2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gunaydin kizlar yarin benimde randevum var bebek azalari olusurken 70.000 defa subhanallahi velhamdulillahi vela ilahe illlallahi vallahu ekber.. (tesbih duasi) devamini ve dogru yazilisini netten ulun okuyun insallah saglikli bebisler dunyaya getiririz

Günaydın herkse.dün çok kötu bir gundu benim için rabbim tekrar yaşatmasın. Yazmıştım midem çok kotu diyeakşama dahada şiddetlendi safra kusmaya başladım artık bide ishalde eklendi. Satt 9 da acile gittik normalde bu gün randevum vardı. Neyse acilde hemen kadın dogumcuya yonlendirdiler. Kesemizi ve bebişimizi gördük ama kalp atışı oluşmamış henüz haftaya tekrar gelin dedi. Mide bulantısı için serum yazdı evde kullanmam içinde ilaçlar verdi. Serumdan sonra bile kendimi iyi hissedemdim çıkarttım tekrar.ama şuan iyiyim kalkınca kreker yedim canım yemek istemiyor hiç. dua edin benim için hamileliğim bu şekilde geçmesin.
Eki Görüntüle 1605001

Canım ya Kıyamam benimde iki gündür midem bulanıyor. Sabah öğürerek uyandım.Canim hiçbişey istemiyor herseyden midem bulunmaya başladı.Baygınlık geçiriyo gibiyim.Sadece peynir ekmek yiyebiliyorum iyi geliyo dene sende.

Canım ya Kıyamam benimde iki gündür midem bulanıyor. Sabah öğürerek uyandım.Canim hiçbişey istemiyor herseyden midem bulunmaya başladı.Baygınlık geçiriyo gibiyim.Sadece peynir ekmek yiyebiliyorum iyi geliyo dene sende.
ne yesem cikarcam gibi geliyo ama deniycem peynir ekmegi.doktor premesis diye ilac verdi .bakkalim iyi gelirde biraz yemek yerim

ilk çocuğumu da bu forum sayesinde kolaylıkla doğurmuşturm, şimdi tekrar burada olmak çok değişik bir duygu :) dün kan tahlili de yaptırdım beta hcg 3181 çıktı, hiç beklemiyoduk, ertesi gün hapına rağmen hamile kalan nadir insanlardanım. allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.

ilk çocuğumu da bu forum sayesinde kolaylıkla doğurmuşturm, şimdi tekrar burada olmak çok değişik bir duygu :) dün kan tahlili de yaptırdım beta hcg 3181 çıktı, hiç beklemiyoduk, ertesi gün hapına rağmen hamile kalan nadir insanlardanım. allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.
Değerlerimiz aynıymis dün akşam benimde 3256 idi :)

Canım hayırlı olsun çok sevindim kalp atışlarını değerin kaçken yada kaç haftalıkken duydun bende sabırsızlanıyorum
Canım ben 6+1 iken kalp atışlarını duydum bana iki kere kan tahlili yaptırdı doktorum oda gebeligimin ilk başında şuan degerim kaç bi fikrim yok bugün 6+4 um
Doktorumun istediği kan sonuclarim çıktı hepsi temiz çok sukur progestan i biraltirdi 2 gundur midem korkunç hiç birşey yiyemiyorum su bile icemiyorum işte çok sıkıntı oluyor :KK43: bölge mudurum hususi beni gormeye gelcekmis kesin performanstan bahsedecek umarım magazami değiştirir kurtulurum @abidikgubidik çok sevindim canım iyi haberlerine
Bu arada bende İstanbul Çekmeköy de oturuyorum hastane olarakta ümraniye cakmak erdem hastanesi yasemin hanım a gidiyorum çok cok iyi bi doktor

Merhaba arkadaşlar benim 4+2de 716 idi beta hcg .bana düşük gibi geldi ..bugun 4+6 yine beta hcg vericem ama yarin cikacak sonuç. .sizin böyle 2000 ler 3000 ler görünce endise ediyorum qcaba bir sorun mu var diye...sizin niye bu kadar yüksek yada benin niye bu kadar düşük. ...

Merhaba arkadaşlar benim 4+2de 716 idi beta hcg .bana düşük gibi geldi ..bugun 4+6 yine beta hcg vericem ama yarin cikacak sonuç. .sizin böyle 2000 ler 3000 ler görünce endise ediyorum qcaba bir sorun mu var diye...sizin niye bu kadar yüksek yada benin niye bu kadar düşük. ...
Canım senin yumurtan bizden bi gün sonra döllenmis demek ki :) emin ol ki bi gün iki çok fark ediyor, çünkü sürekli ikiye katliyor ya, sıkıntı etme sakin değerlerin çok güzel :)

Canım ben 6+1 iken kalp atışlarını duydum bana iki kere kan tahlili yaptırdı doktorum oda gebeligimin ilk başında şuan degerim kaç bi fikrim yok bugün 6+4 um
Doktorumun istediği kan sonuclarim çıktı hepsi temiz çok sukur progestan i biraltirdi 2 gundur midem korkunç hiç birşey yiyemiyorum su bile icemiyorum işte çok sıkıntı oluyor :KK43: bölge mudurum hususi beni gormeye gelcekmis kesin performanstan bahsedecek umarım magazami değiştirir kurtulurum @abidikgubidik çok sevindim canım iyi haberlerine
Bu arada bende İstanbul Çekmeköy de oturuyorum hastane olarakta ümraniye cakmak erdem hastanesi yasemin hanım a gidiyorum çok cok iyi bi doktor

bende aynı durumdayım midem sürekli fena açım ama yiyemiyorum :KK43:( zar zor yemek yemeye zorluyorum kendimi yiyince biraz yatışıyor ama kısa süre sonra kaldığı yerden devam ediyor leblebi, kraker, limon sıkılmış su rahatlamama yardımcı oluyor denemeni tavsiye ederim

X