2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sağlık ocakları 1 gün sonra veriyor genelde canım. hayırlı olsun. eşinin kayıtsız olması düşündürttü beni
inşallah canım. 29 yaşındayım 3 Yıldır da evliyiz planlayarak davrandık ama niye böyle heyecansız bende anlamadım canım. biraz Aklım karıştı. sorsan istiyor.

P.tesi niye baslasin ki 1 eylül is basi. Hayırlı olsun bu arada bebisin. Ben de saglik ocaginda yaptırdım bugun degerimi begenmediler :) biraz hevesim kursagimda kaldi. Adete bir gun var daha p.tesi tekrarlarim artik. Saglik ocaklari sabah tahlil aliyolar bu arada ogleden sonra verdiysrn sonraki gune kalıyor
sabahtan gittim canım ama yine de yarın sabah verecekler sonucu. ben özel okuldaydık bizim Başlıyor pazartesi malesef zümre çalışmaları.

inşallah canım. 29 yaşındayım 3 Yıldır da evliyiz planlayarak davrandık ama niye böyle heyecansız bende anlamadım canım. biraz Aklım karıştı. sorsan istiyor.

sabahtan gittim canım ama yine de yarın sabah verecekler sonucu. ben özel okuldaydık bizim Başlıyor pazartesi malesef zümre çalışmaları.
sen alıngan davrandın ozaman :) ister o merak etme. bak gör nasıl sevicek seni ve bebeğinizi

Olumsuz haberlere gerçekten çok üzülüyor insan. Rabbim acil şifalar versin, bebislerimize güç kuvvet versin. Ben daha fazla duramıycam evde salı gününe randevu aldım. Ilk randevum olacak bakalım inşallah iyi haberler alırım. Hepimizin hakkında hayırlısı :KK43:

Canim bende.yaklasik 3 yildir evliyim
evliyim, isteyerek oldu.bebek. de, esim diyor ki iste sen.suan.hisediyorsun ama ben ancak kucagima alinca hisetcem, kayıtsiz.degildir.bence erkekler pek ne.olduğunu algilayamiyorlar :) hic aklini karistirma

filmlerde ki tepkilerden bekliyordum ben bakalım belki ilerleyen günler de anlar.
Canım bende de aynısı oldu, test yaptım evde içim içime sığmıyor hamileyim diye. Zor bekledim gelmesini. Geldi tebrik ediyorum baba oluyorsun adam beni bıraktı teste koştu, hani nerde diye :) hey allahm ya nasıl bozuldum :) bide ikimizde heyecanla bekliyorduk sözde, bence duygularini bizim kadar kullanmasını bilmiyorlar :) ben dokuz ay boyunca unutmayacağım bu yaptığını dedim bi gün sonra unuttum, onun hevesini gördükçe geçecek takma hiç :) hemşireler senin enerjini almış sanırım, kese görünene hatta kalp atımı duyulana kadar hamile gibi görmüyor sağlık personeli, ben filmlerdeki Tebrikler hamile oluyorsunuz falan bekliyordum doktordan, hımm hamilelik olabilir dedi adam gayet sakin :)

kızlar beni de aranıza ALIN bu sabah bir test daha yaptım bu defa daha net göründü ikinci çizgi. sağlık Ocağına gittik kan testi için ama yarın sabah verecek sonucu bizimkiler tembel ANLAŞILAN. bu gün regl günüm döngüm 26 gün belki o yüzden dün ki çok silik ti diye düşünüyorum. pazartesi de iş Başlıyor ben de öğretmenim bakalım nasıl olucak. çok heyecanlıyım eşimden başka kimseye birey söylemedik. eşim de biraz Kayıtsız. heyecanım içimde kaldı neyse ki siz varsınız
Tebrikler hosgeldin uzulme alisir bebek fikrine

Güzel anneler ve anne adayları merhaba.
Benim sat 18 temmuz.Adetim 3 gün gecikti hiç olmazdı. Bebek yolunda 14. ayımızda sanırım bu sefer oldu.
Sizlere bir selam vermek istedim. Kısmetse yakında ben de aranıza katılacağım. Şimdiden tanışalım dedim :)
Bekliyoruz canım hayırlı olsun :)

Ben de bugün ilk defa doktora gittim. Kan testi yaptırdım ve keseyi de gördüm. Minnacıktı Bebeğim. 15 gün sonra kalp atışı için gideceğim. Çok güzel bir duygu. Allah'ım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu :)

Annelik harika bisey. Herkese soylemek istiyor insan ama daha cok erken. Bide sizde de oluyor mu bilmiyorum. Benim ikinci bebegim olacak, sanki oglusuma ihanet ediyormuşum gibi tuhaf bi duygu var icimde. Biyandan cok mutlu biyandanda burugum...

:KK200:Dün ki doktor faciasından sonra dayanamadım kendi hastanemde Beta yaptırdım şükür 4+2 3880 çıktı :)
Vajinal muayenede kesemizde gözüktü Şükürler olsun 4mm olmuş benim mercimeğim :anneadayı:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 72

Canım erkekler ilk bebekte kucaklarına almadan baba olduklarını hissedemiyorlar benim eşimde oyleydı ilk bebeğimde sevincimi heyecanımı paylaşmamıştı cok. Ama şimdi üçüncü olcak diye bnden çok seviniyor babalığın ne olduğunu karnımdakininde yanımızdaki evlatlarımız gibi bizim evladımız olduğunu biliyor.hiç kafana takıp üzme kendini boşuna

:KK200:Dün ki doktor faciasından sonra dayanamadım kendi hastanemde Beta yaptırdım şükür 4+2 3880 çıktı :)
Vajinal muayenede kesemizde gözüktü Şükürler olsun 4mm olmuş benim mercimeğim :anneadayı:

Görüntü cok tatli ya :-) cok heyecanli oluyor insan, geceleri uyanip hayaller kuruyorum, uykum cok.derindir.normalde benim, uyanamam diye dusunurken simdi gece sik sik uyanip karnimin üstüne yatmayayim diye kontrol ediyorum :-)

Görüntü cok tatli ya :-) cok heyecanli oluyor insan, geceleri uyanip hayaller kuruyorum, uykum cok.derindir.normalde benim, uyanamam diye dusunurken simdi gece sik sik uyanip karnimin üstüne yatmayayim diye kontrol ediyorum :-)

Çooookkk tatlı Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallahhh :) Bendegece çok geç yatarım sabah nasıl erken kalkarım diye düşünüyordum şimdi 5-6 dedin mi ayaktayım :))

Annelik harika bisey. Herkese soylemek istiyor insan ama daha cok erken. Bide sizde de oluyor mu bilmiyorum. Benim ikinci bebegim olacak, sanki oglusuma ihanet ediyormuşum gibi tuhaf bi duygu var icimde. Biyandan cok mutlu biyandanda burugum...
Aynı şeyleri yaşıyoruz. Oğluşun kaç yaşında? Benim ki 3 yaşında ama insan suçlulukta hissediyor bir yandan.
Ben yatıyorum karnımın üstüne biraz daha büyüyünce sorun olur bence

Ilk olacağı için bilmiyorum :) ne güzel vefalı bi annesn sen :) ihanet olur mu annesi, ona en güzel hediyeyi vereceksn :)

X