2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba arkadaşlar adetime iki gün var. Bugün dayanamayip test yaptim ikinci çizgi silik çıktı. Bu durumu yaşayip hamile olan var mi aranizda?

Kızlar yardimci olun lütfen tatildeyim sabah uyandim goguslerim daha az sis geldi icime bir korku zaten fazla belirtimde yok doktora gittim 6+3 uz karindan bakti ultrasonla kesenin icinde bebisi goremedi bir sey var gibi ama takip etmeliyiz dedi idrara sıkışık degildim ultrason cihazi cok kaliteli olmayabilir mi devlet hastanesiydi baska hastanede yok :KK43: kan tahlilleri istedi onlarin sonucunu bekliyorum cok korkuyorum :KK43:

Merhaba arkadaşlar adetime iki gün var. Bugün dayanamayip test yaptim ikinci çizgi silik çıktı. Bu durumu yaşayip hamile olan var mi aranizda?
ben adetimden üç gün önce yapmıştım o kadar siliktiki ışığın altında dört beş saniye bakınca anca belli oluyodu şimdi hamileyim çok şükür silik çıktıysa sende hamilesindir inş şimdiden tebrikler.

ben adetimden üç gün önce yapmıştım o kadar siliktiki ışığın altında dört beş saniye bakınca anca belli oluyodu şimdi hamileyim çok şükür silik çıktıysa sende hamilesindir inş şimdiden tebrikler.
inşallah hamileyimdir. Teşekkür ederim. Bu beşinci ay olacak olmazsa doktora gitmeyi dusunuyorum.insalah olur da hic gerek kalmaz o surece

Haklısın. Yarin bu konuyla ilgilenicem. Yoksa kafayi yicem... Belirsizlik çok kötü
Canım sen gebelık ıstıyomusun korkuyomusun ben pek anlıyamadım acıkcası yarın kan testı yaptır kesın cıkar egger ıstemıyosan oglun da cok kucukmus sutum korur dıye dusunme sonrasında iyi korun derim ama istersen calısmalara devam et hakkında hayırlısı canım

Kızlar yardimci olun lütfen tatildeyim sabah uyandim goguslerim daha az sis geldi icime bir korku zaten fazla belirtimde yok doktora gittim 6+3 uz karindan bakti ultrasonla kesenin icinde bebisi goremedi bir sey var gibi ama takip etmeliyiz dedi idrara sıkışık degildim ultrason cihazi cok kaliteli olmayabilir mi devlet hastanesiydi baska hastanede yok :KK43: kan tahlilleri istedi onlarin sonucunu bekliyorum cok korkuyorum :KK43:
arkadaşım telaş yapma cihaz yüzündendir belki içini ferah tut.....ama cihaz önemli en yakın yerdeki kaliteli bir cihaza girmeye çalış bence

kızlar çin takvimi otomatik hesaplama yaptım sonuç bu

Çin Takvimine Göre Otomatik Bebek Cinsiyeti Hesaplama İşlemi

erkek-bebek.jpg

Gerçek Yaşınız 29.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Temmuz
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 17-07-2015
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 30.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Erkek
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 08-04-2016

sizde yapmak isterseniz

http://www.cintakvimi.org/otomatik-bebek-cinsiyeti-hesaplama.php

sonuçlarını paylaşmayı unutmayın :)
Canım ben dün bakmıştim erkekti. Ama tabi yaşımd bir eklememistim şimdi de kız çıktı :)))

kusmaya başlayınca da böle söyleyecekmisiniz bakalım :) ilk gebeliğim mide bulantılarım yüzünden burnumdan gelmişti ben her sabah dua ediyorum midem bulanmasın diye.
Canim o işin şakası. Hamile kalmak istiyorum manasinda söyledim. Yoksa benim de ilk hamileliğim bulantilar yüzünden zor gecmisti. Insallah bunda yaşamam çok zor bir gebelik.hele de çalışan bayanlar icin ekstra zor

orası öyle de işte insan bir kere kaybedince bebeğini korkuyor böyle.bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı?yada bugün dr a gidecek arkadaşlar sorabilir mi ben şimdi dr umu arasam diyecek ki ben sana baktırma demedim mi falan ?
endişeliyim
Canım bende sekiz haftalikken kaybettim. Kalbi durdu. Çok kafaya takarm diye evde duruyorum. Gitmiyorum doktora. Hele Bi altı yedi haftalik olalım öyle gitmek istiyorum. Herşeyin hayırlısı. Güzel olacağına inan. Evham yapma ne olur

Annelık rahıme ilk düştügü andan itibaren endişedir,korkudur, sevinctir bu kadar rahatlık bence hıc iyi degıl ömrüm boyunca hiç bu kadar rahat davranamadım davranamam da o benım canımdan kanımdan her anım endıse dolu rabbıme sukur dolu tabıkı ona emanetız o ne derse onu yasıcaz elbet ama hıcbır anne olucaksa olur olmayacaksa olmaz demez arkadasım emin ol :KK66:

kaybettiğinde yaşadığın o büyük acıyı tekrar yaşamamak için diyorsun, allaha tevekkül oluyorsun.

arkadaşım telaş yapma cihaz yüzündendir belki içini ferah tut.....ama cihaz önemli en yakın yerdeki kaliteli bir cihaza girmeye çalış bence
En yakin yer farkli ilçe yarin sonuçlara göre gitmeye calisacagim . Idrara sıkışık olmadan cikar mi ki gercek sonuc hos kendi doktorumda kese bugunden cok dahanet gozukmustu idrara sıkışık olmadan hemde :KK43: ferah tutmaya calisiyorum sari akintim geldi her sey üst üste canim korkmamak elde değil

X