallah Ayni şeyleri yaşamm..Allahım sen onu bana bağışla ne olur

Kizlar şimdi doktor dan geliyorum ..kese göründü ama düzensiz dedi rahim dışında sivi varmis dis gebelik olabilir dedi...cok cok Üzgünüm. Bu sefer cok umitlenmistim...3 ay oncede dis gebelik olmuştu kendiliğinden düşmüştü. Yine ayni seyleri yasayacam diye cok korkuyorum. .cok dua ediyorum rabbim bana bagislasin diye ama. ..yine olmayacak dusuncesi cok üzücü. .Allahim inşallah. .bisey olmaz inşallah Ayni şeyleri yaşamm..Allahım sen onu bana bağışla ne olur
Umidini yitirme lutfen benim kesemde duzensiz bebek var kalp atisi var biraz gecsin sende minik pit pitlari duyarsin inşallah duzensiz kese dusuk riski oldugunu gosteriyormus dr bana boyle soyledi.bana soyledigini sende yap kirmizi et ye bol su ic duzenli beslen istirahat et

Merhaba arkadaslarrr, ikinci kez anne olacak olmanin heyecani sevinci ve mutlulugu icindeyim ::))) Allah hepimizin bekleyislerini hayirla sonuclandirsin.
Bol bol guzel haberler paylasmak dilegiyle

İnşallah canım saol...doktor soylemedi ama ben bi kac gündür progestan kullanıyorum ...devam edyim mi bilmiyorum. ...cok agrim oluyo rahatlatiyor biraz..sen kullanmismiydin

Rabbim korktuğuna uğratmasın

X