2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım ben 6+1 iken kalp atışlarını duydum bana iki kere kan tahlili yaptırdı doktorum oda gebeligimin ilk başında şuan degerim kaç bi fikrim yok bugün 6+4 um
Doktorumun istediği kan sonuclarim çıktı hepsi temiz çok sukur progestan i biraltirdi 2 gundur midem korkunç hiç birşey yiyemiyorum su bile icemiyorum işte çok sıkıntı oluyor :KK43: bölge mudurum hususi beni gormeye gelcekmis kesin performanstan bahsedecek umarım magazami değiştirir kurtulurum @abidikgubidik çok sevindim canım iyi haberlerine
Bu arada bende İstanbul Çekmeköy de oturuyorum hastane olarakta ümraniye cakmak erdem hastanesi yasemin hanım a gidiyorum çok cok iyi bi doktor

sende aynıyız drun kalp atışlarını karın ultrasonundan mı baktı ?? benim dr um önümüzdeki hafta gel demişti neden o kadar geç çağırdı acaba ???

arkadaşlar bişey sorcam ben ertesi gün hapı ella kullanmama rağmen hamile kaldım. bebekte bi rahatsızlık falan olur mu çok endişeliyim, doktorumu aradım dün akşam hiçbişey olmaz dedi ama hala çok gerginim. bu yüzden sevinemedim bile.

arkadaşlar bişey sorcam ben ertesi gün hapı ella kullanmama rağmen hamile kaldım. bebekte bi rahatsızlık falan olur mu çok endişeliyim, doktorumu aradım dün akşam hiçbişey olmaz dedi ama hala çok gerginim. bu yüzden sevinemedim bile.
canım bu konuda hiç bilgim yok ama doktor olsaydı söylerdi. zaten 11.haftada testler yapılacak orda anlaşılır sabret. inş da olmaz bişey. sen bebeği istiyorsun dimi artık? hani olmaması için ilaç içmişsin ya o nedenle sordum

Canim benide ayın 19 unda çağırmıştı ama ben idrarda yanma şikayetiyle gittim karından baktı tam goremedi alttan muayenede net gözüktü duydum kalp atışlarını seside dışarı verdi pitpit atiyodu susam tanemin kalbi 19 unda tekrar gidicem
Bide benim ishalim başladı bulantinin ustune :KK43: ise de geç kaldım ama lavabodan cikamadim
sende aynıyız drun kalp atışlarını karın ultrasonundan mı baktı ?? benim dr um önümüzdeki hafta gel demişti neden o kadar geç çağırdı acaba ???[/QUOTE

Canim benide ayın 19 unda çağırmıştı ama ben idrarda yanma şikayetiyle gittim karından baktı tam goremedi alttan muayenede net gözüktü duydum kalp atışlarını seside dışarı verdi pitpit atiyodu susam tanemin kalbi 19 unda tekrar gidicem
Bide benim ishalim başladı bulantinin ustune :KK43: ise de geç kaldım ama lavabodan cikamadim

ishal gebelikle mi alakalı olmuş. yediğin birşeyler dokunmuş olmasın. idrarda yanma hormonların yükselmesiyle olabiliyormuş fitil falan veriyorlarmış çok geçmiş olsun .

benim kalp atışı için randevum ayın 22 si dr um hafta içi gelebilirsin demişti ama eşim de gelmek istiyor o yüzden c.tesiye randevu aldık.

Uff brnde ayni durumdayim iste mide bulantisi neysede ishal ne alaka yani.acaba salgin falanmi var.ben dun acile gittim dayanamadim ins kotulesmezsin

ishal gebelikle mi alakalı olmuş. yediğin birşeyler dokunmuş olmasın. idrarda yanma hormonların yükselmesiyle olabiliyormuş fitil falan veriyorlarmış çok geçmiş olsun .

benim kalp atışı için randevum ayın 22 si dr um hafta içi gelebilirsin demişti ama eşim de gelmek istiyor o yüzden c.tesiye randevu aldık.
İdrar da yanma biraz infeksiyon varmış ondan olmuş ilaç verdi şimdi geçti çok sukur gebelikten olduğunu sanmıyorum ama tek yedigim şey iki gundur çubuk kraker peynir ekmek başka da bisey yiyemedim

canım bu konuda hiç bilgim yok ama doktor olsaydı söylerdi. zaten 11.haftada testler yapılacak orda anlaşılır sabret. inş da olmaz bişey. sen bebeği istiyorsun dimi artık? hani olmaması için ilaç içmişsin ya o nedenle sordum
ben önceden de çok istiyodum eşim pek istemiyodu hapı o nedenle içmiştim ama olunca olsun zaten ikinci cocugumuz olacak doğurayım dedim ama işte içim pek rahat değil

2gun once gene kanamayla acile gittim ped koydurdular yarim saat kaldi dr muayne etti normal yarin gel kalp atisina gene bakalim dedi dun gittim atiyor kuzumun kalbi dinlettirmedi bu sefer yakinlastirip gosterdi coook guzeldi igne verdi kese hala duzensiz malesef tutunmaya calisiyor bebis 5yil sonra gene ayni uzuntuleri stresi yasamak beni yipratiyor birsuru ilac kullaniyorum midem almiyor artik...3 ay hayirlisi ile bitse

Kızlar bu sabah birkaç damla kahverengi akıntım oldu. Ağrı hiç olmadı. Doktoru aradım artarsa ve ağrı olursa gel dedi. Sizce kötü bişey midir ?? Şu an akıntı yok gibi kesildi. Çok endişeliyim. Doktor bana progestan falan da vermedi hiç :110::110:

bende de oldu aynısı, doktorum "biz böyle şeylerin olmasını tercih etmeyiz, istemeyiz ama çok sık karşılaştığımız bir durum" dedi. kendiliğinden kesildi. bi de kanı kırmızı görmeden hemen telaşlanma dedi :)

dr girdim çıktım

bu sefer çok bilgilendirmedi sadece kese gözüküyor kalp atışı yok dedi

çok halsizim dedim normal dedi ama tahlilimde ferritinim düşük

kan uyuşmazlığı var kesinlikle büyük bir hastaneye git dedi

bu sefer dr dan memnun kalmadımzaten değiştirecektim

X